Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:46 22.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Омъжих се без любов...нови  
Авторwoman (Нерегистриран)
Публикувано25.02.05 13:07



Сигурно всеки би ме осъдил за това. А аз се чувствам много нещастна... Ето каква е моята история:
Понеже съм доста притеснителна, мъжете не ми обръщаха никакво внимание, въпреки добрия ми външен вид. Когато харесах някого... все се оказваше, че не е за мен, а и той обикновено или ми се подиграваше, или ме игнорираше. Или родителите ми решаваха, че не е за мен! Станах на 20 год, а още не бях имала приятел... Тогава майка ми, притеснена, ме запозна със сина на една нейна позната, който по подобни причини все си стоял в къщи. Не го харесах особено, но бях така отчаяна, че започнах да излизам с него. Постепенно свикнах с него, но не успях да го заобичам. Той също никога не е бил влюбен в мен, макар и да ме е харесвал донякъде. Сега от 2 год. сме женени, имаме и дете. По едно време си мислех, че го обичам. Но напоследък осъзнавам, че не го харесвам нито на външен вид, нито пък имаме подобни интереси, нито ме разбира... А и често се случва да имаме неприятности и разправии по една или друга причина (то кой ли ги няма). Иначе не е лош, добър е, търпи ме, въпреки че понякога съм нервна и невъздържана. Но понякога ми се иска да се разделим и да намеря любовта, която така и не срещнах...
Дали има и други жени като мен? Струва ми се, че всички останали са щастливи и влюбени в мъжете си, и все се чудя как са имали този невероятен късмет да срещнат някого, в когото хем те да се влюбят, хем той - в тях?
Не ме съдете. Не можете да си представите колко бях отчаяна и самотна... А сега се чувствам виновна... Но явно това е съдбата ми.



Тема Съвет не мога да ти дам, само да те питамнови [re: woman]  
Автор ASSASSlN (мухльо)
Публикувано25.02.05 14:46



Какво е това "любов"? Какво е това "обичам"?

Аз и бивщата ми жена като бяхме влюбени - какво от това? Стигнахме до кривата круша.

Искаш развод, вероятно? Или засега още не си решила? Ако се разведеш - каква ти е гаранцията, че ще срещнеш любовта? А с детето какво ще стане?

Нямате подобни интереси? В какво? Професионални ли? Или житейски?

Не те разбирал? Какво не ти разбира? Сигурна ли си, че му разказваш проблемите си по подходящ начин и в подходящото време?

Хм, искаш да намериш любовта??? Хм, може и да я намериш, ама може и да не я намериш.

Усмихни се и давай по-весело! Струва ми се, че много драматизираш нещата!

Успех!

--

Ееех, едно време какво време имаше, сега дойде време - няма време!


Тема Re: Омъжих се без любов...нови [re: woman]  
Автор CARPENTER ()
Публикувано25.02.05 14:58



Здравей!
Първо искам да ти кажа, че никой няма право да те съди за това какво правиш със собствения си живот
Не са малко браковете започнали с изгаряща любов, които са стигнали вашето ниво след 2-3 години
Вероятно това е само една кратка зимна депресия - изчакай настъпващите пролетни слънчеви дни
Ако ти е писано, "любовта на живота ти" ще те открие



Тема Re: Омъжих се без любов...нови [re: woman]  
Автор bead_ (хитруша)
Публикувано25.02.05 17:56



странно ми се вижда, това което си написала. аз не съм от влюбчивите /има хора дето всеки месец "хлътват яко"/, но пък да не си срещнала изобщо взаимна любов ми се струва някакво невероятно тъпо стечение на обстоятелствата.
обаче съм сигурна, че един ден ще намериш ЧОВЕКА. истина е, че с годините способността да се влюбваме някак избледнява, поне при мен, но няма начин да не изпиташ взаимни чувства. да напуснеш съпруга си в момента е някакъв вариант, но въобще не ти гарантира, че на другия ъгъл стои любовта, нали? въпреки това смятам, че човек цял живот търси щастието си и това е право, което никой не може да му отнеме.



Тема Re: Омъжих се без любов...нови [re: woman]  
АвторCиянa (Нерегистриран)
Публикувано25.02.05 23:03



Скъпа,какво ти пречи да срещнеш голямата любов сега?Тя ако е решила да те открие,не е нужно да си сама.



Тема Ето защо аз съм тук :))нови [re: woman]  
Автор option (GIN & SODA)
Публикувано26.02.05 00:23



Иначе не е лош, добър е, търпи ме, въпреки че понякога съм нервна и невъздържана.
И после идва:Но понякога ми се иска да се разделим и да намеря любовта, която така и не срещнах...

И накрая се срещаш с себе си ! И осъзнаваш колко си дааалеееечееее от истината!!!!! Много си далече!


И аз и ти можеме, но козата...

Тема Ако ,имаше някоя да ме търпи.....нови [re: option]  
Автор option (GIN & SODA)
Публикувано26.02.05 00:34



...нямаше да познавам и 1/4 от нормалните хора в нета!
Щях да си заспивам пред телевизора!
Обичам ви гадове проклети!!!!!


И аз и ти можеме, но козата...

Тема Re: Това е достойно...нови [re: option]  
Автор MoanМодератор (Quantum satis!)
Публикувано26.02.05 09:02



... за нова тема, option-e! :)
/Да ме извинява авторката на темата за разводняването/

___

___
____Dum spiro, spero!

Тема Re: Ако ,имаше някоя да ме търпи.....нови [re: option]  
Автор Snape For Ever (Storyteller)
Публикувано26.02.05 10:01



И аз тебе... проклето, досадно, нахално, заядливо мърморещо магаре такова.

Не мога. Аз просто не съм вълшебник.
Можеш. Говори... и се слей с думите си!!!


Тема момчета... давайте по-кротко, а :)) [re: Snape For Ever]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано26.02.05 13:41



Сега, за да не ви излезе лошо име тук... ще взема да се включа и аз :)))
Ми много си ви обичкам :))) Това е





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.