Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:41 27.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Ще има ли съботна среща?нови  
Автор erika ()
Публикувано04.08.05 02:55



И все още ли важат зелените светлини?
Казвайте да знам, защото съм в информационно затъмнение и не искам да се излагам пред чужденците /новодошлите/
Как стои въпроса с балоните, не че бих повторила да грабна балон де? Веднъж висях пред НДК с един зелен и бях като някой от приятелите на Мечо Пух. Сега като се замисля май бях дубльора на Слон-балон Та, моля ви, кажете кое е актуално по днешните срещи - зелени потници, поли, панталони, шапки, сутиени, чорапи....Мартениците излязоха ли от мода? Като заговорих за зелените цветове та се сетих, че точно сега тоя цвят е модерен. Брей, ние сме изпреварили модата!!! .....Или ние я наложихме и сега всичко живо по улиците е разведено и се фука с това!?

Редактирано от erika на 04.08.05 03:01.



Тема Да! И предлагам да я направим пак в Ботуша -нови [re: erika]  
Автор Ryan ()
Публикувано04.08.05 08:09



- тъй както бе традицията миналото лято - чакаме се пред главния вход на НДК на парапета, а после пакетно се придвижваме към кръчмата, където... :) :) :)

_____

_____
Бъди звезда, небе ще се намери!

Тема Re: Да! И предлагам да я направим пак в Ботуша -нови [re: Ryan]  
Автор Maмa Mъpмopaнa (иначе добричка)
Публикувано04.08.05 10:06



Подкрепям идеята с две ръце
Не обещавам присъствие, че не се знае какъв зор ме чака в събота, ама може и да се изкуша да намина. Моля, който ще присъства със сигурност да каже, за да знам кого да тормозя дали сте още там ако реша да намина в по-късен час.

Райън, пиши точни указания, че от срещите пред НДК мина доста време, сигурно има хора, които няма да са наясно къде точно е сборния пункт. Дай, моля те, карта и точни часове, че аз все ги забравям, пък и не знам как се слагат тук картите.

Festina lente - Бързай бавно!


Тема Среща в Ботуша - карта и разписание :)нови [re: Maмa Mъpмopaнa]  
Автор Ryan ()
Публикувано04.08.05 10:26



Среща: събота, 6 август, 18 часа на

, който се намира над фонтаните - срещу главния вход на НДК.
След това - около 18:30 се пренасяме в Ботуша - адрес: . За новодошли - разпознаваме се по нещо зелено - примерно балон, но не се притеснявайте да попитате за "среща на интернет клуб". :)

__________
Бъди звезда, небе ще се намери!

Тема Re: Среща в Ботуша - карта и разписание :)нови [re: Ryan]  
Автор Maмa Mъpмopaнa (иначе добричка)
Публикувано05.08.05 11:03



По повод на лошото време, дали да не сменим малко мястото на срещата или да е направо в Ботуша?
какво ще кажете?

Festina lente - Бързай бавно!


Тема Re: Ще има ли съботна среща?нови [re: erika]  
Автор Snape For Ever (Storyteller)
Публикувано05.08.05 13:44



Зелени прашки, зелени боксерки и зелени презервативи.

И тогаз каквото сабя покаже,
и честта... майко юнашка.


Тема Re: Ще има ли съботна среща?нови [re: Snape For Ever]  
Автор novijt (she is fre nik)
Публикувано05.08.05 15:04



и да не са в джобчетата а по местата им айде аз ще осигуря да не прибират мъжката част от клуба за ексибиционизъм,дребно хулиганство или тям подобни, щот едва ли ще приберат женската част ако се появи по прашки

...KEEP WALKING


Тема Запиши ме :) [re: Ryan]  
Автор erika ()
Публикувано06.08.05 08:15



Ще дойда с голямо удоволствие
Тъй като навън е потоп ще дойда направо в "Ботуша"
До скоро!



Тема Re: Ще има ли съботна среща?нови [re: novijt]  
Автор Flaming (кукувица)
Публикувано06.08.05 13:10



Тъй като съм от скоро в клуба да попитам и аз на свой ред - Нещо за пловдивчани не се ли чува, има ли, няма ли сбирки в града?

Животът е като детска дрешка - къс и наакан.


Тема Re: Ще има ли съботна среща?нови [re: erika]  
Автор TePe3a (и Сабина)
Публикувано06.08.05 16:46



Мисля да дойда направо в Ботуша че ми е на една крачка от офиса. И ако свърша тук в прилично време.
Досега не съм идвала, така че не знам как да ви позная.

Нямам сигнатура.



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.