Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:31 22.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Иска ли някой да дойте с меннови  
Авторaнoнимнa (Нерегистриран)
Публикувано30.04.04 10:23



Сигурно ви се вижда несериозно,но аз съм напълно сериозна.
Ще имигрирам в Кабнада с детето си( на 12 г.) и си търся партнъор,защото в чужбина е трудно да си сам.
Аз съм разведена ,на 41 г.,от София



Тема Re: Иска ли някой да дойте с меннови [re: aнoнимнa]  
Авторaнoнимнa (Нерегистриран)
Публикувано30.04.04 10:26



Държавата е КАНАДА,извинявам се за грешката.



Тема Re: Иска ли някой да дойте с меннови [re: aнoнимнa]  
АвторCлyчaйнa Mинyвaчka (Нерегистриран)
Публикувано30.04.04 14:49



Поздравявам те за смелостта да промениш коренно живота си. С това, че си търсиш партньор по този начин прозира известна доза несигурност.

Щом обаче се справяш сама тук, не виждам причина да искаш съвсем случаен партьор за там. Канада е доста по-социална държава от България. Не се плаши. Можеш да се справиш и сама.

Разбира се, ако срещнеш човек, с който искаш да споделиш живота си, тогава нещата са други.

Пожелавам ти повече храброст.



Тема Re: Иска ли някой да дойте с меннови [re: Cлyчaйнa Mинyвaчka]  
Авторanonimna (Нерегистриран)
Публикувано30.04.04 15:09



Благодаря за топлите думи,
Но отвреме-навреме ме обхваща страх,не че няма да се справя,а че ще се чувствам самотна.
Но то пък и тук се чувствам самотна сред много българи....



Тема Re: Иска ли някой да дойте с меннови [re: anonimna]  
Автор Mия (минаващ)
Публикувано30.04.04 15:42



Сигурна съм, че ще се справиш по - добре сама! Българският манталитет е голямо зло понякога.
С колега ходих за три месеца в чужбина на специализация, страх ме беше отначало, но той взе да злоупотребява с това. Започна да ме играе с парите, защото пазарувахме заедно...и така нататък уж дреболии.
Установих, че той не ми помага, а ме тегли назад и че чудесно се справям без него. И така в големия град тръгнах сама - и се пазех и бягах като чуя българска реч , не се гордея, че го казвам, но е така.
Затворих се в себе и оцелявах прекрасно и сама, а ти няма да си сама, а с детето си. А мъже в Канада бол



Тема Re: Иска ли някой да дойте с меннови [re: aнoнимнa]  
Автор Moan (таквоз едно...)
Публикувано30.04.04 16:05



Защо смяташ, че на такава обява ще отговори достоен човек? Че няма да е някой, който иска да те използва - в най-добрия случай. Да не говорим какво друго може да ти се случи.
Имаш и дете, смееш ли да го излагаш на опасност с един непознат, чужд човек?!?
За да дойде с теб в Канада, той трябва да получи виза. Знаеш ли колко време изисква това? Между 6 месеца и година минимум. А таксата за визата му, ти ли ще я платиш?

Хайде ти ми кажи как си представяш нещата!!!

_________
Никога не позволявай Компромисът да унищожи мечтите ти!

Редактирано от Moan на 30.04.04 16:07.



Тема Re: pravi ste.нови [re: Moan]  
Авторanonimna (Нерегистриран)
Публикувано30.04.04 16:36



Наистина сте прави-няма да попадна на добър човек така.
Когато започнах тази процедура си казах-има време-ще срещна някой достоен човек докато си уредя нещата.Но времето мина,а аз толкова бях заета ,че нямах време за нищо друго ,освен за детето си.
Сега като си помисля-тръпки ме побиват как ще я карам съвсем сама там.Другите българи-все са семейни...
Но по-добре сама ,отколкото с мошеник.
Благодаря ви.



Тема Re: pravi ste.нови [re: anonimna]  
Автор Moan (таквоз едно...)
Публикувано30.04.04 16:44



Трудно е да се справи човек в чужда държава сам. Особено в началото. Но е възможно. Повярвай ми!

Желая ти успех.
И пиши какво става.

_________
Никога не позволявай Компромисът да унищожи мечтите ти!


Тема Re: Иска ли някой да дойте с меннови [re: Cлyчaйнa Mинyвaчka]  
АвторИмиrpaнтa (Нерегистриран)
Публикувано30.04.04 17:14



От време на време по форумите чета подобни мнения за Канада, примерно че е много социална държава, че здравеопазването е безплатно и.т.н. Разбира се всичко е относително, но все пак: оправете си зъбите преди да дойдете в Канада. Тук цените на зъболекарите са много високи и зържавната здравна застраховка не поема нищо. Трябва да сключите отделна застраховка с частна компания за това. Гледайте да сте здрави през първите три месеца понеже дъравната здравна застраховка започва едва след три месеца след пристигането.

Нещата са доста по-несоциални ако питате мене и държавата не се грижи въобще за никого поради което не дава пари за социални разходи, поради което и приема имигранти. Те не струват на държават нищо.

А иначе пожелавам ти успехи.



Тема Re: pravi ste.нови [re: anonimna]  
АвторИмиrpaнтa (Нерегистриран)
Публикувано30.04.04 17:20



Аз съм сам българин в Торонто, полуразведен, оказа се че май тя е обърнала резбата нещо и почнала да предпочита лезбийки пред мене .

Все още не съм се оправил от шока, така че не мога да почвамникакви връзки за сега, но би ми било приятно да се видим някога из Торонто ако се установиш тук.

Успех




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.