Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:05 30.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: поправканови [re: тpaнзитeн]  
Автортpaнзитeн (Нерегистриран)
Публикувано12.09.04 13:48



...но и нищо не е НЕразрешимо...



Тема Re: Я още малко въпросчетанови [re: тpaнзитeн]  
Автор Идиoтчe ()
Публикувано13.09.04 10:58



Е, това и опитвам, да ги срещна на неутрална територия, ама засега неуспешно. Нищо де, аз не се отказвам лесно. Ще продължа, щом има изгледи за успех.



Тема Re: Към разведените мъже с децанови [re: Идиoтчe]  
Автор cтap мpъcниk (невинен грешник)
Публикувано13.09.04 18:29



При мен пък имаше обратните проблеми (сина ми беше с бившата само една година и после от 13 г до войската беше при мен) - тя ми се оплакваше че не го вижда достатъчно.

Момчето само спеше при нея всеки втори уикенд, беше си зает със старите си приятели от махалата. И като му казах че това не е наред, той ми се сопна - ами скучно ми е при нея, само се караме за глупости защото тя е една придирчива - ти защо се разведе с нея, пък сега тебе те няма и тя на мене си изкарва всичко......аде де?

Колкото повече чета в този форум, повече разбирам какъв съм късметлия

...I DID IT MY WAY!! REGRETS, I HAD A FEW...


Тема Re: Към разведените мъже с децанови [re: Идиoтчe]  
Автор magnet (лято)
Публикувано13.09.04 19:20



аз няма да мога да ти помогна много.само да си кажа - на мен ми се иска поне от време на време бившия да се вижда сам с децата, без приятелката да присъства. нямам нищо против нея, напротив. но общуването е съвсем различно - когато излязат сами с него, говорят си, споделят и т.н. дори си мечтая как той се вижда за няколко часа макар, веднъж в месеца насаме с щерката и после насаме със сина. но не знам дали това някога ще се случи. по-скоро ще си остане мечта.



Тема Re: Към разведените мъже с децанови [re: magnet]  
Автор Идиoтчe ()
Публикувано14.09.04 10:14



М-м-м а какво пречи да споделят и когато тя е там? Аз не съм казала, че ще им седя на главите непрекъснато. Просто да знам, че е наблизо и мога, ако поискам, да го видя за малко, да му кажа нещо. Защото все пак не аз съм създала тази ситуация, а се превръщам в потърпевша по някакъв начин.



Тема Re: Към разведените мъже с децанови [re: Идиoтчe]  
Автор Maмa Mъpмopaнa (иначе добричка)
Публикувано14.09.04 12:11



с риск да ми скочи някой на веждите, но толкова ли е трудно пък да оставиш този един ден на децата. така де, какво значи да мжеш да му кажеш нещо. ами ти можеш да му го кажеш през цялата седмица. а те имат един ден да се видят с татко си. знам, че всеки гледа от собствената си камбанария, но аз лично съм избеснявала и продължавам да беснея когато трябва сина ми да си прекъсне приказката с татко си защото на него му се обажда някоя упорито сваляща го мадама. ми в крайна сметка и децата имат право на внимание. ти представяш ли си как един тинейджър ще тръгне да си споделя с татко си нещо докато татковата приятелка се размотава наоколо и всеки момент може да се изтърси обратно на масата/пейката само за да му каже тя нещо. няма шанс.
що се отнася за ситуацията - да, не си я създала ти, но ти сама, съзнателно и доброволно си се замесила в нея. така че не се чувствай потърпевша. знаела си с какво се захващаш. сега вече друг е въпроса как ще преодолеете проблема. и аз мисля, че това трябва двамата да го направите.



Тема Предложениенови [re: Идиoтчe]  
Авторяннa (Нерегистриран)
Публикувано14.09.04 13:42



За дъЩеря му ти си Чужда ти си никоя, дори може и да те приема като враг и дори не само теб а и твоите деца. Със сигурност и твоите деца не гледат на нея като на най_добрия им приятел. За да си станете всиЧки блиzки, трябва просто повеЧе време да прекарвате zаедно. Дори и на определени периоди да живеете zаедно. Тя трябва да се поЧувства като Част и от ваШето семейство. Има толкова много дни ваканция, има съботи и недели в които можете да сте всиЧки zаедно. Тя има ли къде да спи при вас? Има ли zа нея място във ваШето жилиЩе?Ето от тук се поЧва. Първо направи така Че да се Чувства като у дома и тогава можеШ да оЧакваШ от нея да те приеме и да няма ниЩо против да уЧастваШ в техните раzговори.
Тоzи процес на сближаване между новите Членове на семейството е много сложен и труден. НиЩо не става от веднъж. Иzискват се много zдрави нерви И наи_важното е никое от децата да не се поЧувства пренебрегнато.
И на нас ни трябваШе доста време до като се въzприемем, минахаме преz какво ли не, какво ли не си каzахме, но сега е факт Че дъЩеря му сама ме търси zа раzговори



Тема ами явно нещо им пречи [re: Идиoтчe]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано14.09.04 14:18



и моя хлапак си запечатва устата с катинар, когато приятелят ми е наблизо. О, да, не спира да говори, но все за компютърни игри и интернет - поддържа разговора де :)
Когато останем насаме, ми споделя предимно лични неща. Но само тогава и само ако е на кеф... сещай се веднъж седмично каква е вероятността всички необходими условия да са налице.

Честно казано, аз предпочитам да си виждам гаджето и сина поотделно, за да не ми се налага да си деля вниманието между двамата. Двама ревниви мъже... или ревниви деца, по-скоро




Тема Re: ами явно нещо им пречи [re: Hell]  
Автор cтap мpъcниk (невинен грешник)
Публикувано14.09.04 18:13



Сигурно ще ме ритнеш (през нета) ама ако приятеля ти те ревнува от сина ти, нещо не е наред в него(В ПРИЯТЕЛЯ ТИ)

...I DID IT MY WAY!! REGRETS, I HAD A FEW...


Тема ами ритни и Идиотчето тогава :)нови [re: cтap мpъcниk]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано14.09.04 20:15



и тя за същото се коси - че й липсва вниманието на любимия точно в дните, когато се вижда с детето си.
Ама тя все пак може да влезе в положение, защото има деца, а в моя случай имам две пораснали момчета (на които още им е рано да са бащи) с 11 години разлика помежду си и всеки иска вниманието ми да е само за него ;))

О, всичко е мирно, тихо и идеално на повърхността. Само дето единия се е намърдал на компа ми и цял ден не става оттам (играе някаква много важна игра ), а другия се е затворил в стаята на съквартиранта ни уж да гледа мач. И двамата изобщо не са гладни и нищо не искат.
Ако се вживявах прекалено много в домакинската работа сигурно изобщо нямаше да забележа... кой се вторачава толкова много в дребните детайли, когато няма изрични оплаквания, нали?





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.