Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:08 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Тема нормалнонови  
Автор puh4e (nevinno)
Публикувано08.04.05 10:47



дали е възможно толкова дълго да търпите една ненормална ситуация, че да започне да ви изглежда нормална
и като решите да действате нормално да ви обяват за ненормален

то не е че е много смешно,но така за настроение



Тема Да, нормално...нови [re: puh4e]  
АвторГepдa (Нерегистриран)
Публикувано08.04.05 12:46



Ех, мило пухче, девет години ме правиха на ненормална - цялото ми "страхотно" семейство. Всички даваха вид, че са просто влюбени в мъжа ми. За тях беше идеалният, просто! А аз се чувствах, като откачалка, мислейки си, че май... ми оказаха натиск, за да се омъжа за него, че нещо май... не е въобще толкова идеален, колкото им се вижда, че май..., ако бях избирала самостоятелно - съвсем друг щеше да е човекът до мен. Мислех се за глезена, за вятърничава, за опърничава. Все пак - родители са ми, как няма родителите да изберат, все пак, най-доброто за детето си?! Мислех си, че не съм в ред, след като маса хора около мен мислят еднакво, а само аз виждам нещата иначе.
Дойде ден, в който се оказа, че този брак вече не им е изгоден. И истината лъсна отведнъж. Не, те въобще не го харесвали, но "били търпели", "заради мен"! Те "се били жертвали", за да ми е добре. А иначе, сърцето им плачело. И вече нямало да "търпят" и щели "да ми помогнат" да се освободя от него. Тоест, доигра им се на развод. Направиха сватбата, когато им се беше доиграло на сватба, сега им се играе на бракоразводно дело. Ама да имат много здраве! Вече никого не слушам!!!



Тема А ти как мислиш са мъжете при дългогодишен брак?нови [re: puh4e]  
Автор Trendi ()
Публикувано08.04.05 13:40



Пълни идиоти са, според съпругите им - независимо дали искат да направят нещо нормално или не. Да не ти изброявам квалификациите, които са минали покрай ушите ми.... А я виж какъв съм си нормалничък....! Все нормални нещица искам да правя...

Всъшност ти къде слагаш границата между нормалното и ненормалното?

Скапана клавиатура - гълта букви.
Ха!!! Ама тя и пише ...!!!


Тема Re: Да, нормално... [re: Гepдa]  
Автор puh4e (nevinno)
Публикувано08.04.05 13:50



само да те попитам, а нещо друго случвало ли се е да избират вместо теб в живота ти - напр. образование, работа и пр.Оставяли ли са те нещо все пак да избереш сама - макар и да са виждали е ще си счупиш главата....а после имаше ли -аз нали ти казах-

в моя избор на съпруг също имаше момент -да не разочаровам татко-
сега си плащам, че не си слушах вътрешния глас..



Тема Re: А ти как мислиш са мъжете при дългогодишен брак?нови [re: Trendi]  
Автор puh4e (nevinno)
Публикувано08.04.05 13:54



аз точно затова ви занимавам с мойте глупости, понеже като се доближа до това разграничение нещо започват да ми се размиват понятията...
абе, сами сме си виновни



Тема Re: нормалнонови [re: puh4e]  
Автор Джoaннa (гордата ТО)
Публикувано08.04.05 14:46



Ами то си е нормално ......имам приятелка която тормози всеки ден мъжа си и го мисли за нормално, за мен е ненормално........но пък те си живеят спокойно и щастливо.....

всичко е в ръцете ми:)))))



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.