Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:41 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Да кажем НЕ...нови  
Автор brock (Mondeo 1.6 16V)
Публикувано30.06.04 10:47



Едно от най-красивите български кътчета, а именно ботаническата градина в Балчик, е на път да бъде преобразувано в средство за печалба от министъра на културата на България - Абрашев. Както ще прочетете в по-долните линкове, в ботаническата градина се съхраняват хиляди видове растения, за които се грижат едни от най-добрите ботаници в България! Там можете да видите едни от най-красивите цветя, развиващи се на нашата планета. Моля всеки посетител на този сайт да се замисли за миг дали можем да допуснем това оскверняване на българската природа. В долните два линка можете да прочетете повече за това дело, а тези от вас, които не са посещавали това магическо място могат да видят няколко снимки, които надявам се са достатъчни за да разберем какво можем да загубим ако не предприемем мерки.
Разгледайте

и гласувайте






Тема Абе, тоз боклук - Абрашев,нови [re: brock]  
Автор ASSASSlNМодератор (стар клубар)
Публикувано30.06.04 11:17



няма ли кой да го изхвърли на бунището на историята?

Как го търпят тоз кретен, бре? Що за държава сме?



Тема Мамка му! [re: ASSASSlN]  
Автор Xeй Живoт! (enjoy the life)
Публикувано30.06.04 12:25



Асасине! Грабвай бързо властта, та да си взема и аз най-после министерството! И нещата да проработят, а не да се забатачват!
Обещавам да върна Ботаническата градина на старото й място в центъра на София! Т.е. - да направя две ботанически градини!
И никви Нини-николини да не ми гледат към мястото!!!!

Желанията ни трябва да са леки като перце...


Тема Re: Да кажем НЕ...нови [re: brock]  
АвторhANA (Нерегистриран)
Публикувано30.06.04 12:29



kakvo iska da pravi tozi ministar?



Тема Ами търпят го..нови [re: ASSASSlN]  
Автор wild (lady) ()
Публикувано30.06.04 12:29



И тука ми намирисва, че някой се точи да направи гуша ала пеликан от тоя 'mроект' .

Аз още преди десетина дни си дадох гласа против тая простотия, линкове има навсякъде из нета. Ама защо ли си мисля, че пак ще стане глас народен - глас в пустиня..



When dream turns to a nightmare the only way is to wake up…


Тема Ами виж линковетенови [re: hANA]  
Автор wild (lady) ()
Публикувано30.06.04 12:34



Прилича ми, че се гласи да прави VIP кътче за почивка на избрани люде... срещу съответната цена, разбира се.



When dream turns to a nightmare the only way is to wake up…


Тема Оставете човечеца!нови [re: brock]  
Автор Trendi ()
Публикувано30.06.04 13:33



На умряло куче нож вади ли се?

Чета и отговарям само на лица с регистрирани никове


Тема бе нож не знам, ама...нови [re: Trendi]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано30.06.04 13:42



некой да го закара на бунището, че се е размирисал вече





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.