Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:05 28.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Бря! Някой виждал ли е това?нови  
Автор ASSASSlN (стар клубар)
Публикувано06.08.04 09:39





Маме, Мамеее, вятър ми вее перчема! Чак сега го видях това чудо.

Някой пробвал ли се е там? Какво ще да рече online /offline/? Че в момента са/не са/ на линия или са/не са/ свободни? Ако се регистрирам ще мога ли след време да се разрегистрирам?



Тема Малиии, и аз съм тръгнал обяви да пускам!нови [re: ASSASSlN]  
Автор ASSASSlN (стар клубар)
Публикувано06.08.04 10:05



Малиии, чукнах "Списък жени", фрас-фрас - филтър, те ти булке Спасов ден!

Ми, сега???



Тема Re: Бря! Някой виждал ли е това?нови [re: ASSASSlN]  
Автор SNAPE FOR EVER (Storyteller)
Публикувано06.08.04 10:19



Пробвай в www.bgdate.com пък може и да се засечем с тебе там... ако тръгнеш да оглеждаш мъжките профили но там със сигурност можеш да се разрегистрираш. А какво ти пука дали ще можеш да се разрегистрираш ако престанеш да си проверяваш регистрацията за писма?

Така да бъде и да остане! - казало малкото сиво човече...


Тема Re: Малиии, и аз съм тръгнал обяви да пускам!нови [re: ASSASSlN]  
Автор SNAPE FOR EVER (Storyteller)
Публикувано06.08.04 10:21



Да, ама знаеш ли колко от тях са измамнички, колко са там само за приказки, колко чакат принца на белия кон и така нататък? Много има да търсиш, докато намериш нещо свястно. Все пак не се отказвай. Надеждата го крепи на човека.

Така да бъде и да остане! - казало малкото сиво човече...


Тема Re: Бря! Някой виждал ли е това?нови [re: SNAPE FOR EVER]  
Автор Mия (член)
Публикувано06.08.04 13:39



Аз бях в www.bgdate.com за около 10 дни, там ме "филтрира" настоящият ми съпруг
Видяхме се, харесахме се, изтрихме си профилите и се оженихме
Имат ефект понякога и тези сайтове



Тема мдааа....нови [re: ASSASSlN]  
Автор Бизи (новак)
Публикувано06.08.04 14:03



в този "елмаз" вероятноста да те намерят е много по-голяма отколкото ти да намериш
Регистрирах преди две години мен и отчаяната си приятелка /отчаяна колкото двете точки, която тук се оплаква,че се е превърнала в камък/...та..тя и аз/признавам си/ си мислехме, че това е вятър работа. ОБАЧЕ...намери я сегашния и съпруг и сега си отглеждат нейното дете и общо бебе / боже, как звучи...като.." мойто и твойто бият нашето" /
Но...като цяло в този сайт аз лично нищо повече не съм открила от неприлични предложения, което в зависимост от настроението е забавно .
А, "оф" и "он" означава, че в момента регистрираниЯТ е В този сайтили не е в него и моженеможе да отговори веднага..

Всъщност май почти едни и същи хора се регистрират в подобни на елмаз,сладур,бгдате и други подобни ... в което нама лошо



Тема Re: Бря! Някой виждал ли е това?нови [re: Mия]  
Автор SNAPE FOR EVER (Storyteller)
Публикувано06.08.04 15:38



Щастливка... някои стоят там с години. А малко са жените от сайта, които изобщо се срещат с хора. Няма да навлизам в подробности за да не плаша никого все пак

Така да бъде и да остане! - казало малкото сиво човече...


Тема Е, хайде чак пък измамнички...нови [re: SNAPE FOR EVER]  
Автор Mama NettyМодератор (блондинка)
Публикувано06.08.04 17:27



И аз ли съм измамничка - щото и аз съм регистрирана там при това отдавна - даже и куп снимки съм си сложила. Сайтът е добър, ако търсиш несериозни връзки / тоест 4Б секс/ и задоволителен, ако търсиш сериозни връзки / в смисъл, че не е по-лош от другите сайтове в това отношение - не че шансът да намери сериозна връзка там е голям... ако ме разбираш.../
/
--------------
А на Асасин ще кажа само:
Благодарение на този сайт, днес вечерта очаквам на " свещи и вино" 30 годишен симпатяга, професионален спортист с висше образование , успешен бизнес и размери - 17/5см / проверени лично/...
Е, няма да се обвързваме - то е ясно....
Абе, виж там, Асасине, има по нещо за всеки... Аз общо взето избягвам да влизам в подобни сайтове, щото после не мога да се откача от мераклии...хм.
А, пък трябва и други неща да правя....не само да си пиша с тях...
Така, че опитай - от такъв опит глава не боли!

Qui scribit, bis legit.

Редактирано от Mama Netty на 06.08.04 17:35.



Тема Re: Бря! Някой виждал ли е това?нови [re: Mия]  
Авторheaven beside me - hell within (Нерегистриран)
Публикувано06.08.04 17:49



Де тоз късмет



Тема Ти си едно изключение :))))нови [re: Mama Netty]  
Автор SNAPE FOR EVER (Storyteller)
Публикувано06.08.04 18:30



от общите правила на живота. 17,5... не е лошо като размери, но няма за какво да му завиждам... просто не смятам, че това е най-важното нещо на света. Не се оплаквам и от своите размери, но не ги смятам за нещо особено ценно. И като заприказвахме за размери... по Мастерс и Джонсън ли определяш размерите? Смятам, че те имат основание за начина по който ги определят. Друго няма да коментирам. Може би трябва и аз да се науча на 4Б връзки. Тогава няма да се тормозя за глупости, ама и няма да съм същия нали?

Така да бъде и да остане! - казало малкото сиво човече...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.