Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:36 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Ще се видим ли утре, бре, хора?  
Автор ASSASSlNМодератор (стар клубар)
Публикувано25.06.04 13:25



Каня се да дойда, че да видим дали ще стане.

Иииииии, много ми се иска да ви видя, бре! Усмихнати, младички и зеленички.

Оф, аз съм вече само зелен.

Абе, да напиша ли на един голям лист

Клуб на разведените

и да го лепна на перилата (или както там му викат) на мястото на срещата? Колко му е! Ако вали - да го лепна на стъклото на централната врата на НДК.

Хииииииииии, представяте ли си??? На тази огромна сграда пише, че е за разведени!!!!!!!! Хиииииииии, че ще вземем да предизвикаме бум на разводите!

Ми, що пък не? Миналия път, като идвах, пишеше

Седмица на китайската култура

Значи, за кучета, котки и китайци - може, за разведени - що да не може???

Дано женичката с количката с балоните да е на работното си място. И да не ми пробутва синьо-зелени балони.

Абе, ако няма зелени - ще взема какъвто и да е. Много важно! Дърт човек с балон. Че кой от вас няма да разбере за какво става дума???



Тема Re: Ще се видим ли утре, бре, хора?нови [re: ASSASSlN]  
Автор Maмa Mъpмopaнa (иначе добричка)
Публикувано25.06.04 14:27



ми от Дядо Боже зависи, че нещо на дъжд го влече спорд прогнозата. ама ако е живот и здраве и се наканя, колко му е.
но пък нещо ме тревожи мен. с тая намалена вода в София, как ли ще мият чашите и прочее в Ботуша. за ръцете на готвачи и сервитьорки да не говорим. че аз малко гнуслива си падам понякога. дано да са с миялна там а не на ръка.
инак за надписа, моето мнение е без думичката разведени. щото аз не съм фенка да ме оглеждат минаващите като панаирджийска кукла, а това ще се получи 100% ако изпраскаме такъв надпис. но примерно само "Клуба е тук" мисля че ще стигне. пък който търси, намира.



Тема Re: Ще се видим ли утре, бре, хора?нови [re: ASSASSlN]  
АвторJil (Нерегистриран)
Публикувано25.06.04 14:46



Благодаря за сърдечността и поканата и на мен много ми се иска да ви видя, мисля че сте страхотни . може и балон да си взема, но за по-сигурно май е по-добре да си сложа и една ярко зелена тениска
а идеята за плаката никак не е лоша , но ще трябва да се намери и някоя много, много голяма кръчма ...
в колко часа се събирате, 5.30 - 6.00 ли ?



Тема Що да не ни оглеждат??? [re: Maмa Mъpмopaнa]  
Автор ASSASSlNМодератор (стар клубар)
Публикувано25.06.04 15:10



Кво лошо има? Нека гледат, бре, миличка! Че, може да ни излезе късмета.

А, на всичко отгоре, от 10 минаващи и оглеждащи поне един ще да е разведен. Може да се престраши и да попита за какво става дума. Може утеха да потърси и да я намери. Лошо нема!

Не щеш да те оглеждат като панаирджийска кукла. Еееееее, ама ти, май, съвсем си се отчаяла. Ама, недей така бре! Ми, с табела, без табела, теб винаги ще те оглеждат! Мдааа, привличаш мъжките погледи. Вервай ми!



Тема Добре дошла!нови [re: Jil]  
Автор ASSASSlNМодератор (стар клубар)
Публикувано25.06.04 15:29



От 17:30 до 18:15.

Мда! Да ме извини Мъъъъъъъърморанката, ама ще лепна лист с въпросния надпис. Да видим какво ще стане. Хи, предвиждам изненадани погледи, изкривени вратоове, хихикания, усмивки, подигравки...

Нека, бе! Екшън да става!

Оф, дано да е хубаво времето.



Тема Не разбирам -нови [re: ASSASSlN]  
Автор Ryan ()
Публикувано25.06.04 16:49



Нас ли ще провокираш или тълпата пред НДК?
Ако ще е нас - защо?
Ако ще е тълпата - защо на мой/наш гръб?

Е определено има и по-провокативни неща - като например да наметнеш бял чаршаф с две дупки за очите и да се разхождаш из Харлем, викайки нещо си там за уайт пауър :)))

______________________________________
~~~ C'est la vie ~~~ Per aspera ad astra! ~~~


Тема мен пак не ме бройте :( [re: ASSASSlN]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано25.06.04 17:18



до средата на юли поне :(




Тема Re: Ако е рекъл Господ, [re: ASSASSlN]  
Автор anbra (коя ли е тя)
Публикувано25.06.04 17:33



ще стане!

По-добре сам, отколкото зле придружен!


Тема Разпределих [re: ASSASSlN]  
Автор Xeй Живoт! (enjoy the life)
Публикувано25.06.04 19:46



джуджетата в разните му там часови пояси от Лондон до Пекин и ЧАСОВИЯТ пояс в Ботуша ми е напълно запазен ЗА ВАС!!!!

Желанията ни трябва да са леки като перце...


Тема Тримесечен юбилей!!!! [re: ASSASSlN]  
Автор Xeй Живoт! (enjoy the life)
Публикувано25.06.04 19:50



Е-е-ей! Първата ни среща се е състояла на 27 март! Значи утре направо юбилей си имаме!!! Три месеца постоянна среща!

Желанията ни трябва да са леки като перце...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.