Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:06 28.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Взаимопомощ  
Автор copadevino (весела)
Публикувано16.06.04 11:17



Добре де, чета аз из този клуб какви нужди имат разведените вече мъже и жени.
Мъжете - някой да им сготви манджичка, да им изглади ризите, да изхвърли боклука (?), да изпере дрехите.
Жените - пренасяне на тежки мебели, поправка на електроуреди, забиване на пирони (?).
Та питам аз, така както хубаво си пишем, не може ли на взаимноизгодни начала да си помагаме? Аз не съм много по гладенето, ама пък готвя добре, шия копчета и...абе и разни други неща умея да правя.
Та какво ще кажете?



Тема Re: Екстра! [re: copadevino]  
Автор Moan™ (Quantum satis!)
Публикувано16.06.04 11:26



Аз правя ремонти всякакви: смяна на тапети, паркети, мокети, боядисвам, плочки лепя... Само не мога да шпакловам , ма ще се науча някой ден...

_________
Никога не позволявай Компромисът да унищожи мечтите ти!


Тема Re: Взаимопомощ [re: copadevino]  
Автор Trendi ()
Публикувано16.06.04 11:27



Включвам се веднага. Аз давам акъл и поемам грижата за ритъма, както е в римските галери.

Чета и отговарям само на лица с регистрирани никове


Тема Re: Екстра! [re: Moan™]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано16.06.04 11:28



Аууу, направо ме сбърка. Така разшири спектъра от услуги...
Ама ти не си ли жена?



Тема Re: Взаимопомощ [re: Trendi]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано16.06.04 11:28



А, Тренди, не така, то акъл всеки може да дава.



Тема Re: Взаимопомощ [re: copadevino]  
Автор Trendi ()
Публикувано16.06.04 11:32



Разбира се, че се майтапех. Но ако някой има нужда и аз съм в състояние ще помогна. Много неща умея, както и за много съм схванат в ръцете .



Чета и отговарям само на лица с регистрирани никове


Тема Re: Екстра! [re: copadevino]  
Автор Moan™ (Quantum satis!)
Публикувано16.06.04 11:36



Ми да, жена съм. Но както споменах в съседната тема, домакинския спорт го свеждам до рамките на необходимия жизнен минимум :) А и каквото правя, правя го от и за удоволствие, не по задължение. Иначе казано - рядко, но качествено... :)))

Да не говорим, че с клещи/чук/отвертка и работни дрехи се чувствам далеч по-комфортно, отколкото с престилка пред печката...

_________
Никога не позволявай Компромисът да унищожи мечтите ти!


Тема Re: Вече дадох заявка... [re: Trendi]  
Автор Moan™ (Quantum satis!)
Публикувано16.06.04 11:44



... на миналата среща: вечерната съботна бира, да се превърне в целодневна работна към края на юли. Дестинация - у нас! Ще се довършва ремонт :)
А както знаем - 'колкото повече, толкова повече'. Сиреч, повече народ ще бачка, по-добро ще е качеството /и количеството/, повече бира/кола ще се пие и най-вече, аз ще съм по-доволна!

_________
Никога не позволявай Компромисът да унищожи мечтите ти!


Тема Re: Вече дадох заявка... [re: Moan™]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано16.06.04 11:52



Чудесна идея. Аз страхотно мия прозорци, плочки и каквото друго там се сетиш.



Тема Re: Взаимопомощ [re: copadevino]  
Автор anbra (коя ли е тя)
Публикувано16.06.04 12:45



Малее, колко сте сръчни! Ще взема да се комплексирам... В тези ви умения не мога да се сравнявам с вас. Единственото, което мога да ви предложа, уви не е свързано с домакинстването и ремонтите. И все пак, ако някой има нужда от нещо на/за френски, да си каже.

По-добре сам, отколкото зле придружен!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.