Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:42 01.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re:Господ забавя , ама не забравя!)))нови [re: Ивaнa]  
Автор LlRA.. ((съзвездие))
Публикувано10.08.05 10:36







Тема Re: той си е той...ти си си ти!нови [re: Ивaнa]  
Автор LlRA.. ((съзвездие))
Публикувано10.08.05 10:39



И не го удряйте на "Унижените и оскърбените", защото никой не знае къде му е късмета...всички сме в кюпа)))



Тема Re: Щастие...да бе, точно...ама друг път!нови [re: LlRA..]  
АвторБившaтa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 10:42



Години наред не мисля за това. Но безкрайно ме огорчават изказвания от рода колко ужасна е бившата и колко пречат децата. Нали и моите деца са в това положение. Слава Богу, той е мъж на място и държи на тях.

Рлосто тези изказвания разчоплят раната и пак боли.



Тема Re: В теб говори огорчението.нови [re: Ивaнa]  
Автор Snape For Ever (Storyteller)
Публикувано10.08.05 10:44



Нека уточним нещо. Не може човек, който не си виждала да ти бъде приятел. Странно... стила ти и отношението ти към проблема ме карат да си мисля, че ти си авторката на темата.
Ако това е така нека ти кажа някои неща. Първо - в интернет анонимност няма. Модераторите могат да кажат дали два постинга са писани от един и същи компютър, но не съм аз човекът, който ще поиска това от тях. Неприятно ми е обаче това, че поставяш на кантар човешката болка. Всяка болка си е болка и не може да се мери в сантиметри или килограми. Нещата относно болката са много по-сложни отколкото изобщо може да се опише с няколко изречения.
А и още нещо - ако непрекъснато мислиш само за болката накрая болката ще те овладее изцяло и ще те съсипе. Това ли искаш?

И тогаз каквото сабя покаже,
и честта... майко юнашка.


Тема Re: Щастие...да бе, точно...ама друг път!нови [re: Бившaтa]  
Автор LlRA.. ((съзвездие))
Публикувано10.08.05 10:53



Основен природен закон - ВСЕКИ СИ ГЛЕДА ИНТЕРЕСИТЕ! Като го приемеш - ти става по гот...и поета го е казал - "Човек за човека е вълк!")))
Абсолютно нормална ситуация...така, че гледай ти да не изоставаш!!



Тема Re: Щастиенови [re: Ивaнa]  
АвторMiloto (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 10:54



Не за това, бърка, че тук ще намери от вторите екземпляри. Те едва ли ще си изливат мъката по клубовете, защото са заети с новите си придобивки или с каквото и да е друго там.



Тема Re: Щастиенови [re: Бившaтa]  
Авторнoвaтa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 10:57



Не мога да разбера защо бившите съпруги се поставят в ролята на мъченици. Сякаш някой е длъжен цял живот да се грижи за тях и да ги издържа. Ако мъжът има всичко вкъщи, той няма да прибегне до друга жена. И накрая тези бивши използват децата за постигане на своите цели. Според мен това е на основата на егоизма им - "всичко за мен и само за мен, а желанията на бившия ми мъж и новата му жена не ме интересуват".
След като се разделят двама души, всеки има правото и нуждата да бъде с друг. Вместо да се вайкате и оплаквате колко ви е тежък живота, направете крачка напред за промяната му.



Тема Re: Светът е шарен...нови [re: Бившaтa]  
Автор Marygold_vn (Алтруист)
Публикувано10.08.05 11:00



... има ги всякакви бивши... и такива дето тровят живота на бившите си, и такива дето мълчаливо си страдат, и такива дето толерантно са се отдръпнали...
Мога да ти споделя моята рецепта за справяне: казвам си , че в постъпката на бившия и новата му изгора няма нищо лично срещу мен и детето ми... просто на тях сега им е дошла тръпката/сърбела/. В началото и аз като теб си мислех как може - еми може - пък и какво - ако разбереш, че те един ден ще бъдат възмездени от провидението по-леко ли ще ти стане? Тяхната бъдеща мъка ще изкупи ли твоята настояща?
Знам, знам, че е много трудно да прилагаш тази рецепта - аз самата от 10 месеца се боря с тези демони и мога да ти кажа, че все още се случва те да надвият - пък и ветераните от клуба много често дават оптимистичната прогноза за две годишна война...



Тема Re:Господ забавя , ама не забравя!)))нови [re: LlRA..]  
АвторMiloto (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 11:02



Всъщност разбарх, че аз съм господ, когато цял ден се молих и накрая разбрах, че си говоря сама Така че нямам търпението да чакам той да се сети - предпочитам сама да си опека нещата



Тема Re: Щастие (към новата...предпоследна)нови [re: нoвaтa]  
Автор LlRA.. ((съзвездие))
Публикувано10.08.05 11:03



Мъжът си е мъж и това сие...никой не е застрахован от нищо...както и на жената като и писне, айдее мъжа да се оправя)))
Всяка нова с години да си прилага каквито си иска там номера, не може да го задържи, ако не им е писано да са заедно, ако наистина тази връзка е благословена и нужна и за двамата...
И въобще всеки да култивира у себе си способността да се справя сам до колкото може , защото живота е голям купон и не знаеш в кой момент в какъв танц ще те хвърли)))
А за втори, трети и десети...никога не забравяй , че може да си предпоследната...)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.