Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:50 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Off: ..Май се сдобих с бан *ТЕМАТА Е ЗА ИЗТРИВАНЕ*  
Автор wild (lady) ()
Публикувано29.06.04 21:27



От къщи всичко е наред, поне засега. Но в офиса виждах само мненията до 14 ч. и не можех да изляза, за да се логна отново. Съответно не можех и да пиша в клубовете, излизаше ми съобщение, че мога само да чета. Това как е пробило - не знам - пак ми даде същата грешка. Ще видим утре какво ще е положението в офиса. Възможно е и с някой нов вирус да сме се сдобили там, въпреки че не ми се вярва при тия прехвалени корпоративни защити.

Моля модераторите да изтрият темата и много sorry за спама.

Редактирано от wild (lady) на 29.06.04 23:22.



Тема Re: Off: ..Май се сдобих с бан *ТЕМАТА Е ЗА ИЗТРИВАНЕ*нови [re: wild (lady)]  
Автор ASSASSlNМодератор (стар клубар)
Публикувано30.06.04 06:58



"Моля модераторите да изтрият темата и много sorry за спама."

Че, защо я писа тая тема, като искаш да бъде изтрита? Непонятно ми е.

------------

дир-а има проблеми, бре, душке! И аз имам проблеми. Ту съм модухатор, ту не съм. Ту си виждам мнениата, ту ги няма. В офиса виждам нещо си, в интернет клуб - друго. На едно място върви като баба, на друго - като светкавица.

Кво да прайм? Ми кво? Нищо!

Редактирано от ASSASSlN на 30.06.04 08:17.



Тема Допълнениенови [re: wild (lady)]  
Автор ASSASSlNМодератор (стар клубар)
Публикувано30.06.04 08:12



Когато за дадена тема в заглавната страница ти показва, да речем, 15 мнения, а пък вътре виждаш 10 и се чудиш къде са останалите 5, връщаш се обратно в заглавната страница, цъкаш с десния бутон на мишката върху темата, казваш

Open in new window

Отваря се още един дир и му чукаш

Refresh

Оооф, много тъпо. Сигурно има и по-елегантни начини, ама аз толкова мога.



Тема Мерси..нови [re: ASSASSlN]  
Автор wild (lady) ()
Публикувано30.06.04 12:20



Оооф, много тъпо. Сигурно има и по-елегантни начини, ама аз толкова мога.

Аз и толкова не можах, както виждаш. Създадох ти работа, сори



When dream turns to a nightmare the only way is to wake up…


Тема Re: Мерси..нови [re: wild (lady)]  
Автор lansky (,но не сняг)
Публикувано30.06.04 15:34



дааа първото което ми хрумва е че имаш някоя "защитна стеничка".... я си поразгледай компа и си изключи антивирусните....



Тема Re: Off: ..Май се сдобих с бан *ТЕМАТА Е ЗА ИЗТРИВАНЕ*нови [re: ASSASSlN]  
Автор Гинec ()
Публикувано30.06.04 23:11



Ми? То...,щом мъдухаторите се чудят ко дъ праьът...,ние пък ко дъ прайм???

Обичта може да дава много повече свобода, отколкото Любовта е способна да отнеме.


Тема Re: Допълнениенови [re: ASSASSlN]  
Автор Гинec ()
Публикувано30.06.04 23:13



Въх,мър мамата.Тия гимнастики,дали са полезни???

Обичта може да дава много повече свобода, отколкото Любовта е способна да отнеме.


Тема Re: Мерси..нови [re: lansky]  
Автор Sunny Ray ( :))
Публикувано30.06.04 23:31



По този повод се сещам, може да е от полза някому, ама наистина с настройките на стената или на браузъра може от прекалено много защити да се вкара автогол. Аз имам Опера и MyIE2 на компа вкъщи и през Операта не мога изобщо да постна каквото и да било в дира, излиза си накаква грешка, ама с дировско съобщение (тука в работата не мога да го възпроизведа, щото нямам Опера), та ако не бях пробвала с другия браузър, щях да си се чудя и да чакам да оправят дира (не, че той не се беше смотал по едно време, ама това е друго). При това съм й оставила настройките по подразбиране, ама нещо в комбинация със стената се е получила много яка защита. С MyIE2-то не е така, всичко си минава, но той пък си има други екстри

Редактирано от Sunny Ray на 30.06.04 23:34.



Тема Ми, мъдухаторите да н' си мислиш че са кой-знайнови [re: Гинec]  
Автор ASSASSlNМодератор (стар клубар)
Публикувано01.07.04 07:58



ква голема рабута? бута, бута, бута... (кой бута, кво бута, що бута, колко свински бута бута и къде смята да ги набута? Бе, кво му стаа на тоя дир, ша му го набутам между бутовете)

За нищо ни стаат мъдухаторите! Черноработници. Вчера цял ден трих простотиите на някакъв, дето се ядосал нещо на администраторите. Само с простотии се занимавам.

Ама, не се оплаквам, де! Хубави пари ми плащат!

---------------

Аз, кат' мъдухатор съм си добре, пък таквиз, кат' теб - да го духат! Грешка.

Да я духат!

Коя "я" ли питаш?

На котката опашката, дето ти я отряза и опече и е още гореща! Що я отряза? Гладна ли си или те е яд, че вратата стои по-дълго време отворена и стаята изстива? Нали е лято, бре, миличка?

Нали животинчето го боли. И как ще си върти опашката кат' я няма??? Върти... Въртиопашка... Върти, върти, върти... Върти - сучи... Сучи, саче... Суче... Сукалче...


----------------------

Онуй, горе в скобите не съм го писал аз! Признавам си. Админите да не вземат да ми отрежат главата??? Невинен съм, Фукличкеее!

Редактирано от ASSASSlN на 01.07.04 08:25.



Тема Аз работя с ОПЕРАнови [re: Sunny Ray]  
Автор Trendi ()
Публикувано01.07.04 09:48



Нямам твоят проблем. Може би трябва да инсталираш JAVA plig ins. Операта има други проблеми, но те не са сериозни и могат да се забравят. Моето мнение е че това е най-добрият броузер, който е в масова употреба.

Иначе за защитните стени и антивирусните програми аз съм против тях. Те от какво могат да защитят? От вируси ли? Че първо се правят вирусите и сетне антивирусните дефиниции. А ако за всяко обръщане към нета трябва човек да дава съгласие на защитната стена да го пусне, то не си е работа. Нямам защити и всичко работи добре. Налага се не по-често от едно преформатиране на половин година. Ако човек предварително си е структурирал нещата, това е лесна и безобидна процедура.


Чета и отговарям само на лица с регистрирани никове



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.