Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:54 21.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема В търсене на сериозно запознанствонови  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано26.06.04 15:20



Здравейте,бях пуснал тема тук преди време,но явно са се получили недоразумения. Доста се колебаех дали да пробвам пак,все пак е доста трудно да се опознаят двама души чрез интернет,но реших да опитам. Затова ще дам тук малко повече информация,за да ми пишат само сериозни хора. Живея в чужбина,на 35 год. съм. Търся сериозно запознанство с цел брак. Нямам против ако решилите да ми пишат имат дете,това не е пречка за мен. Моля само тези,които нямат против да се преместят да живеят в чужбина ( защото имах отговор на предишната обява,в който ме питаха дали аз ще се върна в Бг,ако се установи че си подхождаме) , да ми пишат на адрес bgboy@absamail.co.za



Тема Re: В търсене на сериозно запознанствонови [re: aз]  
Автор Mr.N ()
Публикувано02.07.04 20:41



Виждам че 115 прегледа има темата ми, но нито един отговор. Наистина ли няма никой,който е със сериозни намерения ? Обявата е напълно сериозна,ще се радвам да ми отговори някой.



Тема Да те светна гълъбе... при това без лоши чувства.нови [re: aз]  
АвторCвятkaщия (Нерегистриран)
Публикувано02.07.04 21:03



Това не е сайт за запознанства. Никой няма да ти обърне внимание на подобна обява.
И понеже наистина не изпитвам лоши чувства към теб ще ти дам един съвет:
Регистрирай си ник и се включвай в темите. Прави го редовно. Бъди искрен - това се чувства. И когато те поопознаят тогава може и да се намери жена от това клубче която да поиска да те опознае и на живо.
Последвай съвета ми. Ако не друго то поне със сигурност ще има интересни теми за четене а понякога дори само това е достатъчно за да разсее самотата.



Тема Re: Да те светна гълъбе... при това без лоши чувства.нови [re: Cвятkaщия]  
Автор Mr.N ()
Публикувано02.07.04 23:22



нали съм се регистрирал, не прочете ли горното мнение че пак е от мен? Първият път не влязох с ника,защото бях замалко. а що се отнася да това да влизам тук и да пиша в клуба,добра идея,обаче аз нямам време за интернет много-много, виж за писма по-може,ако някой ми отговори, защото ми отнема минутка само да ги изпратя, но аз съм зает човек и нямам много време за интернет. А дали някой ще ми пише, предният път ми отговориха, но не бях споменал че съм в чужбина и не много хора се решават да се преместят зад граница. знам че не е лесно едно такова решение, все пак не знаеш къде и при кого отиваш,но аз се надявам и съм оптимист че някой ще прояви интерес.



Тема Re: В търсене на сериозно запознанствонови [re: aз]  
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано02.07.04 23:36



ами ти си анонимен ,което не вдъхва доверие , нали разбираш ..
по-добре създай някакви приятелства и контакти ,пък то ако нещо има да се случва , ще се случи



Тема А добре дошъл!!! [re: aз]  
Автор option (GIN & SODA)
Публикувано02.07.04 23:53



Сега , директно на въпроса ,наборе!
Аз ,ако те уредя сериозно с едно девойче от махалата ,е не е девойче де ама нали е младичко нищо ,че е с 2 деца ,та ква ми е далаверата??? Глей са , навит сам срещу 2 бири и една виза за там където си! Веднага ше и дам твойа маил на Пенка Общата! Ама тя само за бирата ше смогне...
Тя Пенка не е лошо момиче ,ама все не и вървеше с мъжете ,та второто е мулатче и ако не е проблем в тая държава сичко ше ти е на 6!


Аз мога!А ти?


Тема До ЕДНА [re: eднa]  
Автор Mr.N ()
Публикувано03.07.04 00:24



Извинявам се, ама ти прочете ли мненията от по-горе? прочети ги и ще видиш че не съм анонимен. Ника ми не е ли доказателство че съм регистриран?

Редактирано от Mr.N на 03.07.04 00:33.



Тема Re: До ЕДНА [re: Mr.N]  
Автор ha! (Нерегистриран)
Публикувано03.07.04 00:31



има предвид, че никой не те познава. идваш от нищото. всъщност и тя и всички тук ти дадоха малки, ненатрапчиви препоръки...помагат ти...

прекрасна, ужасна - все тая ... резултатът е съсипващ ...


Тема До ha! [re: ha!]  
Автор Mr.N ()
Публикувано03.07.04 00:38



напълно съм съгласен с теб че съм нов тук и никой не ме познава.Точно затова пуснах обява.Ако познавах хората тук,щях директно да се обърна към някого,и да предложа сериозна връзка,вместо да пускам обяви.Но аз бих се радвал да се запозная с хора от този клуб,но както писах по-горе,аз съм в чужбина и едва ли ще мога да прескоча за по едно кафе,малко далечко ми е :)))



Тема Re: В търсене на сериозно запознанство [re: aз]  
Автор Sapiens-s-s (добронамерен)
Публикувано03.07.04 00:46



Така и не ми стана много ясно защо се нахвърлихте върху човека?
И като го правите, защо поне не влязохте регистрирани и вие?

"Не чета и не отговарям на постинги на маймуница. Образуват ми главоболие..."



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.