Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:24 28.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Към жените в клуба, а и не самонови  
АвторPeшилa (Нерегистриран)
Публикувано04.08.04 16:20



Кой е вашият избор:
1. Бившият - който ви обича още след развода, търси начин да си върне семейството и детето, предлага ви сигурност, но вие там сте без чувства.
2. Любовникът - сърцето ви е там. Но сте се наслушали на обещания. И някога евентуално...
3. Теглите им и на двамата чертата и ... оставате сама.
4. Търсите трети веднага, ако сте такъв човек.

Вяра, надежда, любов, сигурност, лудост, емоции...

Днес извадих листа и започнах с + и -, и РЕШИХ.... А вие?



Тема Решила си № 3нови [re: Peшилa]  
Автор ASSASSlN (стар клубар)
Публикувано04.08.04 16:43



Познах ли?

Ако не съм познал, значи е № 1.

Бе, то и другите варианти стават на работа.

Аз минах през едно и две. Теглих 4ертата на 4. и останах на три.



Тема Re: Към жените в клуба, а и не самонови [re: Peшилa]  
Автор °Cлaдko изkyшeниe° (wild)
Публикувано04.08.04 16:56



И аз бих им теглила чертата на двамата и започнала "нов живот".
Не си заслужава да си губиш най-красивите години, след като и на двете места не се чувстваш удобно.
Но все пак това е един съвет, а решението е изцяло в твоите ръце...
Избери най-правилното за себе си...



Тема И аз бих казал решила си №3,нови [re: Peшилa]  
Автор Sapiens-s-s (този, същият)
Публикувано04.08.04 19:47



, а ако не съм познал, значи е №2.

Мъдрецът се ражда, за да се самоусъвършенства, глупакът - само , за да умре...


Тема Re: Към жените в клуба, а и не самонови [re: Peшилa]  
Автор experienced (новак)
Публикувано04.08.04 20:15



Вариант № 3 ми се струва най-разумен.



Тема Re: Към жените в клуба, а и не самонови [re: Peшилa]  
Автор anbra (коя ли е тя)
Публикувано04.08.04 23:30



Какво би решила ти, не знам. Аз бих се ръководила от принципа -"всичко минало остава в миналото" и не бих се върнала назад. Значи първият вариант отпада. Ако времето на любовника съвпада с времето на съпруга - отиват си заедно щом досега няма друго развитие. Да се втурна да търся някого - как не, едвам съм се отървала от двамата. Значи остава третият вариант като най-приемлив - оставам сама, но не самотна. Каквото трябва да се случи, то все едно ще се случи - моят принос ще бъде, че съм разчистила територията...

"Силата на духа е за предпочитане пред красотата на сълзите" /Еврипид/


Тема Да ти завиди човек!нови [re: Peшилa]  
Автор option (GIN & SODA)
Публикувано05.08.04 00:15



При толкова богат избор ,си за завиждане!
Те Асасина и Сапиенса веднага си избраха по нещо ,ама що не ги питаш дали са имали толкова богат избор!


Аз мога!А ти?


Тема Re: Към жените в клуба, а и не самонови [re: Peшилa]  
Автор kamy_34 (вечният пациент)
Публикувано05.08.04 15:46



Бих избрала мъжа, който обичам - независимо кой е, стига да е взаимно, разбира се.
След кошмара на един развод само това има значение.
След кошмара на един развод не ми трябва каквото и да било развитие.
А ако няма такъв сред наличните - майната им!
Ще се впусна в лудо търсене, ще отключа всичките си сетива, ще развия най-пикантното си въображение, ще засиля всичките си флуиди, ще се натъпча с ендорфини и...... ще Го открия.
Както и направих, де, всъщност.
Самотата е равносилна на смърт за мен.

Who cares?!?


Тема Re: Към жените в клуба, а и не самонови [re: Peшилa]  
АвторPeшилa (Нерегистриран)
Публикувано06.08.04 12:02



А какво ли? Казах на 2, че си тръгвам от връзка ни. От тогава само плача. Дори и в момента... Толкова боли! Обвини ме, че съм го предала, че не зная значението и тайнството, което се съдържа в думите ОБИЧАМ ТЕ... Оставали само няколко месеца, и после ще можел да се разведе/и добави още нещо към списъка, което трябва да направи преди да можем да бъдем заедно/... Не искал да ме загуби, но щом така съм решила... И още нещо каза - щом съм избирала детето си пред него!!! Няма право!!! Не е направил нищо за да спечели това детето по някакъв начин...
А аз се разведох и заради НЕГО. Бракът ми наистина не вървеше от много време... Срещнах НЕГО, постепенно ме спечели, влюбих се, ОБИЧАМ ГО... Не мога да бъда с двама мъже едновременно. Разведох се. Имали сме с НЕГО и добри и лоши моменти във връзката ни, но съм склонна да се сещам само за хубавото и плача...
Снощи се видяхме с бившия. Бяхме тримата и с детето. Детето!!! ЩАСТЛИВО!!! Мамо - това, тате - онова... Продал апартамента и всичко старо, купил нов апартамент, иска нов живот, от старото иска само мен...
Не мога да му кажа ще съм с теб, не мога да му кажа обичам те, не мога да си легна с него - аз обичам НЕГО/№2/...

Ето, изплаках се и пред вас... Не че ми олекна... БОЛИ... И още много ще боли... знам... боли...



Тема Re: Към жените в клуба, а и не само [re: Peшилa]  
Авторcaмo минaвaм (Нерегистриран)
Публикувано06.08.04 12:08



върни се при мъжа ти ..номер 2 го забрави ...той няма да се разведе както си видяла вече ...а и за какво ?
трудно ще намериш човек да те обича ....така че моя съвет е - човека който те обича




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.