Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:38 15.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Откачам! Поолудявам съвсем! Дайте акъл!нови  
Автор ASSASSlN (стар клубар)
Публикувано20.07.04 12:54



Положението става от ден на ден става все по-отчайващо. Уааа! Чак сега схващам понятието “криза на средната възраст”. Като прибавя и самотността - ето ме в завършен вид! Готов съм за лудницата.


Не съм сам, напротив много хора и приятели има около мен. Ама съм самотен. Хм, ще взема даа напиша роман "10 години самота".

Мамка му! Занемарил съм се. Пак взех да пия много. Трябва ми жена. Твърдо съм решил да си пусна обява във вестника. Ама не мога да измисля текста. Искам да е нещо впечатляващо.

Дайте съвет какво да пиша.



Тема Re: Откачам! Поолудявам съвсем! Дайте акъл!нови [re: ASSASSlN]  
Авторбeтa (Нерегистриран)
Публикувано20.07.04 13:30



Защо във вестник ?Знаеш ли колко "жрици на любовта" ще ти се обадят?Това ли искаш?
Познато ми е до болка това чувство!Много рядко и аз изпадам в това състояние.Ще ти мине до няколко дена.Стар клубар си , а говориш за вестник, не разбирам!!!



Тема Споко,човече.нови [re: ASSASSlN]  
Автор ***AГAPTA*** (...............)
Публикувано20.07.04 13:45



Много сме лудите,ама сме пръснати.

(Това за вестника,е най-голямата глупост,която ще направиш.)

Дишай дълбоко.




.............................


Тема Не ме плаши, моля тенови [re: ASSASSlN]  
Автор erika (kysokoska)
Публикувано20.07.04 14:24



Спомням си, веднъж се съгласи с мнението, че с всяка изминала година става все по-зле. Още тогава доста ме стресна, но сега направо съм изплашена от думите ти
Преди години имах един лектор, който все повтаряше, че 90% от хората страдали от душевно недоебие Сега знам, че е бил прав
Човече, толкова ли е непоносима болката?



Тема Re: Откачам! Поолудявам съвсем! Дайте акъл!нови [re: ASSASSlN]  
Автор Джoaннa (гордата ТО)
Публикувано20.07.04 14:36



Не ти трябва жена,ако питаш мен, а куче.Секс винаги можеш да получиш независимо дали е платен или не,а любов,разбирателство,подкрепа и тн.,ти си знаеш.Кучето ще ти свърши работа и то чудесна

всичко е в ръцете ми:)))))


Тема Ще ме излъжат, ама – друг път!нови [re: бeтa]  
Автор ASSASSlN (стар клубар)
Публикувано20.07.04 14:56



Аз убиец ли съм или лукова глава???

Наех си пощенска кутия. С писма да ми се обаждат, че да разбирам що за човек стои срещу мен. Разбирам от почерци малко. И на кэмпютэр да е написано – пак същото. Мдааа, само като видя шрифта, изравняването, оформлението – и човека ми е ясеен.

Професионално изкривяване, приятелко неизвества.



Тема Re: Ще ме излъжат, ама – друг път!нови [re: ASSASSlN]  
Автор roshla (шемет)
Публикувано20.07.04 15:14



Ееееееех,друже и с жена и без жена,все тая.Кризата на средната възраст си е криза.Я гледай по широко на нещата.И кви са тия обяви?!Свършиха ли се жените покрай теб.
Трябва ти почивка,а не жена.Взимай раницата и бегом на Родопите.
Там покрай Широка лъка и Смолян се лекуват всички кризи

:-)По добре е да си мълчиш и да те сметнат за глупак,отколкото да бързаш да го докажеш.


Тема Re: Ще ме излъжат, ама – друг път!нови [re: ASSASSlN]  
Автор ha! (Нерегистриран)
Публикувано20.07.04 15:15



дай адреса на кутията де (каквато съм шизо-многолична има да те забавляваааам.... а по-сериозно - вземи си куче - хем ще ти обира негативните емоции и ще те прави понозимо равен, хем е прекрасен повод за контакти....само го научи да не хапе каките
( на повечето им е стегната душата, не им се връзвай на "мъжките" приказки)

прекрасна, ужасна - все тая ... резултатът е съсипващ ...


Тема Re: Ще ме излъжат, ама – друг път!нови [re: ASSASSlN]  
Автор ice (провокаторка)
Публикувано20.07.04 15:24



Това за почерците и шрифтовете не го вземай много насериозно:-) Аз, примерно, винаги пиша различно-вднъж -с десен наклон на буквите, друг път с ляв, понякога супер грозно, понякога доста четливо......и всичко зависи от химикалката-длаи ми е удобна на ръката или не; дали бързам или пиша спокойно.....и най-важното- на кого пиша:-) И все пак, според психиатрите шизофрениците винаги си избират да пишат с червен цвят:-)))))))

А що се касае до обявите във вестника-мисля, че има всякакви хора, както навсякъде впрочем:-) Аз по принцип съм по цял ден онлайн в ай-си-кю-то;-) и ми пишат всякакви хора-възпитани, простаци, интелигентни, глуповати, хубави, грозни...но онова, което обединява голяма част от тях е, че са самотни

Желая ти успех!

За победителите лошо няма.


Тема Не обичам кучета.нови [re: Джoaннa]  
Автор ASSASSlN (стар клубар)
Публикувано20.07.04 15:47



А, пък живея в апартамент. Кучегага обичат да тичат. Обичат простор. Нещо, което аз не мога да осигуря.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.