Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:09 27.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Като вода в брегове...нови  
АвторПeшo-иcтинaтa (Нерегистриран)
Публикувано04.06.04 20:11



Ами здрасти на цялата банда! .

Я кажете някой (от мъжката част, пък и не само) има ли опит с туширане на мераци от страна на бившата благоверна?
Направо тая жена ми идва да я избоксирам и да отида да я излежа. Върви ми по задника, обажда се за да се кара с мене - да съм си бил събирал партакешите и да се връщам незабавно у дома, че ще наеме някой да ме стреля... Отделно - прави ми кал, като си уговаря срещи "по женски" с всяко мое ново гадже, та и там нерви и обяснения. Мисля, че е луда, наистина.
Дайте някакъв съвет, че освен да се оплача в полицията друго не ми минава през ума...

Разчитам на вас.



Тема Re: Като вода в брегове...нови [re: Пeшo-иcтинaтa]  
Автор 3ипpekca (атипична)
Публикувано05.06.04 00:21



Едно е да има мераци, съвсем друго - да те заплашва с убийство и да мислиш, че е "луда наистина".

Имаш ли контакт с нейни близки и те какво мислят за психичното й състояние?

Няма нищо лошо да се оплачеш в полицията, може да й помогнеш по този начин.

Имаме земя. Имаме вода. И си правим кал. (Иван Кулеков)


Тема Да ти имам проблемите.. :))нови [re: Пeшo-иcтинaтa]  
Автор option (gin&soda)
Публикувано05.06.04 00:49



Мито половината от нас дават мило и драго да са на твоито дердже....
Глей са менкаме се, зимаш мойта кобра , и ти давам комплект тъща и тъщ!!!
Па нека ме гони твойта лудата...



Тема Хо-хо-хоооооооооооо! Аз имам опит!нови [re: Пeшo-иcтинaтa]  
Автор ASSASSlNМодератор (стар клубар)
Публикувано05.06.04 10:10



Разведохме се по нейно желание и настояване. Взе да ме преследва след това - с коя съм бил, какво съм правил.

Хм, чашата преля, когато ми направи публичен скандал. Да, ама тоя път сбърка! Подготвих си свидетели, ако се наложи, изтрясках една жалба до прокуратурата, извикаха ни и двамата в полицията при нейния квартален, тя гледаше като ударена от гръмотевица, заявих, че ако нещата продължават така - не отговарям за последствията... Това беше. Миряса.

------------

Ся, трябват ти доказателства за психически тормоз. Че е луда твойта е пределно ясно. Можеш да искаш подслушване на телефона ти, та да я запишат... Ама, сигурно пари ще искат. Можеш да агитираш гаджетата си писмено да разкажат за премеждията си с нея...

Абе, отиди при стабилен адвокат да ни даде акъл! Тлябва яко да я удариш по главата, та дано й се намести мозъка!

Редактирано от ASSASSlN на 05.06.04 10:12.



Тема Re: Като вода в брегове...нови [re: Пeшo-иcтинaтa]  
Автор Sunny Ray ( :))
Публикувано05.06.04 10:28



Ама ти да не би несъзнателно да й даваш повод или надежда с някакви частични обяснения и осветляване какво правиш, с кого се виждаш и пр. Щом не живеете вече под един покрив, тя откъде накъде ще знае кои са новите ти приятелки, за да си урежда среща с тях? Да не би в желанието си да се откачиш по-бързо, да прекратиш разговора, който не искаш да водиш, да й подаваш информация, която тя после използува срещу теб? Ако взима информация от общи познати, просто предупреди приятелите си да не й казват нищо относно теб, когато иска някаква информация по какъвто и да е невинен повод.



Тема Re: Хо-хо-хоооооооооооо! Аз имам опит!нови [re: ASSASSlN]  
Автор Sunny Ray ( :))
Публикувано05.06.04 10:35



Това за подслужването на телефона - не съм убедена, дали такива записи ги приемат като доказателсво при едно съдебно дело. Поне преди години, когато собственоръчно бях записала нелепостите на бившия ми, който имаше манията да говори неща, които после приписваше на мен, че уж аз съм ги била казала... адвоката ми каза, че тези записи не могат да послужат за нищо. Но може да има сега някакви промени, не знам.



Тема Re: Като вода в брегове...нови [re: Пeшo-иcтинaтa]  
Автор lngonyama (радикален)
Публикувано05.06.04 10:59



Абе, братле :)))). Ти да не би да си набарал моя екс-крокодил :)))). Че и там работата такава беше с мене. Слушай внимателно ся:

1. Изобщо не дигаш телефона, като се обажда тя. Пази се от инсценировки, защото това е най-опасно. Не знаеш какъв номер може да ти извърти.
2. Предупреждаваш девойките да си нямат работа с нея по никакъв повод.
3. Хващаш един от близките й на който т има най-много доверие и приказваш с него да й подейства.
4. Това за полицията не е лошо, но ако съм на тебе това ще го използвам като последно средство.

Скатаваш се от полезрението й за около 1-2 месеца - дотогава може да намери някой друг да тормози - и постепенно тя ще осъзнае, че за тебе няма път назад.
Кофти е ако имате хлапета, както в моя случай. На мене ми се наложи да престискам зъби 3 месеца да не виждам малкия, но слава Богу, сега всичко е наред.
Имай предвид и друго: някои такива алтави се пречупват сред сериозен скандал - Асасина е описал нещо подобно. Аз имах подобен случай - беше дошла да ме търси в работата, за да се разправя с мене, а аз извиках един полицай от охраната и го помолих "да изпрати госпожата до изхода".

В резюме - бъди твърд и не поддавай на заплахи и молби. Заплахите са нещо, което така и така няма да хване дикиш, а за искреността на молбите нямаш критерий. Може даже да започне да ти прави мили очи с цел по-късно да те прекара. Дръж се, все едно че тя не съществува.

"Пай се! Апем лошо!"


Тема Тъй, тъй, това за милите очи много ми харесанови [re: lngonyama]  
Автор ASSASSlNМодератор (стар клубар)
Публикувано05.06.04 12:17



Тъй, брато, тъй. Милите очи са страшно оръжие...

--------------

Ний да не сме се женили за две сестри, бре? Екс-крокодил, казваш! Хииииииииии! Сестра на моя киликанзер.

Ама, дай по-нежно, де. На мойта й казвах "Кики". Твойта може да стане "Кроки".



Тема Момчета, много сте забавнинови [re: ASSASSlN]  
Автор erika (kysokoska)
Публикувано05.06.04 19:32



разсмяхте ме с глас
Но, се питам, ами ако и моя бивш говори така за мен
Взимам си бележка



Тема Re: Момчета, много сте забавни [re: erika]  
Автор bubble (непозната)
Публикувано05.06.04 19:41



представяш ли си...чудя се как ли ме нарича бившия- крокодил, киликанзер беше и негов израз, дали пък да не го попитам някой път....ще го питам




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.