Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:21 20.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема 6 заковани теми....????!!!нови  
Автор Trendi ()
Публикувано06.07.04 15:19



Асасине, мисля, че това е прекалено много.

Предлагам да разковеш всичките заковани теми и те по естествен път да си отидат на местата. Предлагам също за в бъдеще да се премахне всякакво коване на теми, независимо какво засягат.



Тема Споко, деее!нови [re: Trendi]  
Автор ASSASSlNМодератор (стар клубар)
Публикувано06.07.04 16:02



Ти искаш едно, друг иска друго. Ела в събота с предложението си. И се обърни към новия модератор.

На едната съм написал ясно, че ще бъде изтрита в неделя.

Темата защо!?! я заковах, поради лютите обиди към мен, че съм я заключил. А, нък някои клубари искаха направо да я изтрия. Да си постои ден-два още. Нека, на тези, които ме критикуват, да им се набива на очи и да ги дразни.

За останалите имаше много предложения. В събота ще се разберем какво да ги правим. На мен най ми харесва предложението да се обединят в една, да се изтрият ненужните неща и да се заключи. Да съм го направил досега това, ама нямам възможгост да местя теми.

В събота трябва да решим какво да стане, ако трябва - ще гласуваме и новият модератор да се оправя.

Редактирано от ASSASSlN на 07.07.04 09:43.



Тема Гледам -нови [re: ASSASSlN]  
Автор Ryan ()
Публикувано06.07.04 17:02



Наистина решил си да освобождаваш модераторската позиция, макар че според мен прибързано емоционално реагираш.

Обаче - не е добра идея да се правят избори или да се вземат други организационни решения в Ботуша. По този начин ще лишиш много от клубарите, нямащи възможност да присъстват, от глас.

Този клуб е интернет общество. Редно е и изборът на фюрер, и организацията да се правят в интернет.

______________________________________
~~~ C'est la vie ~~~ Per aspera ad astra! ~~~


Тема Re: Гледам -нови [re: Ryan]  
Авторaбв (Нерегистриран)
Публикувано06.07.04 19:39



какво общо имат срещите където и да било с клуба в края на краищата !!??!!
всеки да си се среща където пожелае , клуба си е клуб...



Тема Точно така!нови [re: Ryan]  
Автор ПEPЛA ()
Публикувано06.07.04 19:41



Съгласна съм с Ryan!

Печели онзи, който може да се загуби в краткия миг на щастие!


Тема Re: Споко, деее!нови [re: ASSASSlN]  
Автор Ecнaф (The Boomer)
Публикувано06.07.04 21:41



Аз няма да мога да дойда в събота, но бих предложил - концептуално - да не гледате на форума като на написване на книга, която трябва да се чете от поколенията и съотв. да се редактира и усъвършенства.

Отнасям се към всеки интернет форум като към графити, това е и нещото, което привлича. Тематиката идва чак след това. Т.е. ако променяме цветовете, забърсваме с парцалчето и пр. става изкуствено, цветето.

Agent of Change


Тема Така е :)нови [re: Ecнaф]  
Автор Ryan ()
Публикувано06.07.04 21:51





______________________________________
~~~ C'est la vie ~~~ Per aspera ad astra! ~~~


Тема Re: Гледам -нови [re: Ryan]  
Автор Sapiens-s-s (добронамерен)
Публикувано06.07.04 22:17



Съгласен съм с тебе. "Ботуша" е място за веселие и разтоварване, а не за организационни срещи. Прав си, че клубът е в интернет и там е мястото за контакти на организационно ниво.

"Не чета и не отговарям на постинги на маймуница. Образуват ми главоболие..."


Тема Re: Гледам - гласувам;-)нови [re: Sapiens-s-s]  
Автор Tihon (Undead Hexer)
Публикувано06.07.04 23:31



Гласувам "за" темата "защо!?!" да се отключи и да тръгва към забвение.

I'll still be freak when I have short hair, (ugly) wife and work from 9 to 5!


Тема Брато, какво предлагаш?нови [re: Ryan]  
Автор ASSASSlNМодератор (стар клубар)
Публикувано07.07.04 09:51



Казвайте!

Аз твърдо заявих, че от другата седмица няма да модераторствам. Имаше тема за избори на нов модератор, ама от нея не стана ясно как да се избере новия, нито имаше предложения.

Какво? Аз ли да налагам правилата?

Виждал съм в много клубове какви разправии стават при избор на модератор.

Абе, все ми е тая! Каквото кажете в събота!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.