Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:42 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема HELP!  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано12.05.04 22:51



надишах се с бяла боя-спрей, докато си боядисвах обелените участъци на пералнята.

Изглежда ми шибано положението... като си духам носа, тече бяла боя от него

сори, че ви занимавам с дивотии, ама ако някой онлайн знае спешно някаква противоотрова (за прясното мляко знам), да казва...
срам ме е да питам моите клубари, пък и от тях никой няма на линия сега




Тема Re: HELP!нови [re: Hell]  
Автор Trendi ()
Публикувано12.05.04 22:53



Мляко - няма значение дали е кисело или пясно



Тема Re: HELP!нови [re: Hell]  
Автор Ryan ()
Публикувано12.05.04 23:01



1. Приготви си топла вода и си направи два солени разтвора - един силно солен, друг слабо - физиологичен - мисля, че 0.6% беше.
Силния - около 30гр. се насили да го изпиеш, вероятно ще повърнеш, ако не - здраве да е. Физиологичния - не те знам колко тежиш, но грубо казано по 10гр. на килограм тегло.
3. Чист въздух
4. Промивка на носа - смъркай вода с нос. Гадно е
5. На боята вероятно пише някъде какво се прави при натравяне

Прясно мляко е безсмислено да пиеш в момента.
Не е лошо ако имаш силно главоболие и/или няккави други непривични усещания да се замислиш и за лекар.

______________________________________
~~~ C'est la vie ~~~ Per aspera ad astra! ~~~


Тема Доктор Спок по въпросанови [re: Ryan]  
Автор Ryan ()
Публикувано12.05.04 23:11





______________________________________
~~~ C'est la vie ~~~ Per aspera ad astra! ~~~

Тема 10х, ориентирах се :)нови [re: Ryan]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано12.05.04 23:33



ще оцелея, споко :)
Просто вече е излишно да се въздържам от цигари :))

бтв прочистането на носа с хладка вода (смъркаш през едната ноздра и изхвърляш през другата) е страхотна идея и ако водата е подсолена леко (може би физиологичен разтвор най-добре) - изобщо не дразни!




Тема Re: HELP!нови [re: Hell]  
Автор option (gin&soda)
Публикувано13.05.04 01:08



Баси. Що се шашкаш от т'ва! Най лошия ефект е ,че като пушиш ти сладни! Нищо страшно ,бил съм и бояджия! Рабирам ги тея неща. Само да не си пръскаш в лицето щот се мие трудно и с разредител АМБ или Коресилин! Така се надишваш ,че да ти завидят циганетата от централна гара!



Тема Алокохол!нови [re: Hell]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано13.05.04 09:05



Дозировка: Концентриран алкохол (ракия, водка.....)50...100 г на 50 килограма живо тегло - орално.
Алкохолът разширява кръвоносните съдове и спомага за по-бързо изхвърляне на всички отрови от кръвта.

Това го знам от доктор. И го прилагам редовно. Работя в относително отровна среда (химически отрови + отровни думи и дела, получени от околните). Лекарството има двоен ефект. Прочиства ми организма и душата от всичко излишно, натрупано в тях през деня.

П.П. Извинявай, че ти отговарям със закъснение, но снощи съм спала дълбоко под въздействието на препоръчвания от мен лек.



Тема В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ!!!!!нови [re: TЯ]  
Автор Trendi ()
Публикувано13.05.04 09:09



Извинявай, ТЯ, но алкохол би я довършило. Даже и цигари не трябва.



Тема 10x на всички отзовали се... и отбой :)нови [re: Hell]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано13.05.04 09:45



живо съм, мърдам, дишам, мисля... кво беше там - съществувам

алкохол не съм пила, само бира в остатъчни количества, за да завъртя по-бързо течностите из организма си :)
надишах се малко с разтворител, докато си чистих ръцете... може и да е поразтворило нещо по трасето :)
option - не можах да се надрусам... явно ми требе по-голямо количество, не ме хваща :-<

ми тва е - белите ми дробове са още по-бели вече :)




Тема Re: В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ!!!!!нови [re: Trendi]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано13.05.04 11:58



Извинен си и даже съм съгласна с теб, но само в частност, защото всеки човек има различна поносимост (непоносимост) към отровите и противоотровите




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.