Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:48 17.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Imam nujda ot speshna pomosh...  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано01.06.04 14:37



Zdraveite, Molq Vi za saveti i pomosht!
Istoriqta mi e dalga, no nqma da se vpuskam da razkazvam, ne iskam da Vi otegchavam!
Sas sapruga mi reshihme da se razvejdame(toi podade molba za razvod)veche mina i vtoroto delo i ni ostava poslednoto koeto okonchatelno da ni razvede!
Problema e che toi otkakto ni dade sada pomiritelniq srok, toi neistovo se opitva da se pomirim!Pravi neshta koito nikoga ne e pravil, gotov e da predprieme takiva hodove koito ne sa v negov stil, samo i samo da se saberem!Parvorpichinata beshe deteto, az obache mu iztaknah, che ne iskam da jiveem samo i edinstveno zaradi deteto-zashtoto decata porastvat i posle nie nakade....Toi vidq, che nqma da moje da "probie" po tozi nachin i obarna-che oshte me obichal, ne mojel bez men i deteto...
Sega sam v ujas neznam kakvo da pravq, da go priema li ??????
Vatreshniq mi glas mi kazva, che neshtata sled vreme pak shte stignat do tuk!!
V sashtoto vreme se strahuvam mnogo ot tova ,che shte ostana savsem sama s dete i nikoi nqma da me iska...
Molq Vi pomognete mi



Тема Re: Imam nujda ot speshna pomosh...нови [re: ***]  
Автор2222 (Нерегистриран)
Публикувано01.06.04 15:17



Каквото и да решиш, трябва да го решиш сама за себе си.
Мога да ти кажа само как бих постъпила аз - назад връщане няма. Щом сте се докарали дотук, значи всичко е опитано и премислено, и това е единственият изход.
Не се страхувай, че ще останеш сама - дори да е така, какво от това? Никой не е умрял от това, че около него няма мъж/жена. Ще се справиш, като му опре на човек ножът до кокала, идват му всякакви идеи как да си подреди живота според новите обстоятелства. И животът продължава, и не е толкова лош без дразнители...



Тема Re: Imam nujda ot speshna pomosh...нови [re: ***]  
Автор claire28 (една от вас)
Публикувано01.06.04 15:21



Успокой се,тук почти всички са преживяли този период на"сдобряване" с половинките си.Но и ти сама усещаш,че това ще бъде е временно.Отново си припомни причините,които са ви докарали дотук.Смяташ ли ,че нещата са променени?Поразрови се в този клуб и виж колко много са хората,които съжаляват,че не са се решили по-рано на тази стъпка и че са пропиляли годините си в напразни надежди.



Тема Re: Poznato mi e.....нови [re: ***]  
Авторdidi (Нерегистриран)
Публикувано01.06.04 15:24



Zdravej :)

Tova, koeto pishesh mi e do bolka poznato. Minah po tozi pyt.
Syshtata istoriq. Pyrvo iskashe da se syberem zaradi deteto, posle zashtoto me obicha. E napravih kompromis. Kkavo se okaza posle, che prosto ne e bil uveren v sebe si i tova dali shte nameri druga zena. Az go prieh obratno po syshtata prichina togava. Ne se razvedohme togava. Pravihme se, che se razbirame okolo polovin godina. Atmosferata beshe tqgostna i licemerna. Vsichko beshe nqkak si presileno :(. Qsno beshe i na dvama ni, che tova, koeto se be sluchilo ne moze da byde zalicheno. Problemite zapochnaha otnovo. Podadohme molba za razvod i ot pochti mesec sme svobodni hora. Razbrahme se da sme priqteli. Deteto ni e na pochti 3 godinki. Pritesnqvame se kak shte go prieme, no nqma da e po-dobre za nego da ni gleda kak se nasilvame da sme zaedno. I dvamata go znaem. Ostavoha mi go na men. Toj ima pravo da go vizda, a az shte mu sydejstvam vinagi za tova.

Izvinqvaj, ako sym te otegchila. Prosto izzivqh syshtoto 1:1 i se izkushih kato vidqh temata ti. A zashto toj reshi da podade molba za razvod? Stignahte li do tova da ziveete razdeleni izvestno vreme? Pri nas imashe takava razdqla predi pyrvoto brakorazvodno delo.

Tolkova za sega. Shte se radvam, ako moga da sym ti polezna s neshto!
Ne univaj i gore glavata :)



Тема Горе главата!нови [re: ***]  
Автор Trendi ()
Публикувано01.06.04 15:30



Няма да ти е лесно, но пък я ни виж какви сме!

Предполагам, че най-добре е да се разведете, пък ако чак толкова много ви се прииска да сте заедно, то можете да го направите винаги и без брак. Така поне ще можеш да го изгониш в мига, в който си покаже рогата. Ама същото се отнася и за тебе....

Късмет!



Тема Re: Poznato mi e.....нови [re: didi]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано01.06.04 15:39



Da jiveeme ot dosta vreme razdeleni....
Toi podade molbata, zashtoto predlojenieto mu za sporazumenie po vzaimno saglasie, az ne go prieh....i togava toi podade po vina!
Chudq se dali pak ne iska da ne se razvejdame samo i samo da ne plashta izdrajka i da ne se izlaga v socialnata si sreda...?!?
Prosto ne znam na kakvo da vqrvam!



Тема Re: Imam nujda ot speshna pomosh...нови [re: ***]  
Авторel (Нерегистриран)
Публикувано01.06.04 15:46



Здравей! Мисля, че каквото и да чуеш тук, крайното решение ще си го вземеш сама. Вероятно тук ще срещнеш много мнения в посока "за" и "против" - естествено има разумни аргументи в двата варианта.
Аз лични ти пиша, защото го преживях същото. И много време си блъсках главата и в двете посоки. Като казваш "спешно" - явно при теб наистина са спешни нещата, защото са свързани с държавната администрация по отношение на развода.
При мен нищо не беше спешно, защото живеех 12 години на семейни начала и се разделих с партньора си, когато детето ни беше на 3 години точно.
Но преди това давах шансове около 9 месеца и толкова издържах преди да предприема окончателната раздяла.
Тъй че в посока "за" връзката ви, бих казала, че ще си готова за окончателна раздяла, чак когато си стигнала до вътрешното убеждение, че си направила всичко, което е зависело от теб да го има това семейство и детето да си бъде с двамата родители.
Но решението си остава единствено твое.
Колкото до страха, че ще останеш сама за цял живот - какво да ти кажа, то човек може да живее с някой и пак да се чувства предаден и сам.
Е.



Тема Re: Poznato mi e.....нови [re: ***]  
Авторdidi (Нерегистриран)
Публикувано01.06.04 16:05



:((((( И при нас го имаше това с взаимното съгласие.
В началото всичко стана от ревност проявена от негова страна, а и не се разбирахме много със свекървата.
Не ми се вярва да го притеснява издръжката. Зависи разбира се какви са му възможностите.
Това за социалната среда е възможно. Поне така мисля. Моя бивш съпруг се движеше сред големи бизнесмени и лица от дипломатическите кръгове. И сега пак е така. Наистина него го притесняваше това, че ще си наруши имиджа и пред колегите и други, с които има взаимоотношения. Виж за твоя не мога нищо да кажа, защото не знам в какво обкръжение се движи.

Ох миличка. Налага се да премислиш всичко и да вземеш сама решение. Нека бъде най-разумното! Докога трябва да решиш?

При мен проблемът бе страхът за детето. Но се оправям. Осъзнах, че иначе ще се мъчи повече, а то вече доста разбира. На колко е твоето? Усеща ли какво става? Също ужасно се страхужах, когато се разделихме в началото и останах сама. Страх ме беше. Оказа се, че този страх е бил неоснователен. Преди почти месец приключи всичко, а вече имам нов обожател :)



Тема Re: Poznato mi e.....нови [re: didi]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано01.06.04 16:22



Za vremeto ot koeto sme razdeleni, ne mi e dal nito stotinka, vqrno e che na deteto kupura drehi i igrachki(to e na 2g i 7mes)...zatova si mislq za izdrajkata...
Negovata socialna sreda e na visoko nivo i razvoda Bi mu zatvoril mnogo vratichki...
Sled dve sedmici e deloto!Toi ne spira da me "obgrashta" s vnimanie!???!
Darji se sqkash e korenno promenen!!!!
Iska da se vijdame vseki den, obajda mi se po 100 pati na den za nqkakvi si bezumni neshta....



Тема Re: Poznato mi e.....нови [re: ***]  
Авторdidi (Нерегистриран)
Публикувано01.06.04 16:52



Da i tova mi e poznato :( No beshe za kratko.
Tochno kakto kazvash, elitna sreda, za koqto trqbva imidz.
Posle kakvo stana ne e za razpravqne.
Moq veche bivsh se dyrzeshe tochno sega.
Dori vchera se obadi, zashtoto mu se nalaga da se poqvi na mqsti, kydeto na znaqt, che sme se razveli.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.