Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:50 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Пусни го като отделна тема!нови [re: Snape For Ever]  
Автор Trendi ()
Публикувано04.08.05 09:31



Въпросът ти е много сериозен за да се крие в тази тема. Предполагам, че ще има много да се дискутира.

Ако не го пуснеш, то аз ще го направя, но е редно ти да сториш това.

=======
Орли има много. Просто трябва да излезнеш от града и да се загледаш в небето. Ако веднъж поне чуеш техният "писък" ще ти бъде по-лесно. Аз ги откривам по звука, който те издават. Само веднъж съм виждал орел над населено място, но видях и над Копитото - Витоша. Изглеждат не по-големи от гарги, но при късмет да ги видиш на десетина метра ще се изненадаш колко големи са. Разпереността на крилата им е около 1.5 метра. Аз лично съм виждал най-близко на около 5 метра. Тогава нямах възможност да снимам, понеже бях в критична ситуация с колата, но по-голямата снимка е на същият този орел макар и от по-голямо разстояние. Могат да бъдат снимани само ако те позволят. Но имам в къщи орлово перо - подарък от тях. Един ден го намерих на мястото, където често опъвах палатка.

Но забелязах едно нещо - винаги преди да попадна в опасна ситуация по черните пътища, пред мене виждам орел, кацнал на някой клон. А когато се загубя някъде по дивото, все ще прелети някой ниско над правилния път. Зная, че това звучи доста странно, но си е точно така. Имам усещането, че орлите помагат по някакъв си свой начин.

Орлите биват много вида. Най-атрактивен е "Кралският орел". Чувал съм за него, че има само 1-2 двойки в България. Не съм сигурен, че съм виждал такъв.

Соколите наистина танцуват. Въпрос на темперамент е коя от двете птици би допаднала повече на човек.

=============
Скапана клавиатура - гълта букви.
Ха!!! Ама тя и пише ...!!!


Тема Re: Пусни го като отделна тема!нови [re: Trendi]  
Автор Snape For Ever (Storyteller)
Публикувано05.08.05 21:55



Мисля, че ако аз трябва да определям себе си като една от споменатите две птици, то определено не съм орел. Темата някак нямам желание да я пусна. Пусни я ти. И не ми се сърди ако не кажа нищо в нея.

И тогаз каквото сабя покаже,
и честта... майко юнашка.


Тема Все пак ще го пусна аз.нови [re: Trendi]  
Автор Snape For Ever (Storyteller)
Публикувано07.08.05 10:55



Правя го единствено защото ти не се появяваш вече два дни. Все още нямам желание да коментирам по тази тема, но и това не се знае дали няма да се промени. Единственото сигурно нещо на този свят е това, че нищо не е сигурно.

И тогаз каквото сабя покаже,
и честта... майко юнашка.



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.