Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:09 28.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема луда ревност  
Авторk. (Нерегистриран)
Публикувано16.04.05 14:54



Жена ми е най - прекрасния човек, когото познавам. Чудесна домакиня, изключително всеотдайна майка, невероятно красива.....изобщо всичко за което може да си мечтае един мъж...... Има обаче и едно "но" - влудява ме с ужасната си ревност. Имаме периоди в които се рабираме чудесно, но има и такива моменти в които направо не мога да я позная. Ето в такива моменти така ме провокира, че чак ми иде да я шамаросам, а да не говоря, колко цветущ ми става езика. Заради нейното спокойствие ограничих всякакви лични контакти с приятели. От работа се прибирам вкъщи, не само защото се страхувам от скандали, ами и защото когато е доволна е толкова добра.... А ми се иска да е такава винаги. Усещам обаче че живота ми се превръща в кошмар. За всяко нещо се оправдавам, внимавам какво говоря, какво правя. Просто незнам докога ще издържа така. А искам да запазя семейството си. Дайте съвети как да се преборя с тази ревност, без да загубя и малкото ми лична свобода, която ми остана.



Тема Кофти!нови [re: k.]  
Автор ASSASSlN (мухльо)
Публикувано16.04.05 17:34



Болезнената ревност е болест, ама не знам дали вече са открили лекарства. Не ми се вярва.

Мдааа, това, което си написал, ми е много, ама мнооого добре познато, до болка познато. Идва ти да я шамаросаш, а? Скансали, заради едното нищо, а? Неоснователни обвинения, а? Болни фантазии, а? Измислици, а? Обиди? Истерии, нали?

Ееей, да пукна на място, ако лъжа! Бившата ми съпруга изпадаше в бяс, крясъци, писъци иии... Пяна по устятя! Пянаааааааааааааааа! !!!

Ужас! Много такива подобни случаи знам.

Съвсем сериозно ти говоря, а пък ти ако искаш ме чуй! Положението ти е отчайващо! Какъв съвет да ти дам, като аз самия не можах да се справя навремето???

Освен - да се обърнеш към психиатър.

Успех!

--

Ееех, едно време какво време имаше, сега дойде време - няма време!


Тема Re: луда ревностнови [re: k.]  
Автор maminsladak (малко по-познат)
Публикувано16.04.05 17:57



Лоша работа. Аз съм имал само такива гаджета.

Обаче имам един въпрос - как беше преди да се ожените, живяхте ли заедно, как се държахте тогава?

Защото ако и тогава е било така, но понеже ти не си имал друга като избор донякъде сам си виновен.



Тема Re: луда ревностнови [re: k.]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано16.04.05 21:08



Няма спасение, бягай.

Разбираш ли, по дифолт няма спасение. нерешимо уравнение. Ако мислиш, че имаш сили...но понеже сега мислиш така, а след време вече не мислиш така....

С течение на времето ще те разруши. Ревността разрушава и двете страни. Ревнуващият се съсипва отвътре, а всичко, което изпусне от котела, се излива врящо върху другия. Ако смяташ, че е редно да търпиш и стискаш зъби, и ако откриваш мазохистични наклонности у себе си.....стой и търпи.

Но някой ден ще ти писне и ще е страшно. Събери си леко и фнимателно парцалките и се изнеси навреме с подходящи извинения. Иначе се приготви да понесеш последствията: съсипан социален живот, никакви контакти, никакви удоволствия, само ревнивката за всички случаи по всички поводи. Един ден ще откриеш, че си умрял за света и той за теб. Но ще ти е все едно...тя, ревнивката, ще е убила и малкото човещинка, която в момента те кара да пишеш тука и да плачеш за съчувствие.



Тема Жените са откачалки - [re: k.]  
Автор Stefan (seabird)
Публикувано16.04.05 22:46



не им обръщай внимание. (Сигурно има и свестни, ама аз не познавам такива...)
Слагай си по едни розови очила и въобще мисли за това дали искаш да умреш на 60 или на 90! Хванала ти е слабото място и се е отдала на детските си болести тази твоя булка. Така направо те хвърля в ръцете на чуждите жени - и тъй те ревнува, поне да знаеш за какво... Живей си живота! Любовта боли... Понякога не знаем кое е любов и кое болка - нали някои хора ги възбужда болката, други - нежността. Във всеки случай нещата при теб ще ескалират - въпрос на късмет! Безоблачните дни само започват така - после идва кошмарът...


Love should be everything or not at all...

Тема Re: Жените са откачалки - [re: Stefan]  
Автор вeчe ничия (откачалка)
Публикувано16.04.05 22:58



Откачалки, а?

Стефане! Стефанееееее!
Че и две щерки имаш, Стефанеееее!

Редактирано от вeчe ничия на 16.04.05 23:05.



Тема Даже повече! [re: вeчe ничия]  
Автор Stefan (seabird)
Публикувано16.04.05 23:03






Love should be everything or not at all...

Тема Re: Даже повече! [re: Stefan]  
Автор вeчe ничия (откачалка)
Публикувано16.04.05 23:07



Ми то с такива бащи...



Тема Re: Даже повече! [re: вeчe ничия]  
Автор Stefan (seabird)
Публикувано16.04.05 23:15



Кофти комбинация, нали?


Love should be everything or not at all...

Тема Re: Даже повече! [re: Stefan]  
Автор вeчe ничия (откачалка)
Публикувано16.04.05 23:40



Ама аз не мразя мъжете - напротив!

И даже бащите понякога вършите работа (изключение е бащата на дъщеря ми, който днес отново ме качи на метлата....)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.