Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:34 28.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема голяма каша  
АвторMAPИTA (Нерегистриран)
Публикувано13.07.04 23:35



От къде да започна ? Така семейна съм имам 2 деца , малкият ми син е на 3 години . Имам приятел не любовник , а приятел едно момче което познавам от 10 години . ПРИЯТЕЛ с голяма буква знам , че по всяко време мога да разчитам на него както и той на мен . Като сме свободни пием по едно кафе и така ........ Никога не съм виждала нещо нередно в отношенията ни . До днес оказа се , че целият блок говори за нас бил ми любовник , детето ми било от него и .................... И СЕГА КАКВО ДА ПРАВЯ ? Защо е необходимо на кого?НЕ СЪМ ГОТОВА ДА ИЗГУБЯ ТОВА ПРИЯТЕЛСТВО , НО И НЕ ИСКАМ ДА СЪМ ЧАСТ ОТ ХОРСКИТЕ ПРИКАЗКИ



Тема Re: голяма кашанови [re: MAPИTA]  
Автор anbra (коя ли е тя)
Публикувано13.07.04 23:46



Нищо. Все едно, че не се отнася за теб. Ще приказват, ще приказват и ще си направят друга интрига, ако не им обръщаш внимание. Ако тръгнеш да се обясняваш - по-лошо и по-дълго ще трае. А и все някой ще каже, че няма дим без огън...
Всяко чудо за три дни!
И освен това, по-добре на хората в устата, отколкото на хората в краката - така е казал народът.

По-добре сам, отколкото зле придружен!


Тема Re: голяма кашанови [re: MAPИTA]  
Автор Sapiens-s-s (Толерантен)
Публикувано13.07.04 23:53



Напълно подкрепям мнението на Анбра. За тебе кое е по-важно - хорското клюкарско мнение, т.е., мнението на хора, които нито особено познаваш, нито държиш да познаваш или приятелството на човек, който ти е много близък.
Мисля, че алтернатива няма. Не бива заради глупави хорски брътвежи, само за да си начешат езиците и да гледат сеир, да рушиш дългогодишно приятелство.
Не влизай в контекста на известната поговорка от по-ново време : "Нека кажат хората, че сестра ти е к...а, пък ти иди доказвай, че нямаш сестра...".

"Никога да не си щастлив не означава винаги да си нещастен ..."


Тема Re: голяма кашанови [re: anbra]  
Автормapитa (Нерегистриран)
Публикувано13.07.04 23:57



Защо ? На кой и с какво преча ?



Тема Re: голяма кашанови [re: мapитa]  
Автор anbra (коя ли е тя)
Публикувано14.07.04 00:04



На никого с нищо. Но хората, които нямат какво да правят, просто се забавляват за сметка на другите. Затова именно, не им обръщай внимание. И се карай както си знаеш. Ще млъкнат защото ще им се изчерпи темата, ако ти не я подхранваш с обяснения или не дай си боже, оправдания.

По-добре сам, отколкото зле придружен!


Тема Re: голяма кашанови [re: MAPИTA]  
Автор SNAPE FOR EVER (Storyteller)
Публикувано14.07.04 00:18



Здравей Марита. Защо имам чувството че те е страх мъжът ти да не повярва на хорските клюки? Прав ли съм? Ако това е така това вече си е проблем.

И след много битки войникът просто вече не желаел да воюва...


Тема Re: голяма кашанови [re: SNAPE FOR EVER]  
Автормapитa (Нерегистриран)
Публикувано14.07.04 00:37



Незнам дали ме е страх по скоро ми е неприятно от това да си шушукат зад гърба му например . А той отдавна нарича въпросният приятел любовника на шега .Примерно случвало се е посреднощ той да дойде в къщи с някакъв проблем и цяла вечер да го нищим в кухнята , мъжа ми да спи в спалнята .Правилно са казали хората много добре не е на добре . Уф по добре да не знаех какво се говори .



Тема Re: голяма кашанови [re: мapитa]  
Автор anbra (коя ли е тя)
Публикувано14.07.04 00:44



Щом никой досега не ти го е казал лично, значи не знаеш. Слухове всякакви...

По-добре сам, отколкото зле придружен!


Тема Re: голяма каша [re: anbra]  
Автормapитa (Нерегистриран)
Публикувано14.07.04 00:55



Ами приятелка ми каза , че са я питали дали е така. Всъщност клюкари от блока са ги поканили семейно на гости и ги заразпитвали за мен и с две думи им каза ли , ама как да не е така еди кой си потвърди , че е така . С въпросният човек съм на здравей - здрасти . Така и разбрах иначе идея си нямах , че съм геройня в сапунен сериал .



Тема Re: голяма кашанови [re: мapитa]  
Автор SNAPE FOR EVER (Storyteller)
Публикувано14.07.04 01:07



Хвани въпросния едикой си за ухото и го заритай до вратата на приятелите които са заразпитвали и им направи очна ставка барабар с приятелката ти.

И след много битки войникът просто вече не желаел да воюва...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.