Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:36 28.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Всеки мъж иска в душата си...нови  
Автор Ryan ()
Публикувано28.09.04 14:56



1. Осми март да се премести на двадесет и девети февруари. Все пак може да се понесе веднъж на 4 години

2. Пластичните операции за увеличаване на бюста да бъдат към безплатните здравни пътеки.

3. За зачатие на дете да са необходими съвместното участие на един мъж и четири жени.

4. За да предпази партньорката си от забременяване, да е достатъчно по време на секс да кръстоса палци зад гръба си.

5. Всички жени да се наричат с едно и също име - за простота в общуването.

6. Всички жени да са алергични към злато, скъпоценни камъни и животниски кожи

7. В женския нос да има специални филтри срещу мириса на бира, пот и лук.

8. Банския да бъде идеален костюм за бизнес дамите. А и не само за тях.

10. За да се разкопчае сутиена да е достатъчно само леко да му духнеш.

11. Месечния цикъл на жената да бъде само веднъж годишно - по време на откриването на риболовния сезон.

12. Вратовръзката да може да не се завързва, а колана - да не се стяга.

13. Веднъж в месеца всеки да има разрешено по трудовото законодателство право да запали офиса си.

14. Косъмчетата от носа и по гърба леко да се трансплантират на главата.

15. Да може да регулира по собствено желаната дължината на члена си и ерекецията - както силата на звука в приемника.

16. Автомагистралите да нямат ограничения на скоростта, и да се строят във формата на гигантски овал.

17. Мъжете също да изпитват множествен оргазъм.

18. Да се изобретят чорапи, които да съществуват само като чифт. Оставени на различни места, те енергично да пропълзяват един до друг.

19. Във всеки бар да има възглавници за тези, коитио не се канят да си днес да си тръгват от там.

20. Торбите с боклук да напускат дома самостоятелно. Да бъде достатъчно само леко да ги побутнесш с крак.

21. Мъж, отишъл в детската градина да погледне как децата танцуват, принудително да се транспортира до края на деня в салон за източен масаж - за психическа рехабилитация.

__

__
~~~ Per aspera ad astra! ~~~

Тема Re: Всеки мъж иска в душата си...нови [re: Ryan]  
Автор Джoaннa (гордата ТО)
Публикувано28.09.04 15:13



а може би и главата на жената да е четвъртита за да може мъжа да си слага пепелника когато е мужду краката му?????????

всичко е в ръцете ми:)))))


Тема Всяка жена иска в душата си...нови [re: Ryan]  
Автор Ckpитa ()
Публикувано28.09.04 15:22



1.Той да не се сеща,че само на 8-ми март се подарява цвете

2.Пластичните операции за увеличаване на бюста да бъдат към безплатните здравни пътеки.

3.След зачатие на дете да не са необходими безброй посещения при гинеколог

4.За да се предпази от забременяване да е достатъчно да прави секс с отворени очи

5.Мъжете да спрат да запомнят имената на танцьорките в бара,а да се постараят да запомнят тези на най-близките ни две-три приятелки,майка,баба,леля,първа братовчетка и пр.

6.

7.В мъжките погледи да има специални филтри към "сутрешното неглиже"

8.Прашките да не са чак толкова непознато понятие

10.За да ми разкопчае сутиена да е достатъчно само да потренира малко

11.Ако може месечния цикъл да се прехвърли на мъжете

14.Косъмчетата от тялото просто да не се появяват при женския пол/изключение прави животинския свят/



Редактирано от Ckpитa на 28.09.04 16:03.



Тема Re: Всяка жена иска в душата си...нови [re: Ckpитa]  
Автор SNAPE FOR EVER (Storyteller)
Публикувано28.09.04 15:38



17. Това за множествения оргазъм не е мит, но темата не е за този клуб.

Така да бъде и да остане! - казало малкото сиво човече...


Тема Брато, набързо хвърлих един поглед,нови [re: Ryan]  
Автор ASSASSlN (стар клубар)
Публикувано28.09.04 16:00



ще те разпечатам и довечера на водка-две-три ще размишлявам.

Още отсега имам малка забележка. Хм, чудна работа, големите бюстовее вече не били на мода. Много мъже се оплаквали, че такива бюстове ставали за гледане, ама при масажиране много скърцали. Аз нямам опит, щото харесвам малки и твърди...

И аз имам много мечти. Ето една от тях.

Да се поправи недоглеждането на дядо Господ. Като не ми се гледа нещо - затварям си очите и толкоз. А, защо, питам аз, като не ми се слуша нещо, да не мога да си затворя ушите?

Не ми харесва тая работа. Като чуя женски фалцет и пощръклявам. Ми, кво да направя? Алергия някаква имам.

Та, какви са възможните варианти за решаване на проблема? Тампони за уши не стават. Пробвал съм. С къса коса бях и врагът ме хвана веднага.

Остават следните два варианта:

1. На мъжете да се присажда специална електроника, изключваща слуховата система при натискане на незабележимо бутонче.

2. На бебетата от женски пол да им се прерязват гласните струни. Нищо няма да усещат. После ще си разговарят тихо и спокойно по оная система, дето ръкомахат.

Първият вариант отпада като много скъп и обиден за мъжете.



Тема Re: Всеки мъж иска в душата си...нови [re: Ryan]  
Автор MoanМодератор (Quantum satis!)
Публикувано29.09.04 15:32



Твърдо 'ЗА' т. 18 и 20!!! Нищо че не съм мъж!

По т. 17 мъжете да не смеят да мрънкат! Достатъчно са облагодетелствани и без това!

Склонна съм да проява и лекичка форма на т.нар. полов расизъм и да гласувам с две ръце за т. 11 от списъка на Скрита :)

Никога не позволявай Компромисът да унищожи мечтите ти!


Тема Re: Всеки мъж иска в душата си...нови [re: Ryan]  
Автор soldier (бореща се)
Публикувано29.09.04 16:25



Жестоко е!!!!
Разсмя ме искрено.
Благодаря ти



Тема Re: Всеки мъж иска в душата си...нови [re: soldier]  
АвторЪ! (Нерегистриран)
Публикувано29.09.04 16:59



Допълнения (лични):

1. Всяка жена трябва да говори като "Мики Маус" и само за секс или за храна.

2. Когато мъжът се прибере след работа жената да не пита "Как мина денят ти?", а от вратата да те посреща с думите "Здравей миличък, знам че денят ти е бил ужасен. Искаш ли една свирка за оптускане?"

3. Да е готова за секс по всяко време.

4. Да харесва всичките ти приятели.

5. Да не употребява думите "Ти не ми обръщаш внимание" или други с подобен смисъл.

6. Да пита "Обичаш ли ме" само след секс или след вечеря. Но да го прави всеки път след секс или след вечеря.

7. Да не може да лъже за нищо и да няма вяра на майка си (Тъста и Тъщата тяхната кожа)



Тема Re: Всеки мъж иска в душата си... [re: soldier]  
АвторЪ! (Нерегистриран)
Публикувано29.09.04 17:12



Тю... Забравих най-важното.

НАЙ-ВАЖНОТО:[ Жената винаги да се грижи за външният си вид. Ако е нужно и с пластични операции дори и след като роди 3-те дечица.

Аз пък съм склонен да плащам за тези операции, за козметици (в разумни граници), за парцалки, за гримчета и всякакви глезотийки.



Тема Винаги [re: Ъ!]  
Автор Mama NettyМодератор (блондинка)
Публикувано29.09.04 17:40



съм се чудила, какво значи това , в "разумни граници"...за мъжете?
Щото за един са едни, за друг други...Ако ти бях жена, значи щеше да ми платиш пластичната операция / на ушите - щото другото си го харесвам още/, така ли да те разбирам?
И срещу " грижата за себе си" аз ще трябва само да ти правя свирка след работа и да ти казвам че те обичам след вечеря и секс? Абе ти си бил много евтин....
Как не те срещнах преди 10 години!

Qui scribit, bis legit.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.