Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:17 28.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Докато смъртта ни раздели?нови [re: Alone]  
Автор Snape For Ever (Storyteller)
Публикувано17.02.05 21:39



Нормално е след дело да си разстроен. Дори и нащата да са минали перфектно и спокойно. Аз също бях разстроен особено след второто дело. Може би тогава осъзнах най-пълно невъзвратимостта на това, което направих и съжалението, че не е имало друг начин. Не ми се разказва в момента. Става ли?

Не мога. Аз просто не съм вълшебник.
Можеш. Говори... и се слей с думите си!!!


Тема Re: Докато смъртта ни раздели?нови [re: Snape For Ever]  
АвторAlone (Нерегистриран)
Публикувано17.02.05 21:42



OK



Тема Re: Докато смъртта ни раздели?нови [re: Snape For Ever]  
Автор Cтpeйнджъp (адвокат)
Публикувано17.02.05 22:05



Много ясно, че не бих! Нещо повече няма и да си замълча!



Тема Re: Докато смъртта ни раздели?нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор Snape For Ever (Storyteller)
Публикувано17.02.05 22:07



Можеше и да и го напишеш още в първото си мнение. По този начин позицията ти в първия постинг не е 100% недвусмислена. Нормално е обаче като имам предвид професията ти да не искаш да заемеш твърда позиция.

Не мога. Аз просто не съм вълшебник.
Можеш. Говори... и се слей с думите си!!!


Тема Re: Докато смъртта ни раздели?нови [re: Snape For Ever]  
Автор Cтpeйнджъp (адвокат)
Публикувано17.02.05 22:13



Има хора и хора, когато избираш някой за цял живот го приемаш и с плюсовете и минусите. Аз също се омъжих "набързо", но това беше защото бях убедена, че мъжа ми е моята половинка. Тук трябва да си отговориш на въпроса "кой е разумния компромис?".



Тема Re: Докато смъртта ни раздели?нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор Snape For Ever (Storyteller)
Публикувано17.02.05 22:30



Тук точно не трябва да си отговарям на въпроса кой е разумния компромис. Тук в същност трябва да си отговоря на въпроса какво точно да кажа на жената, която е пуснала темата. За себе си още преди няколко месеца реших на какво съм готов и на какво не съм.

Не мога. Аз просто не съм вълшебник.
Можеш. Говори... и се слей с думите си!!!


Тема Re: Аз ако може да преведа от опшънскинови [re: Sanata]  
Автор option (GIN & SODA)
Публикувано17.02.05 22:48



Бах маа му ,и аз не мога да си го преведа!


И аз и ти можеме, но козата...

Тема Re: Докато смъртта ни раздели?нови [re: Snape For Ever]  
Автор wild (lady) ()
Публикувано17.02.05 22:53



Още вчера я видях тая тема и едвам се удържах да не се включа, защото щях да избълвам един куп змии и гущери И ми прекипя точно от това, дето си го подчертал в червено... Още повече, че redhat съм я виждала да пише в 'Майките', там атмосферата е една такава... еуфорична , и изведнъж - това

На който тук му е известна що-годе историята ми му е ясно, че доста съм изпатила - но, честно - точно такива думи не съм чувала и от най-големия си враг, камо ли да ги употреби някой по-близък На всичко отгоре помиярът (excuse my french) имал после наглостта и да заяви как този брак му бил изгоден Я го гле'й!

Стрейнджър по-долу написа, че би отвърнала - ако бях аз (да не дава господ!) без да се замислям и към физическа разправа щях да премина и хич нямаше и да ми пука, че съм 45 кила с мокри дрехи. Някой тук на клубните срещи се чудеше защо никът ми е такъв и не го връзваше с външността ми - ми ей затова, така реагирам в подобни моменти (дори и когато не ме касае лично) - малко първосигнално може би и сигурно не е правилно, но това си е унижение от най-гаден тип - трудно понасям подобни неща, наистина!

When dream turns to a nightmare the only way is to wake up…


Тема Re: Докато смъртта ни раздели?нови [re: wild (lady)]  
Автор Snape For Ever (Storyteller)
Публикувано17.02.05 23:03



Стрейнджър по-долу написа, че би отвърнала

Може... ама кога го написа?

Не мога. Аз просто не съм вълшебник.
Можеш. Говори... и се слей с думите си!!!


Тема Re: Докато смъртта ни раздели?нови [re: Snape For Ever]  
Автор Cтpeйнджъp (адвокат)
Публикувано17.02.05 23:30



Когато попита конкретно какво би било моето лично отношение... другото е общо и донякъде професионално, да те светна ние първо трябва да помирим съпрузите ако видим индикации за това, а ако не видим да направим така, че развода да бъде максимално безболезнен и за двете страни... друг е въпросът, че съгласие в повечето случаи липсва, което значи "на война, като на война"!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.