Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:42 08.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Freude, може ли само веднъж да му кажанови  
Автор erika (kysokoska)
Публикувано11.07.04 02:13



на бившия, че е най-тъпото копеле, което съм срещала? Обръщам се към теб, защото преди време заявих в един твой постинг, че още не съм му измислила обиден епитет и за това го наричам БИВШИЯ. А, днес така ми се ругае, че май трябва да отида в един клуб по-нагоре
Та, защо съм бясна - работя на смени и давам нощни, а когато работя нощем родителите ми гледат бебо, но бившия казва така: Е, хубава работа, докато ти се вееш чужди хора гледат детето!!!
Позволи ми веднъж да му кажа, че е тъпо копеле и нека той за разнообразие да ме нарече кучка
Веела съм се била! Много интересно как може човек да се вее докато е закотвен на стола 11ч по време на нащната си смяна? Е, това, ако го можех, щях да съм факир!
Това по първа точка, а по втора - родителите ми били "чужди хора"! Баси наглостта! Точно тия чужди хора ни приютиха под покрива си, когато майка му ни изгони от техния апартамент, тия чуждите дават мило и драго да отгледат детето му, препускат като смахнати от работа да яслата да го водят/взимат, когато аз съм на работа, пак те му четат книжки и купуват лакомства, и какво ли още не! Неговите родители не са виждали сина ни от 01.01.2002г., а екс-свекърва ми се обажда на полугодие да пита с какво го храним това дете С трици бе хора!
Не се жалвам, че не ги виждам - никак не ми липсват, но това неговото на нищо не прилича! Какъв народ се е навъдил само!
Когато сина ми пита защо не идва баща му едва се удържам да не му кажа: Защото е тъпак!
...От друга страна обаче аз го избрах за баща на сина си, омъжих се по любов и човека отговорен 50% за настоящата каша съм аз

Уф, мина ми яда и се заредих с още по-голяма доза търпение и добро отношение към бащата на сина си Да ми е жив и здрав, защото без него ще умра от скука и пресищане от положителни емоции!



Тема Re: Freude, може ли само веднъж да му кажанови [re: erika]  
Автор Sunny Ray (наблюдател :))
Публикувано11.07.04 10:02



Не си само ти така. Нашия не се е вясвал 18 години, като на времето беше заявил нещо от рода "ти си го искаше (детето), ти си го гледай". Но щял да чака, докато порасне, за да се яви после и да му разказва "каква е майка му". Щото неговите зад гърба ми му разправяха какви ли не небивалици. Абе всякакви ненормални.
Когато все още не мислехме за развод, в един момент се прибрах при родителите си, тъй като не можех да понеса повече ролята на пазач на апартамента, от който и майка му имаше ключ и беше нещо като внезапно появяващо се постоянно присъствие - пазеше ли ме, какво ли - не знам, непрекъснато ми намираше работа, която отгоре на всичко държеше да свърша точно по нейния начин, не спираше да ме критикува, ама мазно, със заобикалки... не можеш да й се сопнеш, защото е любезна, а вътрешно кипиш, едва се трае... - ами предпочитах моите родители да ми помагат за детето, а не свекървата само да ми мърмори кое как се прави, и после, при всяко гостуване на моите родители, неговите се втурваха да се оплакват от мен. Когато се пренесох при моите, неговите започнаха да идват всяка седмица да се порадват на бебето - до тук нищо лошо, всичко изглеждаше вече да е наред. Но свекър и свекърва продължаваха да мърморят срещу мен на родителите ми, все ми намираха някакви кусури. На майка ми веднъж й писнало и се оплакала и тя от сина им, като цитирала някакъв мой разказ. И те останали така възмутени, че престанаха да идват виждат внука си, - как може да имаме някакви оплаквания или претенции към тяхното (подигравателно) велико чедо! Ама той много велик, ама той професъро щял да става, мозъка си трябвало да пази само за наука, не да се занимава с житейски грижи... (Eдна книга не беше прочел, щото си пазел очите само за научни писания!) Благодарна трябвало да бъда, не да се оплаквам... Ами те направо започнаха да ме разсмиват, бе, може ли такава неадекватност! Направо са за сатира (ама що верно не седна да спретна едни смешки от техния бит...) Шегата настрана, когато уговаряхме развода, той се тревожеше как ще вижда детето, когато командировките му биха пречили да спазва определен график, аз му казах, че може да идва винаги когато има възможност и желание, нали си оставаме приятели, а той не се весна нито веднъж и съм 100 на 100 сигурна, че свекър и свекървичка за го насъскали, след като са способни от честолюбие да спрат да идват при внучето си.
Предполагам, че в твоя случай, по същия начин, може и родителите му да са го настроили да ти говори така, щом са могли да ви изгонят веднъж, нищо чудно и да говорят против теб и той да им се води по акъла. Няма нищо по-дразнещо от малодушен мъж - нерешителен и без собствено мнение.

Редактирано от Sunny Ray на 11.07.04 10:26.



Тема Как се чувстваш? :))))нови [re: erika]  
Автор lngonyama (радикален)
Публикувано12.07.04 10:32



Аз съм за! Ето това е начина. Каква е тая култура, какво е това възпитание, какви са тия скапани остатъчни чувства и съмнения в собствената правота, които проповядват Фройде и още няколко души в тоя клуб? Я тегли една дръндара-майнина като хората та да ти олекне .
Само така!



"Пай се! Апем лошо!"

Тема Re: Freude, може ли само веднъж да му кажанови [re: erika]  
Автор Tлъcт Гъceниk (новак)
Публикувано12.07.04 14:14



Ейййййййй май сме доста, тези тедо искат да теглят една сочна на БИВШИЯ. Мойто "слънце" си заряза 3-те деца и си отиде при любовницата. Сега от там дава само наставления. Как съм можела да разделям децата, и да ги пращам по родата, до като аз се развявам по света. Какви са били тия работи!!! Абе слънце - що не се освестиш малко - че кой ще се навие да ги гледа трите наведнъж - ти с едното само не можеш да се справиш, какво остава за трите. И какво означава да се развявам по- света - ходя командировки, не съм тръгнала по екскързийки. Че то ако не бяха тия пътувания, щяхме да ядем трици с издръжката от 120 лв.



Тема Re: Freude, може ли само веднъж да му кажанови [re: Tлъcт Гъceниk]  
Автор Sunny Ray (наблюдател :))
Публикувано12.07.04 14:26



Я му предложи на твойто "слънце" да му изпратиш трите деца на купчинка, да му погостуват за седмица-две (през отпуската), да им се порадва, тамън да изтества и чувствата на любовницата си, предложи му и гледай сеир - как ще се гърчи и извива, за да се измъкне, или в най-добрия случай ще издържи 2-3 дена само, как ги обичам такива, дето само акъл знаят да дават, и се виждат с децата си само за разходки из Луна парк, само кефа си гледат, ама я по-задълго, пък тогава да говорят! Шапка свалям на мъжете, които сами отглеждат децата си, макар че и там в половината от случаите грижите изцяло се поемат от техните родители.

Редактирано от Sunny Ray на 12.07.04 14:36.



Тема но и жените понякога сме си виновни...нови [re: Sunny Ray]  
Автор Sunny Ray (наблюдател :))
Публикувано12.07.04 14:30



... че често не си пускат децата и правят спънки, после недоволствуват. Че то как да се научат мъжете да се грижат, ако отрано не си поделят грижите - майката сякаш няма доверие на бащата, че ще се справи, и за него остават само разходчиците и веселото прекарване. Много от нещата сами си ги правим, но всеки си е строго индивидуално.



Тема Re: но и жените понякога сме си виновни...нови [re: Sunny Ray]  
Автор Tлъcт Гъceниk (новак)
Публикувано12.07.04 14:43



Много си права ще знаеш!!! До като бяхме заедно все го жалех - сега човека си няма идея какво е да гледаш дете. А това за почивката - пробвах се ма не мина. ЩЯЛ ДА ХОДИ КОМАНДИРОВКА!!!! Разбираш ли!!!??? Аз си вея задника в чужбина, но той РАБОТИ!!! И вече 2 години не може да си заведе децата на море! Мани друго - и пари няма!! Той с четирицифрената заплата няма парички - оооооооо миличкия! Ще взема да му дам малко, че тоя месец плащам само заемите за колата и апартамента - няма градини, няма английски и т.н та ми останаха в повече



Тема Re: но и жените понякога сме си виновни...нови [re: Tлъcт Гъceниk]  
Автор Sunny Ray (наблюдател :))
Публикувано12.07.04 17:53



Ама как ще иска - това си е и отговорност, и разправия, и пари струва - я по-добре да си седят при тебе, пък той отдалече ще те контролира, каква майка си. Друго си е така, през неделя, по за 2-3 часа (това е удоволствие, повече - става задължение), или една нощувка, все някак си може да се издържи, с помощта на бабата. Но повече - не-е-е-е, това чудо го няма никъде! Виж, като станат пълнолентни и няма нужда да им се бършат задничетата, тогава може и да ги гледа, тогава вече не е трудно.



Тема Re: но и жените понякога сме си виновни...нови [re: Sunny Ray]  
АвторWannaplay (Нерегистриран)
Публикувано17.08.04 19:08



Олеле, разгневени разведени майки в атака
Я да се пробвам за тореадор:

Ами излиза, че са мръсни изроди, тия ваши бивши...

Добре че поне за компенсация цялата доброта и благородство на света се е събрала във вас.

Еййй, по-спокойно де




Тема Re: но и жените понякога сме си виновни... [re: Wannaplay]  
Автор нeтъpпeливa (непознат )
Публикувано17.08.04 21:08



Ей, по-спокойно де! Тези жени знаят какво говорят. Моят бъдещ бивш/ще се развеждам есента, нали сега съдът е във ваканция/, още от сега ми е заобяснявал как не иска да вижда дъщеря ни през лятната отпуска, защото какво щял да я прави!!! И за издръжката се пазари и куп други глупости. Не знам, като чета тук започвам да се отчайвам, че всички мъже за нищо не стават, е хайде поне повечето. Ами то ти е дете бе, никой не те кара да се виждаш с бившата, но с детето!!! Ясно ми е,че в повечето такива случаи има и незряло мислене от типа - аз като не искам детето нея наказвам, но все пак са възрастни хора, би трябвало да са си изградили по-зряло поведение.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.