Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:33 02.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Спортна злоба [re: erika]  
Автор Ulixes (който се шляеше)
Публикувано31.05.04 17:03



Че е злоба, злоба е. Но къде е спортът в случая? Обаче, като се замисля, всички сме така. Винаги е трудно да се преглътне факта, че не сме незаменими, нито единствените. Човешка е тази болка, но не всеки си я признава.
Хайде, затваряй я по-бързо тази страница. Давай нататък, следват нови и не по-малко съдържателни глави от книгата. Финалът е хубав, чел съм го този роман

"И аз съм жаден... Нека потърсим кладенец..."

Малкият Принц


Тема Re: Спортна злоба [re: erika]  
АвторNina (Нерегистриран)
Публикувано31.05.04 21:19



prosto na tezi dobrojelateli kaji: nie sme razvedeni i e normalno toi da ima drugi jeni, niama chekii da bie, ja . shte vidish kak shte mlaknat!



Тема Re: Спортна злоба [re: erika]  
Автор option (gin&soda)
Публикувано31.05.04 21:50



Споделям мнението на el !
Е и от мъжка гледна точка нещата пак са си такива! Лошото е ,че никога няма да имаш сигурност в квото и да е! Остви го , и с кака и без кака се си е тоя!



Тема Re: По изключение [re: Mama Netty]  
Автор erika (kysokoska)
Публикувано31.05.04 23:05



Може и да сте прави, а аз само да се опитвам да се самозаблуждавам, но смятам, че не го обичам - просто злобея, че той има време да се вее, а аз не. Вярно е, че излизам, но рядко и това ме потиска емоционално, защото не разпускам редовно.
А за секса - симпатични са ми партньорите само дето всичко е "неангажиращ секс"
Е, това ми е болката - май е време да се ангажирам и аз



Тема Ядосвам се спокойно, [re: Ryan]  
Автор erika (kysokoska)
Публикувано31.05.04 23:33



но трябва да си измисля хоби, че виж какво прави човек без работа
Ако се науча да плета ще носите ли плетени зелени шапки?
А, за Ада....препоръчвам на всички да гледате една пиеса в "Сълза и смях" - казва се "Приказки от Ада" - голям смах падна и се оказа, че не е толкова гадно там :))



Тема Страхотен клуб! [re: erika]  
Автор erika (kysokoska)
Публикувано31.05.04 23:47



Благодаря на всички Ви!



Тема Re: Спортна злоба [re: erika]  
Автор Haдя-Haдя (Двойната Надя)
Публикувано01.06.04 00:31



Що просто не кажеш на всички доброжелатели да го духат и да не те ядат по този гнусен начин....А за твоя утеха, ако твоят бивш съпруг мени гаджетата си ежемесечно, то сигурно е защото нещо не му достига във всяка една от тях, защото сигурно и той се чувства объркан....



Тема Re: Спортна злоба [re: Haдя-Haдя]  
Автор option (gin&soda)
Публикувано01.06.04 00:44



Правилно , щом ги мени начи не може да си намери място и ше продължава да ги мени! И няма да си намира място! Ъпсурт ,да го духа и той и сичките му каки!



Тема И още как [re: Trendi]  
Автор erika (kysokoska)
Публикувано01.06.04 01:24



Взех пример от теб и започвам да се приготвям за довечера



Тема Давай! [re: erika]  
Автор Xeй Живoт! (enjoy the life)
Публикувано01.06.04 09:07



Аз понеже в такива спортни случаи съм привърженик на всякакви непозволени средства .... ако чувстваш, че губиш преднина, трябва да увеличиш темпото или да препънеш другарчето... у-у-у, ква съм гадна, но в такива случаи да си малко гаден, се отразява много добре на самочувствието.
Ето например - както ти имаш доброжелатели, така и той си има. И ти със сигурност знаеш на кого какво трябва да кажеш, че да стигне до него. Ми айде развихри си въображението и ораторското майсторство де! Демонстрирай благополучие, непукизъм и измисли 101 гаджета за последния месец! Сподели с някой негов доброжелател колко ухажвана си в момента или колко си влюбена и щастлива!
А знаеш ли, че понякога е достатъчно насила да се усмихнем (да раздвижим всичките там мускули, необходими за усмивка) и настроението се подобрява, защото мускулите дават подсъзнателен сигнал, че ти е весело!
Весел ден! И хич не ми говори за театър, ами ела на срещата!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.