Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:07 30.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Спортна злоба  
Автор erika (kysokoska)
Публикувано30.05.04 08:51



Бившия си има нова кака Евала бе пич! Как успява да ги сменя на по няколко месеца направо се чудя...Ами сега? Защо съм толкова бясна? Аз не само ново, но и старо гадже си нямам :(( Пусти егоизъм ви казвам, ама ....е, на - яд ме е!
На всички разведени мъже ли ви е толкова лесно? Ами на жените? Или аз съм смотана нещо?
Баси! Не искам вече да знам за каките му и аман от доброжелатели, които да ми казват! Знаеш ли видях го с една, ама да знаеш каква коса имаше...е, задника и малко, ама иначе...абе не е като теб - различни сте, а и се държаха така любовно...А, той от къде има такъв тен?
Ще се пържа в Ада заради егоизма си, но и сега не ми е лесно да знаете




Тема Re: Спортна злоба [re: erika]  
Автор2222 (Нерегистриран)
Публикувано30.05.04 14:50



Хайде сега, халал да са му. Ти какво общо имаш с цялата тая работа? Радвай се, че не си единствената глупачка, която го е харесала...
Ако е въпрос за по няколко на месец, мисля че няма да имаш проблем да го задминеш... Ама не става ли въпрос само за един...и то за по-дълго време, и ако може завинаги, а?



Тема Споко, де! [re: erika]  
Автор ASSASSlNМодератор (стар клубар)
Публикувано30.05.04 14:55



Какво искаш??? Развели сте се - приключили сте! Толкоз! Край!

Ми, много ми приличаш на бившата ми половинка... Тя беснееше, тя щръклееше, тя искаше развод...

И след това каквооо???

Нищо! Постоянно ми дири сметка с коя съм бил, какво съм правил...

---------------

Зарежи тия работи, ами и аз си нямам гадже... Що да не се пробваме двамката?



Тема Обичаш го все още - [re: erika]  
Автор Stefan (хич ме няма)
Публикувано30.05.04 15:02



и твоята планета се върти все около неговата орбита. Затова те боли - и ще продължава да те боли, докато не намериш любовта отново. Такава е природата ти, мила, не можеш да живееш без да обичаш непрекъснато. И понеже си загубила вече момчето си, а не си открила любовта отново - сега те боли. Любовта ти е неописуема и винаги трябва да бъде някъде-при-някого...

Всъщност егоизмът ти е най-добрия ти приятел и той генерира този твоя непрестанна любов - напук на емоционалната ти природа, която освен всичко друго е и много привлекателна. Скоро слънцето ще изгрее и на твоята улица - нали лятото е сезонът на любовта!


Love should be everything or not at all...

Тема Относно каките и пичовете - [re: erika]  
Автор Ryan ()
Публикувано30.05.04 15:51



По-лесно си ги намират тези, които са изоставили партньора си. Независимо от причината (дали щото са си такива - изоставящи или просто са загубили обичта си). Изоставения му е по-трудно. В зависимост от натурата, му трябва време да разбере що тъй, къде е сбъркал и прочие въпроси, които може да си зададе. Трябва време и за да му премине и отново да се почувства уверен в себе си за нова връзка.

А "доброжелателите" - сети се колко жалки са тези хора, че си доставят удоволствие по този начин, сети се и колко са тъпи ако просто са неделикатни. Сети се и, че при тия същите "доброжелатели" риска от преждевременна смърт е голям :))

Така че - ядосвай се спокойно :)
И като му дойде времето - в ада - огледай се за котела на зеления пламък :) Там ще срещнеш приятна компания :)))

______________________________________
~~~ C'est la vie ~~~ Per aspera ad astra! ~~~


Тема Re: Спортна злоба [re: erika]  
АвторMarko van basten (Нерегистриран)
Публикувано30.05.04 20:35



Остави бившият си мъж, не можеш да го промениш , а с яда си причиняваш страдания само и единствено на теб.Обърни се към себе си, към това което ти харесва и желаеш. А съм сигурен, че ще намериш мъжа, който те харесва и обича и когото да обикнеш.



Тема Re: Спортна злоба [re: erika]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано31.05.04 02:43



Защо просто не им кажеш (на доброжелателите), че сте разведени и изобщо не те интересува с кой го виждат, какъв тен има или каква кола си е купил.
Парирай опитите им да говорят за него, с думите, че той е затворена страница за теб, придружени с усмивка, а ако някой толкова държи да те осведоми, просто си тръгни, като се оправдаеш, че имаш среща, за която вече закъсняваш, можеш да се усмихнеш многозначително.

А той ако ще да си намира на всяка седмица по нова, да си прави каквото ще с живота, нали не трови вече твойте нерви и не му переш чорапите!



Тема Re: По изключение [re: Stefan]  
Автор Mama NettyМодератор (блондинка)
Публикувано31.05.04 09:55



съм склонна да се съглася със мнението на Стефан.
Може и да не го обичаш вече както преди, но определено не си безчувствена към него, като към мъж.
И Стефан прав иза друго. - когато ти самата срещнеш любовта или ПОНЕ започнеш да правиш редовен неформален секс със симпатични партньори...ще ти мине - гарантирам ти!!!
А иначе, за спортната злоба ,която те е завладяла моментно - много добре те разбирам, Ерика, много много добре....уви...

Qui scribit, bis legit.


Тема Re: Спортна злоба [re: Debora]  
Авторel (Нерегистриран)
Публикувано31.05.04 14:53



Няма смисъл да се пълниш с целия този негатизивъм. Аз съм в твоята ситуация, и при мен бившия е с кака, само че ми отрови живота с тази кака доста време преди да се разделим, сега гледам да се освободя всячески от него - имам предвид емоционално, което значи ,че гледам да не се интересувам от личния му живот.
Опитвам се да се взема в ръце и да оправя моя.
Нещо ми се струва, че трябва да се освободим от негативизма, от мъката от обидите и лошото настроение, за да ни се случи нещо хубаво. Пожелавам ти го от сърце!



Тема И аз се намесвам в темата. Може ли? ;) [re: erika]  
Автор Trendi ()
Публикувано31.05.04 15:13



"Доброжелатели" винаги ще има. Светът не е идеален. Няма как, трябва да го приемем този свят!

А наистина ли трябва? Не може ли просто да си изградим наш, собствен? Не казвам човек да се затваря в себе си. По-скоро обратното. Всеки свят има някакви крайни граници. А защо собственият да не е без каквито и да било ограничения?

Хайде, зарежи тези дреболии и да се ухилиме заедно до уши! Аз вече го правя.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.