Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:44 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Алооо, новите министри на България!  
Автор ASSASSlNМодератор (стар клубар)
Публикувано30.06.04 08:46



Хайде, милички, давайте си програмите за действие, че аз, като министър-председател, да представя пред народа генералната разведена линия за действие на новия разведен кабинет.

Хей Живот!, оня ден чета във вестника, че някаква си Нина Николина има голям мерак да ти заеме мястото. Искам, кай, да ставам министър на културата.

Ква е тая гъска, бре? Тя има ли си понятие, че ние вече си разпределихме министерствата? Къде е тръгнала боса по асфалта? Ааа, никакви такива! Хей Животе, успокой я тая (де да я знам каква е), че ще й намериш работа в твоето министерство. Например - чистачка на тоалетните.

----------

Абе, да чакаме ли изборите, ве? За какво ни са? Я, да вземем да спретнем един военен преврат! Прас, прас - и готово! Стига с тия игрички на демокрация. 15 години играхме, играхме и взехме, че преиграхме. Даже прегоряхме. Айдеее, стига толкова! Баста!

Само че, не си спомням кого назначих за министър на отбраната. Хм, безнадеждно одъртявам, изглежда, и бързо взех да забравям. Хм, пък може и от бирата да е...



Тема Процедурно предложение. [re: ASSASSlN]  
Автор SNAPE FOR EVER ()
Публикувано30.06.04 08:57



Понеже, председателю, знаем за мнението ти за нужда от още двама модератори (и ние четем протоколите все пак въпреки че напоследък сме пасивни) но понеже не споделяме мнението че са нужни наистина чак двама правим следното процедурно предложение:
1- Да се проведе допитване до ЧЛЕНовете на клуба дали да се добави един ЧЛЕН към състава на модераторите.
2- Въпроса от какъв пол да бъде въпросния ЧЛЕН е второстепенен затова предлагам да не го обсъждаме.
3- Да се проведе официално допитване кой ЧЛЕН би бил желан от клубарите да им бъде заврян в модераторска поза... упс позиция.
4- Да се събере достатъчен кворум по въпроса за новия модераторски ЧЛЕН.
5- Да се доведе до знанието на Фукла резултата от кворума.
6- Въпросния ЧЛЕН да поеме функциите си пълноЧЛЕНно.
Докладвал: Професор Снейп.


.

Повярвай... ти можеш!


Тема По какво си професор, бре?нови [re: SNAPE FOR EVER]  
Автор ASSASSlNМодератор (стар клубар)
Публикувано30.06.04 09:14



Срещу солиден рушвет мога да те направя и академик. А, срещу още по-голям рушвет, мога и митничар да те направя. На Солунската митница.

А, по въпроса за ЧЛЕНА... Хм, ми пусни ти отделна тема, бре! Всъщност - не бързай. В Ботуша трябва първо да се обсъди. Ама, май, на последната среща го обсъдихме тоя въпрос. Май ли беше, юни ли?

Ама, ти като не дойде - видя ли к'во стана? Стана тя каквато стана! Ти остана без министерство. Къде беше, бе, хаймана?

Не ми отговаряй, щото министъра на вътрешните работи вече ми каза, че си изневерил на клубчето ни и си ходил по любов в ГъЗъСъ.

Верно ли е, а?



Тема По химия председателю. По-точно отварки. [re: ASSASSlN]  
Автор SNAPE FOR EVER ()
Публикувано30.06.04 09:20



А на въпросния ден когато се е обсъждала темата аз не съм бил в ГЪЗЪс така че отхвърлям клеветата с гордо презрение и се изправям пред вас по-чист и от планинска роса.
Все пак ти питаш за деня когато ти си бил в София. И това е чистата истина.

Повярвай... ти можеш!


Тема Re: По какво си професор, бре? [re: ASSASSlN]  
Автор Sapiens-s-s (добронамерен)
Публикувано30.06.04 09:33



М-м-м, и аз искам митничар...
То академик всеки може...
Ми, какво, и на мене ми се живее честно и почтено със скромни митничарски доходи.
Не ми трябва големия джакпот на Тотото, искам си митничар...

"Не чета и не отговарям на постинги на маймуница. Образуват ми главоболие..."


Тема Re: Алооо, новите министри на България! [re: ASSASSlN]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано30.06.04 09:33



Министър на почивката, похапването, полягването....:))))))))))



Тема Re: Алооо, новите министри на България! [re: ASSASSlN]  
Автор Maмa Mъpмopaнa (иначе добричка)
Публикувано30.06.04 09:45



ми да си я дам тогава, програмката, а?
та значи:
- разведени родители, при които е останало детето, да получават детски надбавки в двоен размер, независимо от дохода.
- да се ползват с предимство при записване на децата в детски заведения, занимални, лагери и други такива където има чакане.
- същите родители, да се ползват от защита при уволнение, съкращение и други подобни. /това май и сега го има, а?/
- да им се предоставя членска карта, даваща право на 20% намаление от цената на бирата в което и да е заведение на територията на страната.
- да се създаде служба за помощ на родителите, осигуряваща детегледачки и домашни помощници, на преференциални цени. да се дотира от държавата.
- да се въведе семейно подоходно облагане, като за разведените да се въведе по-високо ниво на необлагаемия доход.
да се задължат банките да дават жилищни и други кредити на разведени с по-ниска лихва и при облекчени условия за отпускане.

и други такива , ама друг път .



Тема Хе-хе... [re: ASSASSlN]  
Автор Mama NettyМодератор (блондинка)
Публикувано30.06.04 10:43



Аз може ли да се кандидатирам за министър на ЗЗЗ ?
/здравеопазването, забранените удоволствия и задължителните приятни емоции/?

Qui scribit, bis legit.


Тема При това положение уволнявам министъра на [re: SNAPE FOR EVER]  
Автор ASSASSlNМодератор (стар клубар)
Публикувано30.06.04 11:49



вътрешните работи. Нищо че не помня кой беше. Пфууу, много бира изпих, ве! Обещавам друг път да не правя така.

Тъй, за извинение ти давам министерството на правосъдието. Става ли?

Редактирано от ASSASSlN на 30.06.04 12:01.



Тема Теб направо те правя шеф на всички митници [re: Sapiens-s-s]  
Автор ASSASSlNМодератор (стар клубар)
Публикувано30.06.04 11:58



И на CROWN AGENT - също! Срещу 10% от приходите, разбира се!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.