Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:28 01.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема не е толкова невъзможна идеята мунови [re: Eмa]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано06.10.04 20:16



с достатъчно количество пари би могло да се получи точно според вкуса му.

Няколко имота, за които жена му да се грижи и което да е нейното задължение, освен децата, готвенето и разхубавяването биха решили проблема със скуката, затъпяването и чувството за непълноценност.
Наемането на майстори за ремонтите, обзавеждане, смяна на тапицерията в хармония с цвета на тапетите (хех... или обратното :))
Ако нещо излишно се дава под наем и нейна е грижата да се занимава с това... отнема й цялото излишно свободно време и освен всичко останало се налага да прочете някое друго специализирано списание... нема да се излага със селски вкус я :))
Парите от наеми и т.н. може да са за нейния фонд "Трагедия - мъжа ми иска да ме замени с младо, подобрено издание".

Има опасност да й хареса да се занимава с недвижими имоти. И този проблем се решава лесно - праща я за 2 месеца като брокер в някоя фирма на познат и като не успее да изкара и за седмичната си козметика, ще се откаже.

Не е съвсем мечта, нали? :)




Тема Re: не е толкова невъзможна идеята мунови [re: Hell]  
АвторEмa (Нерегистриран)
Публикувано06.10.04 20:39



о, не не , не съм много съгласна по някои точки ...е , тя ако е умна ( хитра) ще се обезпечи , така е .. ама те , големите бизнесмени мислят за всичко и обичат да имат ;))) ( ''нали сме двойка , да пишем фирмата( или каквото и да е там) на мое име'' , примерно )
освен това , виждаш какво е мнението му за жените , а то неминуемо дразни , както и да се грижи той за жена си , такова отношение пак дразни , тя може и да не си го признава и пред себе си , но ще е така ... а нали знаеш как отмъщава слабия - без силния да разбере ...
просто този филм го гледам най-редовно в живота и ми е така ясен ...
''абе защо тая жени е така тъповата ?"
''амииии не знам , тя не работи , мъже й не й дава ''( автентичен разговор )

а и той така го е планирал , до най-малките подробности , че е абсурд да се случи:)) ..



Тема възможно е :)нови [re: Eмa]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано06.10.04 21:04



особено ако инвестира и в един курс по актьорско майсторство :)))

Виж... представители на поколението на родителите ни успяха да източат парите на половин държава в лични сметки, ти за една скромна "пенсионна" издръжка се притесняваш, че може да се спастри ;))

Умната жена, решила да си оправя проблемите чрез богат мъж не демонстрира мозък открито :) А аз конкретни съвети оттук нататък ще давам срещу добър хонорар - Ъ!-то ми даде идея за нов бизнес одеве ;))))




Тема Re: възможно е :)нови [re: Hell]  
АвторЪ! (Нерегистриран)
Публикувано07.10.04 14:58



"Малий.. какво е чудо станало."
Немаше ме 1 ден и станало какафония. Едно мнение.. интерпретирано и развито до неузнаваемост.

Ще речеш.. завършена идея.

Да, Да.. ама НЕ (двойно потвърждение на отрицателното становище).
Люшкате се от едната крайност .. в другата.
Жена ми да се занимава с каквото си ще в свободното време. Ако иска и работа да си намери (ако това не и пречи на другите задължения), само за да се чувства добре.

Защо трябва да и търся недвижими имоти, наеми.. ? Защо да си усложнявам сам живота.. ?

"Работата" на жената е да се грижи за къщата, за децата и да търси нови начини за секс. Това и е работата!

Ама ми се струва че на вие изобщо не разбирате приоритетите.
Една жена трябва да е жена .. преди всичко... 100%-ова жена.
Ако си приемате на сериозно задълженията ще видите че изобщо няма да ви остава време за каквото и да било там.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.