Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:58 30.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема До всички  
Автор Trendi ()
Публикувано03.06.04 16:23



НЕ ЧЕТА И НЕ ОТГОВАРЯМ НА ЛИЦА С НЕРЕГИСТРИРАНИ НИКОВЕ, незвисимо какво пише в изказванията им и каква тема се засяга.

Това го правя, понеже в процеса на диалог може да се засегне случайно деликатна и за двете страни тема, на която да реша да отговоря лично чрез бележка. Сегашното пложение ме поставя в ситуация или да си замълча (което е вид отговор), или да реагирам публично. Това най-малкото е некоректно.



Тема Re: заради тебнови [re: Trendi]  
Автор anbra (коя ли е тя)
Публикувано03.06.04 22:25



се преродих виртуално и вече не съм 2222/ нерегистриран/, а нещо друго, но пак същата. Винаги в рамките на закона!

По-добре сам, отколкото зле придружен!


Тема Re: заради тебнови [re: anbra]  
Автор Trendi ()
Публикувано03.06.04 22:28





==============================================
Чета и отговарям само на лица с регистрирани никове


Тема не е ли малко импулсивно това?нови [re: Trendi]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано03.06.04 23:17



заради някаква тема там...

Само си представи ситуацията, с която някой, който за пръв път влиза тук отправя конкретно питане, проблем, въпрос... и има спешна нужда от съвет или някаква информация.
Няма ли да му отговориш?

Или всички ще си мълчим и ще го подканяме да се регистрира, за да се включим в темата по същество. Защо да се регистрира, ако усеща незаинтересованост, отчуждение и студенина?




Тема Re: не е ли малко импулсивно това?нови [re: Hell]  
Автор anbra (коя ли е тя)
Публикувано03.06.04 23:37



Добре е всеки да оставя част от себе си, там където минава. Така може повече да му се вярва, си мисля аз. Пък може и да не съм права.

По-добре сам, отколкото зле придружен!


Тема Ако въобще обърнеш внимание, ако не - здраве да е.нови [re: Trendi]  
АвторЖeни (Нерегистриран)
Публикувано04.06.04 14:56



Всеки има право на избор.

Твоя воля, но когато човек пожелае лични контакти винаги може да помоли за e-mail и/или други координати отсрещната страна. Нещо естествено е размяна на визитки при бизнес срещи, но тук дори и да е регистриран някой/-я не е задължително да е оставил/-а своите координати...

Регистрацията в dir-клубовете ми е направило впечатление, че често води до лични бележки, които въвличат хората в интриги, крамоли и излишно губи-време.



Тема Re: До всичкинови [re: Trendi]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано04.06.04 20:27



Не могат да се регистрират, дори и да искат!
Не знам точно от колко време е това, а и едва ли някой ще каже до кога ще е така.



Тема Именно -нови [re: Жeни]  
Автор Stefan (хич ме няма)
Публикувано04.06.04 20:40



прекрасно си го написала:
въвличат хората в интриги, крамоли и излишно губи-време

Само че на някои това им идва отвътре - в смисъл, че са родени за тези неща и задоволяват с тези подмолности някаква вътрешна страст. На една написана дума в клубовете - им отиват поне по още 500 в "Бележки" - освен всичко друго пишат с по 5-7 ника и ако не им достигат - явяват се и нерегнати. Не че не им личи от IP-тата кои са. Но тях ги виждат само "бого-избраните", (разбирай: модераторите), т.е. тяхната партия. Малък рай!


Love should be everything or not at all...

Тема Интернет!нови [re: Trendi]  
Автор Leonardo! ()
Публикувано04.06.04 21:24



Интернет е свободна зона и всякакви желания за парцелиране /регистриране/ са БЕЗУСПЕШНИ!
Правата са на Брат БИЛ ГЕЙТС!

Ти можеш!


Тема Re: Интернет!нови [re: Leonardo!]  
Автор bubble (непозната)
Публикувано04.06.04 21:30



да- вече има и патент за двойното кликване с мишока




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.