Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:55 30.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Само да питам така... ако може?нови [re: redhat]  
Автор option (GIN & SODA)
Публикувано17.02.05 00:30



Някой по сметка ли се е обвързал?!??
Щото ,ако е по сметка ,значи ще е един здрав и продължителен брак /евентуално развод/. А народа казва : Ако през лятото е топло ,значи през зимата ще е студено... И още: Най добрата храна е ...яденето!
Разбирай както щеш. И определено ,ако се замислиш 90% от женените за ТЕБ мъже са такива! Останалите 10% са по зле! А от тея дето НЕ СА женени за ТЕБ само 10% стават за нещо ,макар и да не са това което очакваш! Факт! Ми мъже ,кво да ги праиш... играе им се!
Всъшност ти си знаеш най добре ,а и грешките могат да се поправят и да се повтарят N-брой пъти! Единственото ограничение е до 80 години, след това е за жълтите вестници!


И аз и ти можеме, но козата...

Тема Re: Докато смъртта ни раздели?нови [re: redhat]  
Автор ariel$$ (минаващ)
Публикувано17.02.05 03:50



Направи си баланса, както те съветва Стрейнджър и вземай решение. Аз лично си плюх на петите. Тебе те притеснява бебето, а мене ме притесняваше липсата на бебе и не съвсем младата ми възраст. Притеснения винаги има, но с днешна дата не съжалявам. Шест месеца не се и сещах, че около мене има мъже. Бях заета да се боря с насаденоте ми комплекси. Не знам как успя за толкова кратко време. Все пак един живот живеем, заслужава да сме ако не щастливи, то поне в равновесие със себе си и със света. А решението си е твое.



Тема Аз ако може да преведа от опшънскинови [re: option]  
Автор Sanata (рогат и ръбат)
Публикувано17.02.05 11:03



Беги, беги, бегий. Дим да те няма. Друм. Пътека.

Ма то и кво да се очаква от разведен я, къв съвет да ти даде? Пфу!


life is but a joke...


Тема Re: Докато смъртта ни раздели?нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор Snape For Ever (Storyteller)
Публикувано17.02.05 20:55



Стрейнджър... извини ме, че се намесвам, но не съм останал с впечатление, че би изтъпряла мъжът ти да те нарече курва и/или мърша. А струва ми се, че в този цитат: ама отивам после и чувам: " Навирила си оная работа да ходи в нета, мърша с мърша! " нещата са точно такива. Ти би ли останала при мъж, който те е нарекъл така? Познаваме се на живо и имам някакви усещания за излъчването ти така че искам искрен отговор. Ще ти бъда благодарен ако го напишеш. Снейп.

Не мога. Аз просто не съм вълшебник.
Можеш. Говори... и се слей с думите си!!!


Тема Re: Докато смъртта ни раздели?нови [re: Alone]  
Автор Snape For Ever (Storyteller)
Публикувано17.02.05 21:00



Че защо? Смяташ ли, че в България няма мъже, които ще я вземат с дете? Мой приятел наскоро се събра със жена, която е разведена с дъщеричка първи или втори клас. Той е ерген.
До преди петнайсетина години разводът се смяташе за позор, но отдавна не е така и честно казано в моите очи разведените имат едно предимство - знаят какво е да си семеен и са наясно, че не всичко е рози и целувки, но това вече е друга тема.

Не мога. Аз просто не съм вълшебник.
Можеш. Говори... и се слей с думите си!!!


Тема Re: Докато смъртта ни раздели?нови [re: Alone]  
Автор Snape For Ever (Storyteller)
Публикувано17.02.05 21:03



Груб си. От мен да го знаеш. Не че и аз не съм груб в момента, но поне не се занимавам със предсказания на друго бъдеще освен своето собствено.

Не мога. Аз просто не съм вълшебник.
Можеш. Говори... и се слей с думите си!!!


Тема Re: Докато смъртта ни раздели?нови [re: ariel$$]  
Автор Snape For Ever (Storyteller)
Публикувано17.02.05 21:10



Успял е защото си го обичала Русалке, но се гордея с теб, че отхвърли нещата, които трябваше и го направи без да се колебаеш. И се срамувам от името мъж всеки път, когато прочета за някой боклук, който доминира над най-близките си същества единствено защото те го обичат.

Не мога. Аз просто не съм вълшебник.
Можеш. Говори... и се слей с думите си!!!


Тема Re: Докато смъртта ни раздели?нови [re: Snape For Ever]  
АвторAlone (Нерегистриран)
Публикувано17.02.05 21:15



Наистина беше грубо. За което се извинявам на asia и всички съклубари.



Тема Re: Докато смъртта ни раздели?нови [re: Alone]  
Автор Snape For Ever (Storyteller)
Публикувано17.02.05 21:17



А аз не се извинявам нито на Азия нито на теб а на авторката на темата, която няма нужда от нашите пререкания помежду ни. Моля те за прошка, че отново съм груб. По-скоро остър, но все пак...

Не мога. Аз просто не съм вълшебник.
Можеш. Говори... и се слей с думите си!!!


Тема Re: Докато смъртта ни раздели?нови [re: Snape For Ever]  
АвторAlone (Нерегистриран)
Публикувано17.02.05 21:23



В понеделник ми мина първото дело. Сигурно е от това. А, че няма нужда, явно няма. Но на тия деца, дето преживяха този 15-годишен хоас и сега станаха хора за женене явто такива са им проблемите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.