Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:24 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема hi na vsi4ki (izhvruknal kato korkova tapa) :))  
Авторnovijt (Нерегистриран)
Публикувано22.10.04 16:49



hi na vsi4ki srodni du6i blagodarj 4e vi ima tuk ima mnogo muka no i mnogo ot knigata na jivota takava kakvato j njma v nikoj kniga 4ista i nepodpravena priemate li novonazna4eni i az sled njkolko dni 6te sum pred svur6enijt fakt egati tupnjta kakto i da e tova e jivota



pravi tova koeto misli6 4e e pravilno puk da stava kakvoto 6te



Тема Re: hi na vsi4ki (izhvruknal kato korkova tapa) :))нови [re: novijt]  
Автор United (Colours)
Публикувано23.10.04 00:34



Hi, бе!


И що тъй? Кво стана?

Що те изпъдиха, бе момче?
Сгази лука?




Тема Re: hi na vsi4ki (izhvruknal kato korkova tapa) :))нови [re: United]  
Авторnovijt (Нерегистриран)
Публикувано24.10.04 20:11



ami po su6tijt na4in kato ( njkude tuk go 4etoh v tozi klub ne me obi4ala ) i na 3 den jivee6e s drug 4ovek ) ta kazat li ti 4e ne te obi4at zna4i ima njkoi i se opitvat da go skrijt stoto si misljt 4e jdeme domatite s kolovete ama nuz tova se use6ta ama 4ak posle kato se zamisli6 i se se6ta6 za razni ne6ta ama koi da ti otvori o4ite a ti si misli6 4e vinata bila v teb ( nucki) useti6 li hlad ili vzemai merki ili njkoi te izbutva ili s pari ili s sladki prikazki ili s njkvi obe6tanij taka 4e e tva e moita istorij az ne pojelah da vzema merki 6toto tova stava za vtori put i re6ih 4e ne moga cjl zivot da sedj na 6trek i da se 4udj kvo 6te mi se slu4i utre tova e v ob6ti linii znaete prikazkata 4e pu*ka ga surbi i zub gat boli njma sjdane i taka sled 15 g brak kaca moj samolet na pista za novo izlitane edinstvano mi e jal za du6terj mi kojto taka j nasuskaha 4e v4era dori mi kaza 4e ne iskala da me vizda a kak da i kaza 4e ne sum si oti6ul a maika i me izgoni za da napravi mjsto za novij .Abe az vse se pitam kvi sa tezi hora dato nalitat na jeneni ne samo za edna trupka a i da ti sednat na stola tij akul imat li ami nali 6tom tazi otgovorna drugarka sled kato si e zarjzala sem sled 15 g brak za teb ti 6te privur6i6 pesenta si mnogo burzo a puk a drugarkite i te misljt li ami tozi posjga na zeneni i to v hubavi otno6enij kvo stava toj 6te spre li ama drug put mai e tova e moe mnenie moze da e staromodno no v starite prikazki ima mnogo pove4e hljb otkolkoto ni se 6te



Тема Re: hi na vsi4ki (izhvruknal kato korkova tapa) :))нови [re: novijt]  
Автор Гинec (Ж)
Публикувано24.10.04 21:16



Миличък, кви са тия цифри посред писаниците ти??? То не, че успях да прочета кви си ги писал, де. Мамка му. Ако нямаш възможност да пишеш на кирилица, ако си нейде си извън Българя или нямаш Компютър в къщи или пишеш от някой клуб, моля те поне да пишеш по възприетия начин.




Тема Вярно! :))нови [re: Гинec]  
Автор United (Colours)
Публикувано24.10.04 23:23



Новият, труден си за четене и от обръгнала като мен!

Опитай по друг некъв начин, pls!

Иначе тук хората са отзивчиви и с удовоствие биха си поговорили с теб!

Гадост е това, което описваш! Ако земе да й дойде акъла на тази твоята, ама бързичко де, направи компромис, опитай!

Не е лесно след 15 години брак ей така да започнеш начисто!

Казвам ти го като патила!





Тема Re: Вярно! :))нови [re: United]  
Авторnovijt (Нерегистриран)
Публикувано25.10.04 00:47



ами извинявам се за латиницата ама до сега само така сьм писал и ми е мн трудно ш го оправя това . Не няма да се върна-няма да се заричам но не искам .Такова нещто се подминава един път ако имаш глупоста да подминеш втори път някои си наглец ( бившата ) ще си помисли че и е разрешено и няма да пропуска ,и аз кво ,как да живея в напрежение, до когато не ми издържи сърцето. НЕ никога-знам че е много тежко но този път твърдо не .Питаш ли какво е преживяжането-да знаеш че в момента човека за които си дал живота и всичко от себе си е с друг-как се прощава това ?как се живее с това ?аз ще ти кажа не се живее с такава мисъл. Когато знаеш къде е в момента ти умираш и се проклинаш за всичко това ,няма място за нищто-не ти се яде ,живее, диша а онзи другият в този момент какво мислиш прави-на него не му пука тои се забавлява в този момент и подсети ме в този труден за теб момент като го няма този които ти трябва и то не защтото не може да доиде а заштото тои ти го причинява за какво ти е .Само за моментите в които ти е весело ли? е за такива моменти които и да викнеш ще доиде .Краи това е може да се съсипа но това е ,нито свършиха жените нито мъжете които не може да оцени това което има го оценява когато го изгуби ( а може би пьк сьм омръзнал 15години са това? а не един път съм мислил и над това от 16 годишни сме заедно сега съм на 30 тогава сме били и малко деца а сега вече пораснахме) тва е ..........мъка мъка но колелото се върти днес аз съм в калта а ти си горе утре колелото се завурта ставаме равни вдруги ден ти си в калта аз отгоре такъв е живота разнообразен и жесток едновременно но затова пък е интересен аз и помогнах за много нешта но знам как се правят сега оня сопол ако неможе да се оправи ще вкара не само нея но и детето ми и тогава кво ще се случи ....... дано не стигаме до там макар че имам право(незнам какво) да искам и аз като нея .А тя познаи какво иска да се влача по асфалта и червата ми да се влачат след мен не съм такъв човек да искам това ..... а може би това е няква реакция че сум бил човек а тя е гузна и за да не ме гледа това е маитап или всушност незнам може би пък и да е така знае ли някои ............
аиде стига толкова 4е нешто .........



Тема Re: hi na vsi4ki (izhvruknal kato korkova tapa) :))нови [re: Гинec]  
Авторnovijt (Нерегистриран)
Публикувано25.10.04 00:58



ами не знае6 ли цифрите 6 за ш хили хили хили това е маитап да не се разсърди6 нали това е само клуб на разведените не е клуба на вкиснатите или пък на гробарите и може и да се забавляваме тук има нужда пове4е от това околкото от воини а между другото не се ли е слу4вало в този клуб да 4ленуват едновременно и двамамта разделени за да гледаме и двете страни как виждат не6тата за провала много 6те е интересно да го следиме (като сапунка) и да анализираме е това е дано вси4ко това се разбере с усмивка не искам да засягам никои а малко да се позабавляваме



Тема В никъкъв случай не си добре дошъл!нови [re: novijt]  
Автор option (GIN & SODA)
Публикувано25.10.04 07:11



Обстоятелствата са те довели... Както и повечето от нас!
Всъшност никой не е добре дошъл тука ,но така или иначе има ни! Така ,че разполагай се! Ако се мерне бившата ти ,ше я разкараме /сама ше избяга/ ,щото при нас лошите не идват /само 1-2/!


Аз мога!А ти?


Тема Re: В никъкъв случай не си добре дошъл!нови [re: option]  
Авторnovijt (Нерегистриран)
Публикувано25.10.04 16:15



10 x



Тема Re: hi na vsi4ki (izhvruknal kato korkova tapa) :))нови [re: novijt]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано25.10.04 16:55



Чакай малко...и аз се разделих с мъжа ми, защото престанах да го обичам по ред причини, но друг не е имало. Той беше сигурен, че има, но такъв просто нямаше. Не разбирам защо вие мъжете в подобни ситуации си мислите, че единствената причина за развод може да бъде друг мъж.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.