Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:47 29.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема off topic...помогнете с идейкинови  
Автор Чeшитчe (непознат)
Публикувано23.01.05 17:26



скоро, ама съвсем скоро имам празник и макар и да не съм в особено блестящо настроение, ми се ще да почерпя приятелите си. Всякакви идеи за приятни заведенийца са добре дошли, че напоследък от много работа щях дори да забравя за повода
А вас ще черпя следващия път, когато се престраша да дойда.



Тема Re: off topic...помогнете с идейкинови [re: Чeшитчe]  
Автор Cтpeйнджъp (адвокат)
Публикувано23.01.05 17:31



Кактус, намира се на "Хр.Белчев" :) преди "Солунска". Готвят изключително вкусно.
Ако е по-неангажиращо, може и в Лагуна, по-страхотни тортички не съм хапвала! Намира се на ул."Хр.Белчев" мисля 13, но е точно с/у Befor&After и Кабаре.
И това местенце за клубните срещи "Енигма" не е лошо на ул."Позитано" с/у Петър Първи е.
Палет е хубаво също, на ул."Алабин" мисля 38 или 34, бившо Тортила Флет. Преди пресечката на Борис е.



Тема Re: off topic...помогнете с идейкинови [re: Чeшитчe]  
Автор erika (kysokoska)
Публикувано23.01.05 19:41



"Брилянтин"
Там си празнувах имения ден и приятелите ми бяха супер доволни! :) А, аз редовно си ходя там и съм фенка на заведението
Весел празник, където и да сте!!!



Тема М-м-м-м... Чак и на мен [re: Cтpeйнджъp]  
Автор Stefan (Фен на Jojo :-))
Публикувано23.01.05 21:21



ми се преобърна стомаха като те четох. Ама човекът едва ли е бременен и може би не му е никак до тортички и прочее вкусотии, млада госпожо!
А толкова хубаво си го написала, че сериозно обмислям да си хвана пътеката до Софето и аз да посетя светите места, за които споменаваш. Но ще наблегна на марковите напитки, че по дълго време да остана в свяст...

Поздрав от Бургас: познай кой!


Love should be everything or not at all...

Тема Re: М-м-м-м... Чак и на меннови [re: Stefan]  
Автор Cтpeйнджъp (адвокат)
Публикувано23.01.05 21:49



И аз не съм бременна, поне вече не де , но пак си похапвам сладичко!
Ми любител на вкусните неща съм, то ако не бях как за 3 месеца щях да кача 10 кг., м? И сега :) глад... глад...
Обаче вече съм с килце минус! Ето на похвалих се!



Тема Това, че си свалила,нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор Stefan (Фен на Jojo :-))
Публикувано23.01.05 22:07



не е за хвалба. Прекрасното е, че можеш да си го позволиш - да качваш килца, де. Тъкмо малко суха тренировка за деня, когато отново ще заченеш - този път най-хубавато и най-достойното бебе - бебето, което ще побере всичките ти усилия до днес да станеш майка. И денят ще бъде прекрасен и летен и много, много светъл... А бебето ще грее от светлина - тази, която сега таиш в очите си, скъпа Страннице.


Love should be everything or not at all...

Тема Re: М-м-м-м... Чак и на меннови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор Liya ()
Публикувано23.01.05 23:07



И аз ходих по мъките 4 години!
Ама на това бонбонче му било писано, не на тези преди него!

Само не психясвай и ще си говорим по-късно за въпросното щастливче.

Аре, действайте!




Тема Re: М-м-м-м... Чак и на меннови [re: Liya]  
Автор Cтpeйнджъp (адвокат)
Публикувано24.01.05 00:02



А не аз съм психясала, че се позакръглих и че времето не ми стига! Другото Божа работа! :)



Тема Re: off topic...помогнете с идейкинови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор Чeшитчe (непознат)
Публикувано24.01.05 00:51



Наистина благодаря на теб и Ерика! Нещо винаги са ми куцали идеите за заведение, та оставям все другите да изберат и сега вашите идеи са ми много полезни. Ще информирам след празника какво съм избрала........май като пионерче прозвучах



Тема Re: off topic...помогнете с идейкинови [re: Чeшитчe]  
Автор Cтpeйнджъp (адвокат)
Публикувано24.01.05 09:48



Кактус правят подарък на рожденника тортичка :))))
Това като екстра!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.