Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:06 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема ПОМОГНЕТЕ  
Авторjuly (Нерегистриран)
Публикувано25.06.04 17:53



Здравейте всички от този клуб!!
Скоро и аз май ще се наредя във вашите редици понеже моят мил съпруг подаде молба за развод!!!Нямате на представа каква болка изпитах и как бях смазана от новината,не че не ме биеше и не се карахме,но имаме 13г. брак и прекрасна дъщеря която в момента просто преживява ужаса заедно с мен.
Скъпият си има любовница и по една тъпа случайност непрекъснато ги хващах-разбира се доста диво реагирах и бях помолена от благоверният да бъда учтива с въпросната дама че не било учтиво така,а той милият се прибира когато му скимне и не му пука че жена му се е поболяла от мъка по него и по цели нощи го чака да се прибере.
Та дайте ми съвет как да го спра тоя мой хубосник,като имате предвид че и аз не съм си седяла на дупето но чак до такива простотий никога не съм стигала!



Тема Re: Освен със сериозен разговор, [re: july]  
Автор anbra (коя ли е тя)
Публикувано25.06.04 18:23



колкото и тривиално да изглежда това, друг начин, лично аз, не виждам. Разговор, в който заедно ще претеглите всички за и против, ще си кажете онова, което ви тормози, онова, което бихте се опитали да направите един за друг и най-вече за детето си, ще се разберете дали наистина положението е толкова неспасяемо, че единственият изход да е разводът. Ти би могла да се ориентираш в точните причини за тази негова стъпка и да прецениш сама за себе си как да постъпиш най-разумно и най-щадящо за детето при създалите се условия. Ако обаче от разговора не излезе нищо, боя се, че няма как да го спреш. С истерии най-малко, със скандали - само ще ускориш развръзката и при това животът ви ще стане още по-напрегнат. Нито пък с логика или чувства - ако е решил така, той вероятно за себе си е сметнал, че ще е по-добре. Има изход само ако можете цивилизовано и отговорно да разговаряте. Но дори в тази ситуация не е сигурно, че ако сега се откаже няма отново да го направи по-нататък. Все пак, шанс има. Може би е някаква по-силна криза в брака, която ако се преодолее, нещата да се уталожат. Важното е да разбереш причината за решението му и да не обвиняваш, колкото и трудно да ти е това в момента. А най-важното е да направиш всичко по силите си за да не настроиш дъщеря си срещу баща и. И да го направиш съвсем съзнателно - тя е вече доста голяма, вижда и разбира всичко, опитай се да не я натоварваш със своите отрицателни емоции.
А ако все пак решението му е непоколебимо - и разведен се живее. Но поне ти ще си опитала всичко за да не се стига дотам.

По-добре сам, отколкото зле придружен!


Тема Re: Освен със сериозен разговор, [re: anbra]  
Авторjuly (Нерегистриран)
Публикувано25.06.04 21:12



Чета мнението ти и отново плача,няма го и не знам къде е,нищо не питам,мълча и му се усмихвам като си дойде , а от сърцето ми капе кръв-толкова боли!!!!
Говорихме с него и странното е че ме желае като жена,но като съпруга не,казва че секса с мен е най-хубавия и го прави,но после сякаш не съществувам,става измива се и или заспива или излиза на някъде и това е.
Криво му е че детето страда,но бил решил така и това е,а сме можели да живеем заедно и разведени "това ми прилича на жестока шега",плаща луди пари за жените си,а на мен нищо не дава и сега просто незнам какво да правя-страхотно объркване,а да кажеш че съм грозна или дебела не,дори напротив лепят ми се като мухи мъжете,но той просто не ме забелязва и е с жени ,който и на малкият ми пръст не могат да стъпятЗАЩО???



Тема Re: Никакво обяснение ли не дава [re: july]  
Автор anbra (коя ли е тя)
Публикувано25.06.04 21:44



за поведението си? Все пак вие си говорите, нали? Ами попитай го да ти обясни на какво се дължи това му поведение. Какво значи "като жена -да, но като съпруга - не"? Има нещо, което никак не разбирам. Ако не бяхте женени -ясно, но сега... Нищо ли не може да го накара да размисли? Защо е решил така, не отговаря ли на този въпрос? А ако ти за известно време не го повдигаш нито с думи, нито с поведение, дали няма да се укроти и да продължите по старому, което май не те устройва съвсем. Или си съгласна той да има приятелки, само и само да сте заедно? Това ти трябва да решиш за себе си - какви и до каква степен отстъпки можеш да правиш. А за детето някак грижи ли се? Как се отнася към него?

По-добре сам, отколкото зле придружен!


Тема Re: Никакво обяснение ли не дава [re: anbra]  
Авторjuly (Нерегистриран)
Публикувано25.06.04 21:53



Да грижи се за детето,интересното е че сега му обръща повече внимание от когато и да било!!
Колкото до това защо е с други,вече нямам представа честно,казва че е заради това че аз съм му изневерявала и сега наваксвал накуп защото го боляло и вече не можел да прости,но той го правеше и преди,но по-рядко и дискретно като мен,грижише се за нас и никога не сме закъснявали след 10ч.
Май доста объркано пиша,но така се и чувсвам-самотна и объркана



Тема Re: ПОМОГНЕТЕ [re: july]  
Авторkameli (Нерегистриран)
Публикувано25.06.04 21:59



toi moje bi e bil v sastoto sastoianie predi kogato ti si mu izneveriavala v koeto si ti sega i veche e pritrapnal kam teb no te jelae fizicheski zahstotot tak chuvstva che vse oshte te pritejava makar che si izneveriavala..



Тема Re: ПОМОГНЕТЕ [re: kameli]  
Авторjuly (Нерегистриран)
Публикувано25.06.04 22:06



Може и така да е,но кога изневерява една жена-според мен когато нещо силно й липсва в къщи (не се оправдавам,виновна съм) но никога не си и помислих за развод,толкова силно сме били свързани,той е просто като част от мен,а сега тази част я няма и моля за помощ други който са изпитали подобно чувство поне някаква насока да имам какво да правя



Тема Re: Никакво обяснение ли не дава [re: july]  
Автор anbra (коя ли е тя)
Публикувано25.06.04 22:08



"Вече не можел да прости" - а прощавал ли е преди? Очевидно не си била много дискретна щом той е наясно по този въпрос. Всъщност, може би не разбирам съвсем добре, но излиза, че взаимната изневяра е била нещо като стил на живот във вашето семейство, което май не ви е пречело много да сте заедно. Става ясно, че и сега не ви пречи в секса. Щом това е било някак толерирано тогава, какво се е случило, че сега изведнъж се е сетил да обяви, че не може вече да ти прости? А ти можеш ли да му простиш?

По-добре сам, отколкото зле придружен!


Тема Re:А като се чувстваш [re: july]  
Автор anbra (коя ли е тя)
Публикувано25.06.04 22:10



виновна, би ли могла да помолиш за прошка?

По-добре сам, отколкото зле придружен!


Тема Re:А като се чувстваш [re: anbra]  
Авторjuly (Нерегистриран)
Публикувано25.06.04 22:17



Моля се всеки ден и на него и на господ,паля свещи в църквите и се моля да се върне,но той просто гледа през мен и когато преди няколко дена пусна молбата беше щастлив и си говореше с мен,а сега като разбра че и аз си имам адвокат каза на детето че съм отивала да му правя мръсотий




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.