Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:36 27.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Момичетонови [re: Sapiens-s-s]  
Автор Pocu (wild poppy)
Публикувано23.06.04 16:02



никъде не е писало, че иска да се жени.
А просто да не й се правят фасони - "Аз съм сам, аз съм много наранен, аз не мога да обичам, аз не те заслужавам".
Ти така ли говориш на любимата жена?

Ако не Ви отговарям - погледнете



Тема Re: Този, който твърди, че е по-добре самнови [re: Sapiens-s-s]  
Автор anbra (коя ли е тя)
Публикувано23.06.04 16:49



е добавил "отколкото зле придружен". Не "вади от контекста",както е модерно да се казва сега. И за да каже това нещо този някой /апропо това не е авторска мисъл, а една стара френска поговорка, на която няма причина да не се вярва/, то този някой си има лични съображения. Всеки, който иска да помогне, го прави по свой вътрешен усет и убеждение, и няма защо съветите му да бъде третирани като некоректни и недообмислени.
Ти също даваш твоя съвет изхождайки от собствения си житейски опит и собствените си преживелици, и това е напълно нормално, но важи с еднаква сила както за теб, така и за всички останали.
Разбира се, младата дама ще постъпи както намери за добре, ще послуша себе си, не нас ,последното решение си е лично нейно защото касае нейния собствен живот.
Всъщност като се замисля, думата съвет, може би е неточна, по-добре би било да се говори за мнение по поставените проблеми.

По-добре сам, отколкото зле придружен!


Тема Пак - благодаря на всичкинови [re: Pocu]  
Автор Glam (Енергия)
Публикувано24.06.04 09:14



Роси, благодаря, както и на останалите.
Ще отговоря първо на теб: не мога да разчитам на него, така е. Предполагам съзнателно поставя отношенията ни на основата на максимална самостоятелност на всеки от нас, за да не се получи "сериозно обвързване". Един вид: не свиквай да разчиташ на мен, така ще ти е по - лесно когато всичко приключи. Идиотско е някакси: тази връзка няма бъдеще, но това няма нищо общо с мен, аз "нямам вина"... това е.



Тема Re: Този, който твърди, че е по-добре самнови [re: anbra]  
Автор Glam (Енергия)
Публикувано24.06.04 09:17



мисля, че вече съм го взела -решението де. всички мнения са важни - точно от това имах нужда - някой да разгледа нещата не от моя ъгъл.. мерси



Тема Re: взаимопомощ?нови [re: Sapiens-s-s]  
Автор Glam (Енергия)
Публикувано24.06.04 09:24



Благодаря, че ме наричаш " момиченце":-) .. Самотата е ужасно нещо - прав си. Обаче, повярвай ми - никой не мечтае за " такива" отношения. Съмнявам се, че дори ти би издържал повече от месец - два. Представи си го така : всеки ден да контактуваш с гладен човек, като носиш по джобовете си хляб. Човекът казва, че е гладен и поне на думи твърде, че иска точно хляба по джобовете ти. когато му подадеш обаче, блъска ръката ти и разпилява хляба на земята.... Рано или късно ще спреш да опитваш.
Разговорите тук не бяха чак толкова разтовраващи:-) - сега виждам нещата доста по -реално и ме боли повече .. Не мисля, че ме обича...



Тема Re: взаимопомощ?нови [re: Glam]  
Автор Sapiens-s-s (добронамерен)
Публикувано24.06.04 22:33



Знаеш ли, никак не исках да стигам до такава констатация, за да не ти влияя с мнението си. Но ми се струва, че май си права. Или не те обича , или просто много го е страх да поеме риска и да се обвърже.
Все пак, решенията трябва да ги вземеш ти и никой друг, независимо колко и какви съвети достигат до тебе чрез постингите.
Успех и бъди умничка, разумничка и мисли десет пъти , преди да вземеш важно решение

Не чета постинги на латиница, получавам главоболие...


Тема Re Каквото и да решиш дано да е за добронови [re: Glam]  
Автор anbra (коя ли е тя)
Публикувано24.06.04 22:52



Бъди щастлива!

По-добре сам, отколкото зле придружен!


Тема Re: Re Каквото и да решиш дано да е за добронови [re: anbra]  
Автор Glam (Енергия)
Публикувано25.06.04 10:57



Благодаря! Да ви се връща х 100 на всички:-)



Тема That's all, folks:))нови [re: Glam]  
Автор Glam (Енергия)
Публикувано30.06.04 09:48



БЛАГОДАРЯ ВИ:))))
Тъй като бяхте така мили да вземете дребните ми проблеми при сърце, смятам че ви дължа финала на историята:)
На кратко: разделихме се, т.е. аз се разделих.. Беше ми тъжно, но вече съм добре. Той не показа, че това е натъжава и него. Мисля, че той изпита облекчение - моята жизнерадост май му идваше в повече...
Така се да каже: отнова съм на пазара и това не е толкова ужасно:))) Знам, че с времето горчивината ще отмине!
Желая на всички ви щастие и късмет в любовта:-)



Тема Re: That's all, folks:))нови [re: Glam]  
Автор Ryan ()
Публикувано30.06.04 09:52



И на теб всичко най!

______________________________________
~~~ C'est la vie ~~~ Per aspera ad astra! ~~~



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.