Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:31 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Любовните триъгълницинови  
Автор пиrифeя (непознат)
Публикувано29.07.05 18:00



Здравейте,днес за пръв път навестявам клуба ви и след прочетеното тук там,малко пописах нейде...та в резултат на стореното ми се прийска да попитам -какво мислите за любовните триъгълници във всичките им вариации.Полезни ли са те за брака или вредни според вас...Какъв типаж са хората участващи в подобни взаймоотношения...Каква е първопричината за създаването им...Има ли измежду вас участници в подобни или идентични ситуации и как бихте реагирали,ако разберете,че вашата половинка е част от такава геометрична фигура някъде навън...Как според вас трябва да се държи "излъганият"партньор след евентуално "лъсване"на ситуацията?Та в тази посока са въпросите ми.....Надявам се да са ви интересни...



Тема Ти ли си в триъгълвик или той -нови [re: пиrифeя]  
Автор ASSASSlN (мухльо)
Публикувано29.07.05 18:20



съпругът или приятелят ти?

Какъв ти е проблема?

-------------

Прощавай, ама ние тук не сме свикнали да отговаряме на грандиозни, тотално обобщаващи въпроси. Кажи си точно дерта, че да поумуваме върху него.

Здрава и весела!

--

Ееех, едно време какво време имаше, сега дойде време - няма време!

Редактирано от ASSASSlN на 29.07.05 18:21.



Тема Re: Любовните триъгълницинови [re: пиrифeя]  
Автор ariel$$ (пристрастен)
Публикувано29.07.05 18:25



Мисля, че съм го казвала, но пак ще го кажа. Аз на този партн'ор разчитам. И ако веднъж е си сменил приоритетите и е сложил друга жена в центъра на Вселената си, то вероятността да го направи пак по време на криза е много голяма. Това ме прави несигурна и подозрителна. С него съм, но съм сама!
Освен това смятам, че един човек трябва да се научи да си възражда чувствата.
Креватът е операта на бедните! (италианска поговорка). Сексът е най-евтиното забавление. Не изисква никакви инвестиции. Човекът допълнително си губи чара - от моя мъж, става обикновен несретник с малко възможности и още по-малко фантазия.
Казано честно, досега не съм се разделяла с мъж поради изневяра. Явно поне в този аспект успявам да ги подбера.



Тема Re: Любовните триъгълницинови [re: ariel$$]  
АвторTozi (Нерегистриран)
Публикувано29.07.05 19:14



Обикновенно, един е винаги ТЪПИЯ ЪГЪЛ !!



Тема Re: Любовните триъгълницинови [re: пиrифeя]  
Автор Little_girl (малолетна)
Публикувано29.07.05 20:10



Аз без да знаех се оказах третата.Вьпросният "мьж" си тьрсеше забавление(14 годишно) ,което не можеше да полу4и в кьЩи и в мен намираше неЩа ,които жена му нямаше.Какьв 4овек е бил ли?Ами глупак,дори не можа да ми каже ,4е е женен и има две малки деца.Страха ,4е Ще остане без тази,която му разнообразява живота го беше обзел.След като няколко пьти му поисках паспорта за да го видя на снимката и той все казваше ,4е не го носи се усьмних.После се появиха и "приятели",които ме уведомиха ,4е е женен а господина се уплаши ,4е Ще си остане без забавлението и реши,4е за да се 4уствам по добре ,Ще ме запознае с жена си.До там бяхме.Мисля ,4е сами можете да си дадете отговора на това ,какьв типаж е бил.
Според мен голяма вина има половинката ,4е мьжа/жената е "забегнал " кьм друга.Ако някой стигне до момента да има нужда от друг 4овек до себе си,зна4и неЩо липсва в 4овека среЩу него.
Само да кажа ,4е сьм била и измамената 4аст в триьгьлника и пак мисля по сьЩият на4ин.



Тема Re: Ти ли си в триъгълвик или той -нови [re: ASSASSlN]  
Автор пиrифeя (непознат)
Публикувано29.07.05 21:46



Аз проблем нямам мисля си,но доколко човек може да бъде сигурен и в какво....Всеки се оказва неколкократно в живота си изправен пред различни дилеми...Въпросите които зададох се подредиха в мислите ми днес,четейки в клуба ви....но ако трябва да отговоря на въпросът ти конкретно била съм аз в любовен триъгълник,а мисля че и съпругът ми също,но преди доста време ...сега нещата са привидно нормални,но пак повтарям -знае ли се до кога...



Тема Re: Любовните триъгълницинови [re: ariel$$]  
Автор пиrифeя (непознат)
Публикувано29.07.05 21:53



Много ми допадна мнението ти,съгласна съм с теб по отношение на доверието във всички аспекти в лицето на партньора,съгласна съм и с това,че сексът е най-ефтиното забавление,но знаеш ли....това че досега нямаш прекъсната връзка заради изневяра ,не е показателен факт дали е имало такава,но както и да е....-ако предположиме ,че е имало ,то тя е била качествено скрита,ако предполжиме ,че е нямало ,то ти си късметлийка....и аз ти пожелавам все така да бъде занапред..



Тема Re: Любовните триъгълницинови [re: Tozi]  
Автор пиrифeя (непознат)
Публикувано29.07.05 21:57



Няма спор,че единият е погледнато на първо четене губещ,но има и друга гледна точка-в зависимост от нивото на участниците в триъгълника,не рядко се оказват и тримата губещи(((



Тема Re: Любовните триъгълницинови [re: Little_girl]  
Автор пиrифeя (непознат)
Публикувано29.07.05 22:06



Виж ,това е една ситуация в която някой друг те е поставил...погрижила си се да разбереш истината и си го постигнала,не съм съгласна с това,че лъганият в двойката парньор е виновен и затова другият търси трети човек,бракът е съюз,а не цирк,нормално е да се натрупа умора,напрежение и единият партньор да усети нужда от разнообразие....тогава той започва да търси и намира обект на чувствата си/нали е ясно ,че всеки жив човек би могъл да е избрания или нуждаещият се/според мен няма виновни принципно,всеки сам управлява животът си,мерейки със своя аршин,проблемите идва,когато даденият мъж или жена решат ,че аршина е за всички и само той....



Тема Re: Любовните триъгълницинови [re: пиrифeя]  
Автор Little_girl (малолетна)
Публикувано29.07.05 22:27



Разбира се винаги има изклю4ения,но аз сьм непоправимата романти4ка и смятам ,4е дори някой да е изнервен ,уморен и с натрупало се напрежение в него ,не трябва да се "успокоява " с друг 4овек освен с половинката си.
Ако при всеки пьт,когато единя от двамата е изнервен и т.н.....се оказва в любовен триьгьлник то тогава неговата врьзка няма бьдеЩе и не е намерил подходяЩият 4овек.
Смятам ,4е ако някой е стигнал до там ,4е да потьрси друг 4овек а не 4овека до себе си ,зна4и половинката не го изпьлва достать4но и той има нужда от някой ,който да го изпьлва.От което следва ,4е отсреЩният не се е "постарал " достать4но.Както казах и в предишният си постинг аз сьЩо сьм била в позицията на изльганата от половинката и смятам ,4е вината е била моя.......или пьк не ми се иска да кажа ,4е той е глупак




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.