Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:05 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема синдромът дистанционнонови  
Автор copadevino (весела)
Публикувано14.06.04 14:39



Та значи разведох се аз, това е ясно. Причини разни. Ноо...една от тях се крие в дистанционното.
Седи, значи, бившият пред телевизора по цяла вечер и непрекъснато натиска копчето на дистанционното, през 5 мин. сменя програмата. Тъкмо се заглеждам в "Море от любов" и по средата на някоя покъртителна любовна история той сменил програмата. Аха да разбера кой е убиецът в поредния трилър - и той натиска копчето...Абе не се издържаше, ви казвам.
И....за мой ужас, отивам преди два дни на гости у приятеля и в един момент гледаме ние телевизия. И той...започва да натиска копчето на дистанционното.

Та питам аз - всички мъже ли са такива?

Търся...мъж без дистанционно.



Тема Ами ти си намерила сериозна причинанови [re: copadevino]  
Автор Stefan (хич ме няма)
Публикувано14.06.04 14:53



да се разведеш. Ама човек не може да си избяга от съдбата. Поемаш си я гъбата с оцета и толкова.

Намери си някой, който не гледа телевизия. Ама пък той ще си има други трески за дялане. И пак ще цъфнеш тук в клуба да ги споделяш. Няма човек, когото постоянно да не го стяга нещо - я обувката, шапката, я нещо друго... Проблемът е да заживеем с мисълта за това, че гладко никога няма да бъде, сиреч: постоянно някъде ще ни боли, стяга или дразни. Това естествено сродяване с проблемите ти липсва май на теб...


Love should be everything or not at all...

Тема Re: синдромът дистанционнонови [re: copadevino]  
Автор Maмa Mъpмopaнa (иначе добричка)
Публикувано14.06.04 14:55



зарежи тая работа. такова животно нема. я се опитай да му изтръгнеш от ръцете прословутата дистанция - аууууууууууууу, бунт, метеж.
няма такъв филм. или се примиряваш, което е непостижимо за мен, или купувате още един телевизор.

на мен тепърва ми предстои битка по темата с наследничето, на мама златния. само неговите филми да се гледат и точка. от сега личи мъжки характер.



Тема Re: синдромът дистанционнонови [re: copadevino]  
Автор Sunny Ray (наблюдател)
Публикувано14.06.04 14:58



И аз познавам такива - изглежда това е характерно за мъжете.

Въсщност, не само изглежда - срещнах преди време някакви психологически тестове, че прехвърлянето на програмите една след друга със задържане по за минута - да се информира просто за какво става дума, какво дават по този канал, е типично за мъжете.

Интересно, какво ще кажат мъжете от клуба



Тема Re: синдромът дистанционнонови [re: copadevino]  
Автор Sunny Ray (наблюдател)
Публикувано14.06.04 15:06



Два телевизора му е цаката, или при добро разбирателство - уточняване кои предавания ще се гледат предварително - латино сериала, футболня мач, шоуто на Слави или Стани богат, или половин час само музика - да се знае, че по време на тях няма прещракване. Най-добре - дистанционно в най-близкото чекмедже, че то човек и да не иска, може несъзнателно посяга да си щрака, пусти навици!



Тема Re: Ами ти си намерила сериозна причинанови [re: Stefan]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано14.06.04 15:38



Стефчо, благодаря ти за съветите, ама това аз си го знам.
Очаквах да се подходи към темата с повече чувство за хумор...



Тема не всички са такива, [re: copadevino]  
Автор erika (kysokoska)
Публикувано14.06.04 16:28



но и моя бивш беше такъв цъкач Познавам един мъж, който не е развил синдрома на дистанционното, но той не гледа изобщо ТВ
Няма угодия и това си е!



Тема не знам дали за мъжете... [re: Sunny Ray]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано14.06.04 16:50



но аз правя така.
Прехвърлям набързо всички налични програми, кротвам на някоя, където няма опасност да заспя и сядам да бачкам... тогава и да ми я смениш, няма да забележа. Но седна ли само да гледам телевизия, 3 мин не издържам на някоя програма, става ми досадно.

Не обичам да гледам телевизия, само да скролирам по програмите ми харесва :))
Иначе проблема се решава с брой телевизори на глава от населението в къщата... и слушалки, иначе трябва и толкова стаи да имаш.




Тема А пък жените са ето такиванови [re: copadevino]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано14.06.04 16:58



Хихии, 5 минути Когато гледах тв (преди много много време ) сменях през 1 секунда... Виждам какво има, не ми харесва и минавам нататък Но съвсем без ТВ е МНОГО по-добре Ама пък жените сигурно ще пищят сега, че много чета книги например... Или че много често прелиствам страницата

Аз пък се сетих нещо, дето ми се е случвало много пъти: Седя си в рейса, до мен или пред мен жена чете вестник... Аз си зяпам през прозореца, по някое време поглеждам заглавията. Някоя от 4-5те статии на страницата ми хваща окото, прочитам я през рамото. Продължаваме да се возим... Веднъж почнал, вестника пак ми придърпва вниманието... Прочитам още една статия... Зяпам през прозореца, хората... Пак прочитам някоя статия, още сме на Същата страница... Прочитам всички статии на страницата... Пътуваме, пътуваме... Ей така, между другото, препрочитам една-две от по-интересните статии... Страницата още е същата... След още две спирки слизам... А страницата така и не е дочетена от собственичката на вестника

И се чудя, наизуст ли ги учите вестниците, търсите загадъчното 216-цифрено число сред броя на буквите в диагоналите, или просто вадите корен квадратен от Пи на диаметъра на страницата и го събирате с хипотенузите на въображаемите триъгълници, които се получават ако мислено разполовите вестникарските карета



Тема ти пък :) [re: tchupakabra]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано14.06.04 17:00



жената просто спи в рейса и се прикрива умело (ползвайки всички навици, придобити от времената на партийните събрания) с помощта на един вестник





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.