Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:07 25.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Да питам и аз  
АвторEли (Нерегистриран)
Публикувано25.02.05 06:18



- какво прави човек за да се разведе. Знам само че се подава молба... оттук нататък нищо не знам. Молба свободен текст ли, какво пише в нея, къде се носи - пълен лаик съм по въпроса но вече ми се налага да го знам. Отлагах го доста време но от 3 часа седя и гледам през прозореца и мисля. Мъжът ми е от хората които обичат да решават проблемите с шамари и ритане. Е сега си реши поредния проблем по тоя начин и от няколко часа спи. Аз не мога по няколко причини, едната от които е че като се допра до нещо ме боли, даже и това го пиша права. Знам че трябва медицинско да си извадя, поне така правят по филмите... оттам нататък не ми е ясно какво да направя. Нямаме нищо за делене, деца слава богу нямаме, живеем под наем... тъй че може би ще е по-лесно. Надявам се да ми кажете какво трябва да направя. От София съм, тъй че ме интересуват софийските процедури ако може така да се каже. Много благодаря на всички които ще отговорят, всяка помощ ще ми е от полза.



Тема Така е...нови [re: Eли]  
Автор Mama NettyМодератор (блондинка)
Публикувано25.02.05 06:33



първо се пише молба, най-добре от адвокат.
Но най-първо - иди още сега и си извади медицинско!!! Може и при личния си лекар да отидеш като начало , а той ще те упъти към съдебен медик, кото ще напише своята си експертиза и този документ после ще ти е много полезен.
За процедурата на развода мисля, че доста е писано в заглавната тема. Но съм сигурно, че до края на деня, ще се намери някой от София, който по-подробно ще ти обясни етапите. Предполагам, че ще искаш да се разведеш по негова вина.
Мъжът ти има ли идея, че искаш развод?

Qui scribit, bis legit.


Тема Re: Да питам и азнови [re: Eли]  
Автор anbra (коя ли е тя)
Публикувано25.02.05 07:32



Катедрата по Съдебна медицина се намира срещу 22 гимназия, на бул. П.Славейков, на втория етаж на сградата. Не отлагай, иди веднага. Работят от 7.30 сутринта. Медицинското ще ти е много нужно при развода. Събери сили и върви. Съчувствам ти и ти желая кураж.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Да питам и азнови [re: Eли]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано25.02.05 08:56



ima edna fondaciq - Animus, koqto predlaga pomo6t na jeni, postradali ot nasilie.
predpolagam, 4e ne e lesno da se govori za tova, kak nqkoj se durji zle s teb, no sum sigurna, 4e ako se oburne6 kum tqh, te 6te ti pomognat - kakto sus suvet, taka i s informaciqta, ot koqto ima6 nujda.

towa e tehniq uebsajt



dano da sum ti pomognala....



Тема Re:нови [re: Mama Netty]  
АвторEли (Нерегистриран)
Публикувано25.02.05 09:03



Благодаря че толкова бързо реагирахте... мъжът ми няма идея че искам развод или поне така мисля. Заспа след подвизите дето ги сътвори за пореден път, аз му казах че искам да се махне, той отвърна че аз трябва да се махам и заспа. Ще му съобщя като подам документите. За мен не е важно по чия вина ще е , съгласна съм и по моя да е стига да се свърши с това. Медицинско ще си извадя следобед надявам се, оказа се че тогава работи личният ми лекар.



Тема Re: Не отлагай!!!нови [re: Eли]  
Авторmm (Нерегистриран)
Публикувано25.02.05 09:26



Ето това е телефона на Animus : 981 05 70
Кураж, много смелост и се изправи срещу насилието, то не е за теб или който и да било!
Не се притеснявай, говори свободно и излез от ада!
Истински късмет ти желая и много сила, да устоиш!



Тема Re:нови [re: Eли]  
Авторmm (Нерегистриран)
Публикувано25.02.05 10:39



Мила Ели,

Извини ме, проблемът не е от вчера и не зная дали си звъняла, но първото, което трябва да направиш е да се свържеш с кварталния или съответното РПУ, по-добре директно там. Отивайки, ще те поемат и писмено излагаш какво се е случило. После вадиш медицинско, вече по-горе ти обясниха за него. Всички тези действия ще ти помогнат при развода.
Намери сили и действай!

Късмет ти желая!



Тема Re: Да питам и азнови [re: Eли]  
АвторDonemile (Нерегистриран)
Публикувано25.02.05 15:32



Zdraveite Eli,Mislex po vaschiat vapros i smiatam moje da namerim dobro reschenie,stiga da sa doutochnit nikoi podrobnosti.Tova estestvenno moje da stane a ko mi izspratite pismo na moia e-mail toi e //gkh050604123@dir.bg//.Ochakvam vascheto pismo.Donemile pozdrav.



Тема Re: Да питам и азнови [re: Eли]  
АвторDonemile (Нерегистриран)
Публикувано01.03.05 11:53



Zdravei Eli,as bix izskal da vi dam savet no mislia e dobre da imate edin E-mail adres za da pogovorim otkrovenno po vaschiat vapros,as nesam v BG no bixme mogli da osaschtestvim kontakt i vi kaja moi savet i moia idea moje bi schte bade interesno za vas.Blagodaria i ochakvam vasch tel.ili E-mail.Pozdrav Donemile.



Тема Много ми е интересно...нови [re: Donemile]  
Автор Snape For Ever (Storyteller)
Публикувано01.03.05 20:08



А защо в същност не и дадеш съвета си публично? Какво те притеснява да го направиш ако си почтени и смяташ да се държиш достойно? А ако си безкористен така от съвета ти биха могли да се възползват и други жени в подобно положение.
Съвсем друг е въпросът ако си адвокат, който просто си търси клиенти.

Не мога. Аз просто не съм вълшебник.
Можеш. Говори... и се слей с думите си!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.