Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:56 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема [red][/red]Никакво социалогическо проучване[/red]  
Автор[red]Dakata[/red] (Нерегистриран)
Публикувано20.07.05 13:38



Никакво социалогическо проучване не правя. Имам проблем, който се задълбочава. Жената със която съм, ми заяви, че не може да забрави приятеля си (бившия) и имала чувството че му пренадлежи. И ако това е социалогическо проучване, ни Ви го пожелавам.




Тема Re: е за тая щуротия...нови [re: [red]Dakata[/red]]  
Автор LlRA.. ((съзвездие))
Публикувано20.07.05 13:59



..трябваше ли да пускаш нова тема...

Запази с чувството за хумор - тепърва ще ти трябва!





Тема Re: [red][/red]Никакво социалогическо проучване[/red]нови [re: [red]Dakata[/red]]  
Автор crna_maca (непознат)
Публикувано20.07.05 14:10



basi prostotiata ch e kolko vreme e bila s nego i kaka taka za edna nosht i e zavyrtial glavata?

uhh pojelavam ti uspeh i si pogovori seriozno s neia!

VOLVO 480 for life!


Тема Re: [red][/red]Никакво социалогическо проучване[/red]нови [re: [red]Dakata[/red]]  
Автор Mъppp (минаващ)
Публикувано20.07.05 14:43



А защо е с тебе? Липсва й секса ли? Ако го преглътнеш, загубвам вярата в мъжете.



Тема Разкарай я!нови [re: [red]Dakata[/red]]  
Автор ASSASSlN (мухльо)
Публикувано20.07.05 17:33





След 8 годишен брак, мойта кучка ми показа една кутия снимки - тя и първата й любов! Съхранявала тази кутия грижливо и тайно от мен. Хм, а през всички тези години не пропускаше случай да ми натяква за моите предбрачни връзки.

Нищо не казах, естествено, но това не попречи да се разделим две години след това гръм и трясък!

--

Ееех, едно време какво време имаше, сега дойде време - няма време!


Тема Re: [red][/red]Никакво социалогическо проучване[/red]нови [re: [red]Dakata[/red]]  
Автор Бeзcъннa (утре?)
Публикувано20.07.05 19:21



В такъв случай се извинявам, че в другата ти тема я защитих. Алергична съм към ревнивци и като видя подозрения, полудявам. Сега не знам какво да кажа. Година и повече, и дете, и сте заедно... хайде да я тресат някакви спомени, ама чак пък да принадлежи! Ох, съжалявам. Не знам как бих постъпила. Лично може би ще чакам докато се съсипя, сгромолясам и разбия, въпреки всичко, но нали се сещаш, че не е препоръчително...



Тема Re: [red][/red]Никакво социалогическо проучване[/red]нови [re: [red]Dakata[/red]]  
Автор Little_girl (малолетна)
Публикувано20.07.05 19:33



Аз (за сьжаление) не вярвам ,4е подобна врьзка може да има продьлжение.Само по филмите жените/мьжете разбират кьм края ,4е голямата лУбов е била до тях толкова време пьк те не са я оценили.Но филмите не са реални.
Естествено това не зна4и (може би) ,4е трябва да се раделяШ с нея ,трябва да се опитат вси4ки вьзможни вариянти за запазване на врьзката и аз ти пожелавам да успееш да я запазиш ,заЩото имате дете и най -ве4е заЩото се вижда ,4е я оби4аш.



Тема Re: [red][/red]Никакво социалогическо проучване[/red]нови [re: [red]Dakata[/red]]  
Автор anbra (коя ли е тя)
Публикувано20.07.05 20:14



Ако това не е някаква тъпа моментна провокация от нейна страна, то си поговорете сериозно.
Защо ти ги разправя тези простотии? Може да е някакво настроение, повлияно от срещата и да мине. Или те поставя в шах, а ти си тресеш нервите и тя го вижда - парадоксалното е, че вместо тя да мисли, мислиш и се терзаеш ти, а тя е някак господар на положението, което не бива да допускаш. От първата ти тема, всичко изглеждаше доста безобидно, какво я е прихванало сега? Или пък действа на принципа на атаката, когато се чувства гузна и виновна /най-малкото от закъснението си/.
Нещо в тази работа не е така. На колко години сте? А детенцето ви? Да не я е хванала някаква следродилна депресия?

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Никакво социалогическо проучваненови [re: anbra]  
АвторDakata (Нерегистриран)
Публикувано21.07.05 16:40



Za sajelenie ma Napuska. Otiva pri staria si priatel. Mnogo , ama mnogo boli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема мамка мунови [re: Dakata]  
Автор GED Ltd. (бивш "shtora")
Публикувано21.07.05 16:44



А детето?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.