Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:47 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Със Стефан се скарах, сега - с теб [re: anbra]  
Автор ASSASSlNМодератор (стар клубар)
Публикувано20.06.04 17:58



Какви са тия гръмки обобщения????????????

Ако си отскоро в клуба - лошо нема, ама отдавна сме се разбрали да не правим уеднаквяване на проблемите!Какво е това:

"Коя жена е толкова побъркана, че да си прибави доброволно към немалкото домашни задължения и ходене по 8 и повече часа на работа? От това ангажиментите и вкъщи изобщо не намаляват и щом се прибере започва вторият й работен ден, че още и с някое вечно недоволно мрънкало вкъщи във вид на съпруг."

Кой е мрънкало в момента? Това, че си имаш домашни проблеми, значи ли, че всички мъже са ти виновни???


Че, навремето не пусках жена си да ходи на работа, ама тя като рече, че иска да ке реализира в обществото, аз какво да правя? Какво да направя, че от единия край на града мъкне пълни торби до другия край?

- Бе, мадам,ей го магазина под носа ти!
- Ааа, еди-къде си е по-евтино!
- Бе, не ми дрънкай глупости! Искам аз да пазарувам вече!
- Ааа, че за мен това е ритуал и удоволствие!
- Тогава престани да ми мрънкаш и да ми се оплакваш!

Редактирано от ASSASSlN на 20.06.04 18:04.



Тема Re: А ти прочее [re: anbra]  
Автор Ryan ()
Публикувано20.06.04 17:58



Хм... Тук и ти безмерно обобщаваш...

______________________________________
~~~ C'est la vie ~~~ Per aspera ad astra! ~~~


Тема Re: Сега скаран ли си с мен? [re: ASSASSlN]  
Автор anbra (коя ли е тя)
Публикувано20.06.04 18:18



И ако да, защо? Не мисля, че става изобщо дума както за някой конкретен, така и за общ случай. Просто пример от живота, доста разпространен при това. Ти защо се обиждаш? Аз нищо не зная за теб, както и ти за мен. За всеки един от нас е различно, но и толкова еднакво понякога.
Домашни проблеми от този вид нямам за щастие и никой не ми е виновен за нищо. Нима обвинявам някого?
Ако така ти се е сторило -извинявай

По-добре сам, отколкото зле придружен!


Тема Re: Със Стефан се скарах, сега - с теб [re: ASSASSlN]  
Автор Sunny Ray ( :))
Публикувано20.06.04 18:31



Я пък ти сега!
Ми нали жените ходят на работа, защото държавата докара мъжете до финансова импотентност.
От друга страна, какво би станало с една жена, която няма трудов стаж в нашите условия, след един евентуалин развод - в Бългания мъжете не ги съдят за издръжка на бившата съпруга до повторноти й омъжване. Та какво би била съдбата на една бивша съпруга без професия у нас? Да рови по кофите ли, или що?



Тема Прости ми ако съм прозвучал грубо, ама [re: anbra]  
Автор ASSASSlNМодератор (стар клубар)
Публикувано20.06.04 18:32



побеснявам като ми рекат

- Всички мъже сте еднакви.

Както мразя за чуя

- Мани ги жените - за нищо не стават.



Тема Ми, бачкайте, бре! Колкото щете бачкайте [re: Sunny Ray]  
Автор ASSASSlNМодератор (стар клубар)
Публикувано20.06.04 18:43



Ама, не мрънкайте, бре!

Мрън-мрън, врън-бръм! Мойта бившата само това мрънкаше, подлудяваше ме! Като свърши работа за пет стотинки, после мрънкаше пет дни.

Пък, финансово импотентните мъже да ги възпитали майки-жени! Мамини синчета! Ръцете им в задника заврени! Аз ли да им ги извадя оттам?

Редактирано от ASSASSlN на 20.06.04 18:51.



Тема А стига бе... [re: Sunny Ray]  
Автор Ryan ()
Публикувано20.06.04 18:46



Само затова ли ходят жените на работа?

А ако мъжете (не дай Боже! :) станат и другояче импотентни, да очакваме ли жените да им се наложи да... Хм... Ги таковат? :)))))

Сори, че се намесвам в разговора ви, но Assassin по своеобразния си начин прикани да не се обобщава - всякакви са случките и хората. И тъй и инак може.

______________________________________
~~~ C'est la vie ~~~ Per aspera ad astra! ~~~


Тема не бе шефе... [re: ASSASSlN]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано20.06.04 19:08



не може всички да са шефове, кой ще им бачка пък на тях?
Не може да няма работническа класа, някой трябва да върши и черната работа все пак :)

На лошия късмет не можеш да се сърдиш.
Не можеш да избираш и родителите си.

На времето като са се женили, сватовниците на младите са гледали кой какви имоти има, каква зестра ще даде, колко братя наследници са и т.н.
Сега се женим по любов, не по сметка... като свърши любовта и сметката не ни е излязла вярна, разделяме се, кво толкова :)




Тема Re: За да имат работа в общините и съдилищата [re: ASSASSlN]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано20.06.04 19:21



ако всичко между хората протичаше перфектно, адвокатите щяха да умират от глад

Друг е въпросът, че понякога, за да си хванат клиента по-сигурно, адвокатите сами го подкукуросват да завежда дело за тоя, дето клати гората...

Сещам се какви "умни" адвокатски съвети получих... ако ги бях последвала, щях да съм натрупала повече ярост и огорчение, отколкото ти и Ками взети заедно... освен всичките излишни кинти, дето щях да ги хвърля по съдилищата.




Тема Време е наистина [re: ASSASSlN]  
Автор Stefan (хич ме няма)
Публикувано20.06.04 21:20



мойта докторка да ме прибере за лечение - имам две паднали пломбички - и на нея все не й остава време да ми ги направи.

Видях, че си написал по-долу, че си се скарал с мен. Кога това бе, човек?


Love should be everything or not at all...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.