Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:30 08.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема краводаряване -МОЛБАнови  
Авторшyт (Нерегистриран)
Публикувано10.03.05 19:09



ИНТЕРЕСУВА ме юридическата част на краводаряването по закон . днес пострада колега изгаряне , всички сме шокирани ,. призив от Раководството утре да направим краводаряване . аз сам за . искам да привлеча колеги . но искам и да им обясня и комерсйиялната част на краводаряването . ПОМОГНЕТЕ МИ . ! много ви моля .!



Тема Кръводаряванетонови [re: шyт]  
Автор Stefan (Фен на Svetla)
Публикувано10.03.05 19:21



в цял свят е доброволен акт. Няма комерсиална страна - има само нравствена...

P.S. Преди 2 години исках да дам кръв за бащата на мой приятел от детските години - очен лекар (един вид - дайте и ще ви осигурим). Но скоро преди това ми бяха правили операция на едното око и не ми позволиха заради медикаментите, които приемах тогава. Още ми тежи на съвестта. Не че животът на бащата на моя приятел зависеше от моята кръв - той и така си почина. Ама нали знаеш - синдромът на "Мълчанието на агнетата" - той ни мори понякога. Така че - ако уредиш нещо за Бургас - още утре сутринта ще имаш моята помощ - групата ми е нула (отрицателен резус фактор).


Love should be everything or not at all...

Редактирано от Stefan на 10.03.05 19:29.



Тема Re: Кръводаряванетонови [re: Stefan]  
Авторшyт (Нерегистриран)
Публикувано10.03.05 20:15



това е ЧОВЕКА . благодаря ти !искам да накарам колегите си да си помагат . иначе се превръщат в синдромът на "Мълчанието на агнетата"



Тема Всъщност,нови [re: шyт]  
Автор Stefan (Фен на Svetla)
Публикувано10.03.05 20:41



аз говорех за нещо съвсем конкретно. Искам да помогна като кръвододаря... Правил съм го 8 пъти в моя живот. И докторките, които ми държат ръката, те са все безумно красиви и със студени ръце - любопитен съм за следващата кукла...


Love should be everything or not at all...

Тема Re: Кръводаряването БЛАГОДАРЯ.човек /нови [re: Maмa Mъpмopaнa]  
Авторшyт (Нерегистриран)
Публикувано10.03.05 21:48



за това сме хора НАЛИ . БЛАГОДАРЯ ТИ !

КАТО ИМА ХОТА КАТО ТЕБ ,. как го е казал диоген търся ЧОВЕКА ,хора много !



Тема Re: Всъщност, да за куклитенови [re: Stefan]  
Авторшyт (Нерегистриран)
Публикувано10.03.05 21:54



за тях си напълно прав . кукли на конци . отдавна не сам давал кръв но утре пак ще го направя , благодаря ти за отзива , ще се се постарая да не с ръка а с гръд да ми притиска докторката вената ми .



Тема Скоро ми се наложинови [re: шyт]  
АвторHaблюдaтeл (Нерегистриран)
Публикувано11.03.05 12:19



да дам кръв за близък. Кръводаряването е наистина безвъзмездно (ако не броим шоколадите). Иначе отвън имаше цяла сюрия цигани, организирани от няколко тартора, които с поглед на опитни психолози преценяваха финансовото състояние на "клиента" и това колко е на зор, за да определят цената. Гадна работа.



Тема Re: краводаряване -МОЛБА [re: шyт]  
Автор novijt1 (новак)
Публикувано11.03.05 13:13



здрасти и от мен! доколкото съм запознат, скоро давах кръв, дават ти бележка за 2 дни платен отпуск-ако можеш да го ползваш и ти го уважат и едно кашонче с продукти- натурален сок,шоколад, и някви такива, доста имаше според мен, но това беше миналата година и то в София, в центъра по кръводаряване, да по принцип е готино да даваш кръв, глеи ги тез гадини жените те и тук му намерили kak да го измислят ....

...KEEP WALKING



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.