Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:02 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Хумористични обяви :)нови [re: Ryan]  
Автор Ryan ()
Публикувано06.07.04 13:28



1. Опитен екскурзовод ще ви помогне да си намерите нова родина.
2. Професионален водолаз вади потънали гемии.
3. Заменям светли идеали за стабилни капитали.
4. Плета интриги и заплитам ситуации.
5. Не съм дрисльо, но винаги съм готов да се изсера на метеното.
6. Майстор — вулканизатор лепи спукани от бой.
7. Пазя чужди тайни до поискване... от следовател.
8. Трая си — докато ме траят.
9. Пълня празни глави с бръмбари.
10. Изпипвам всякакви кражби.. докато ме спипат.
11. Детективско бюро — чрез нас вие ще намерите дори пътя към себе си.
12. Продавам змийска отрова от жена ми със сертификат.
13. Химическо чистене на мръсни мисли и парно гладене на смачкани фасони.
14. Давам празни надежди под наем.
15. Изгарям душички и паля черги.
16. Стар пинтия цепи косъма на две.
17. Опак съм. Търся някой да ме обърне на лице.
18. Детектив издирва изгубени илюзии.
19. Донор заменя синя кръв за зелени банкноти.
20. Автотенекеджия изчуква задници.
21. Разгонвам фамилии до девето коляно с гаранция.
22. Двуличник дава лице под наем.

______________________________________
~~~ C'est la vie ~~~ Per aspera ad astra! ~~~


Тема Докторски (не по темата, но - :)))нови [re: Ryan]  
Автор Ryan ()
Публикувано08.07.04 12:28



Докторе, защо?

- Докторe, когaто искам да правя секс с жена си, членът ми винаги гледа към обувките.
- Вдигнете обувките на шкафа. Следващия.

- Докторе, бременна съм а плодът лежи някак неестествено.
- Каква ви е националността?
- Еврейка.
- От възрастта е. Следващия.

- Докторе, боли ме ту главата ту задника.
- Пийте тези таблетки разчупени на две. Следващия.

- Докторе, да ви се оплача, страхувам се постоянно и то без видима причина..
- Сестра, дайте и разхлабително. Пийте, причина за страх има. Следващия.

- Докторе, абе от тая сутрин пикая на две струйки.
- Дядо, разкопчавай си копчето на дюкяна..Следващия.

- Докторе, имам суха кашлица.
- Сестра, дайте му разхлабително. Край, няма да кашляте. Следващия.

- Докторе, имам постоянен дрисък, по десет пъти на ден ходя в тоалетната..
- Сестра, разхлабително. Е сега ще поживеете там. Следващия.

- Докторе, лошо ми зараства счупения крак, постоянно съм с патерици.
- Сестра, вземете патериците, дайте му разхлабително. Сега ще побягате без патерици. Следващия.

- Докторе, всяка сутрин намирам във влагалището си пощенски марки, вижте цял албум вече имам.
- Това не са марки а етикети от банани. Сестра дайте и направление към очен лекар. Следващия.

- Докторе, никой не ме забелязва!!...
- Следващия.

- Докторе, бачкам като кон, ям като прасе и се изморявам като куче, какво да правя?
- Идете на ветеринар. Следващия.

- Докторе, имам запек!!..
- И аз нямам ауди А8 но не викам за този проблем на всеки ъгъл. Следващия.

- Докторе, пожълтяха ми зъбите.
- В такъв случай си купете кафява вратовръзка, ще ви отива. Следващия.

- Докторе, не съм добре с краката.
- С крака е добре, без крака не е добре, следващия.

- Докторе, когато кихам изпитвам оргазъм, какво да правя??
- Хм, ..смъркай тютюн. Следващия.

- Докторе, помогнете ми, аз съм вече на 25 а още нямам косми на интимните части. Какво да правя??
- Колко пъти седмично правите секс?
- Амиии 30-40 пъти...
- На магистралите също не расте трева. Следващия.

- Докторе боли ме коляното.
- И мен ме боли. Следващия.

- Докторе като се качвам нагоре по стълбите ме боли кръста.
- Тогава се качвай надолу. Следващия.

- Докторе, дай ми нещо за глава.
- На ти шапка. Следващия.

- Докторе, бременна съм.
- Честито. Следващия.

- Докторе, пикая на четири.
- Глътнал си копче. Следващия.

- Докторе глътнах мишка.
- Глътни и котка. Следващия.

- Докторе, ям боб - сера боб.
- Ми ти кво искаш да сереш?
- Най-обикновени лайна.
- Ми яж най-обикновени лайна тогава. Следващия.

- Докторе, имам високо кръвно.
- От сега нататък така ще е бабо. Следващия.

Сестрата:
- Докторе, вашият симулант умря.
- Е тоя се престара!

При доктор непукист:
-Добър ден,докторе.
-Добър ден,следващият.

-Докторе,бременна съм!
-Честито,следващият.

-Докторе,глътнах мишка!
-Глътни котка,следващият.

-Докторе,ухапа ме куче!
-Ухапи го и ти,следващият.

-Докторе,боли ме пръстът!
-Фра-а-ас!Следващият.

-Докторе,умирам!
-И аз,следващият.

Доктора към пациента:
- Дишай, не дишай, дишай, не дишай, дишай, не дишай, не дишай, не дишай .... не дишай ...
- Следващия моля!

______________________________________
~~~ C'est la vie ~~~ Per aspera ad astra! ~~~


Тема Re: Вицове по тематанови [re: Ryan]  
Автор viva (free) ()
Публикувано13.07.04 11:37



Уважаема служба по поддръжката,

Миналата година извърших упгрейд на компютъра си: вместо "Приятел" 5.0 си инсталирах "Мъж" 1.0 и забелязах, че новата програма извършва неочаквани изменения в работата на финансовите модули и ограничава достъпа към приложенията от вида: “цветя” и “бижутер”, които преди си работеха прекрасно под управлението на “Приятел” 5.0. Освен това “Мъж” 1.0 изтри редица други ценни програми като “Романтика” 9.9 и в същото време инсталира “Футбол” 5.0, “Гараж” 4.5 и “Телевизор “ 6.0. Програмата “Разговор” 6.0 повече не може да се стартира, а при стартиране на програмата “Почистване на къщата” 2.6 цялата система повисва. Опитах се да пусна “Молби” 5.3, но съществени резултати нямаше..
Моля за помощ !
Отчаяната ...

Скъпа Отчаяна,

Моля да имате предвид, че “Приятел” 5.0 е просто евтино демо, а “Мъж”1.0 е истинска операционна система. Опитайте с командата С:\Нали-ми-твърдеше-че-ме-обичаш. Ако това не помогне, инсталирайте си програмата “Сълзи” 6.2. “Мъж” 1.0 ще изпълни при това автоматично две програми: “Виновен” 3.0 и “Цветя” 7.0. Трябва да Ви предупредим, че злоупотребата с тази програма ще доведе до стартиране на “Мълчание” 2.5 или “Бира”6.1. “Бира” 6.1 е много опасна програма, която създава звукови файлове във формат “тежко хъркане”. В никакъв случай не стартирайте сървиса “Тъща”1.0 или друга версия на програмата “Приятел”. Тези програми нямат взаимен съпорт и ще придизвикат крах в системата “Мъж” 1.0
Като цяло “Мъж”1.0 е прекрасна ОС, но има ограничена памет и не допуска изпълнението на нови програми. Има няколко сървис пак-а, аз лично Ви препоръчвам “Хубав обяд” 3.6, “Еротично бельо”4.2 и “Добро настроение” 1.1

С уважение.....

... nothing is as bad as it seems ....


Тема Re: Вицове по тематанови [re: Ryan]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано13.07.04 15:21



A Typical Day


Wake up,

Nokia, Colgate, Nescafe, Hochland, Orbit.

Renault, Compaq, Epson, Nokia, Nokia, Nokia.

McDonalds, Coca-Cola, Orbit.

Compaq, Epson, Nokia, Nokia, Nokia, Renault.

Tuborg.

Tuborg.

Tuborg-Tubirg-Tubirg-Tuborg.

Nokia.......

Nokia.

Durex.

Colgate.


Day is over.







Тема Из съдебните архиви...нови [re: Ryan]  
Автор Ryan ()
Публикувано19.07.04 10:37



" Признавам се за виновен и искам да бъда наказан, за да ми доиде акълът. А ако не ме пратите в затвора, ще се оженя..."

" Съпругата ми започна да краде пари от джобовете ми, и то обществени пари..."

" От опит знам, че когато жена ми заговори против чуждите мъже, значи е започнала връзка с друг мъж..."

" Законната ми жена си има съпруг, с когото живее, както тя казва, щастливо, поради, което аз нямам нищо против..."

______________________________________
~~~ C'est la vie ~~~ Per aspera ad astra! ~~~


Тема Re: Вицове по тематанови [re: Ryan]  
Автор ПEPЛA ()
Публикувано07.08.04 13:15



Особености на българската национална блондинка
или Ръководство по експлоатация на блондинката

1. Дефиниция - "Блондинка е всяка жена, която с поведението, мислите и приказките си доказва принадлежността си към светлокосата част от слабия пол" (прието на Световния конгрес на феминолозите, Брюксел, 2004)

2. Видове блондинки:

2.1. Перхидролка - опит за намеса в божествените дела, или изкуствено намаляване на коефициента на интелигентност наполовина. Вирее около мускулести самци, лъскави коли и дискотеки с преобладаващо звучене на поп-фолк ритми.

2.2. Полублондинка - изрусяла под влиянието на външни (природни) фактори (слънчеви лъчи и т. н.) коса, най-често по краищата. За жалост наследява малоумието на посестримите си, и то по експонента. Широко разпространен ареал на виреене, главно по кръчми и кафенета (тоест, места, където не се изисква особена мозъчна активност).

2.3. Блондинка-натюр - особено опасна! Да се избягва пряк контакт с нея! При евентуален неволен сексуален/емоционален допир поразената област да се третира обилно с CIF или Domestos, както и с огромни количества антихормонален препарат. Силно разпространени поради неутолим сексуален глад и непретенциозност.

3. Способ на експлоатация - първосигнална манипулация чрез въздействие върху основните сетива - зрение (външен вид на самеца), слух (шум на пари) и т. н.

4. Възможни нередности и начини за отстраняването им:

4.1. Влюбване в блондинка - генетично заложено у самците заболяване с доста дълъг инкубационен период. Може да се прояви винаги, навсякъде и у всекиго. При хващане в по-напреднал стадий често е възможен летален изход. Начини за избягване на смъртните случаи: моментално третиране на пострадалия с промишлени дози алкохол. Някои от водещите специалисти препоръчват също експресна брюнеткотерапия за срок от месец-два.

4.2. Влюбване на блондинка в човек - рядко срещано, но изключително опасно заболяване, предавано по капков път. Среща се у блондинки с черепно-мозъчни травми в детството, водещи в по-късен етап на развитието им до поява на зачатъци на несвойствени за жените по принцип чувства - любов, привързаност и др., макар и в минимални дози. Начин за противодействие: пропишете поезия и й кажете, че сте беден. При по-тежки случаи се препоръчва и симулиране на импотентност - ефектът е поразителен и моментален.

4.3. Блондинкофилия - моментно неразположение у мъжа, под въздействието на което пострадалият започва да халюцинира и да твърди, че блондинките могат да разсъждават логично, дори да мислят за нещо друго, освен за секс и пари. Обикновено преминава само, без медикаментозна или лекарска намеса. Препоръчва се след отшумяването на ефекта пострадалият да бъде предпазван от психически травми от рода на приятелско гаври, за да може по-лесно да отшуми срамът от наговорените глупости.

5. Съвети на любителите на екстремни усещания, решили да опитат с блондинка:

5.1. Никога не подарявайте цвете на блондинка!
5.2. никога не вярвайте на думите й. Помнете, че блондинката е като казармата - там всяка дума е предпоследна.
5.3. Не пишете стихове - химикалите са скъпи.
5.4. Не й говорете мили думи - използвайте максимално грубия си тон, понеже тя е свикнала именно на това
5.5. Още на първата среща й пуснете ръка, понеже иначе рискувате да бъдете обвинен в малодушие, мекушавост и хомосексуализъм.
5.6. Бъдете сигурни, че имате под ръка GSM (за да сте готови да се възползвате от жокер "Обади се на приятел/и" при необходимост), апречка за първа помощ, "пищовче" с 200 грама твърд алкохол и електрошок за спешни случаи с необходимост от самоотбрана.
5.7. Преди да започнете всичко, отидете при психиатър. Ако той ви каже, че сте нормален - действайте. В противен случай отидете на кални бани или психотерапия.
5.8. Абе защо изобщо се занимавате с глупости - я и хванете що-годе мислеща жена!...

Усмихвай се - това кара хората да се чудят какво мислиш.


Тема Re: Вицове по тематанови [re: Ryan]  
Автор ПEPЛA ()
Публикувано07.08.04 13:19



РЪКОВОДСТВО ЗА ПРАВИЛНА ЕКСПЛОАТАЦИЯ НА ЖЕНА В ДОМАШНИ УСЛОВИЯ
Съжалявам, че ще го кажа, но жената е капризна техника. Ето защо трябва да се полагат специални грижи за съхранението и експлоатацията й в домашни условия.
Ако не можете да осигурите всичко необходимото – по-добре не си взимайте жена, а нещо друго…
Ако разходите по експлоатацията на жената започнат да превишават вашите доходи, то е повече от наложително въпросната жена да бъде заменена с по-икономичен модел!
В никакъв случай не се опитвайте да оправите жената собственоръчно, тъй като това може да я извади от строя завинаги!
Заводски дефект на всяка жена е липсата на копче за изключване на звука (някой му викат “муте”-то).
Изборът на жена трябва да бъде дълъг и внимателен, тъй като закупени екземпляри не се връщат!
Препоръчително е да се избират млади и здрави модели, тъй като те са с по-дълъг срок на годност!
Жените трябва да получават разнообразна храна, наситена с витамини и минерали.
Особено полезни за жените са витамините А, В, С, Е и Х (да ви кажа ли къде се намират .
Сухи и консервирани храна не се препоръчва.
Жената се поддава на дресура особено трудно. За да постигнете някакъв резултат, ще са необходими няколко години упорит ежедневен труд. Имайте предвид, че ефектът не е гарантиран. Даже добре дресираната жена не винаги реагира правилно на подадените й команди, а често дори се опитва самата тя да ги подава!
Оптималната температура на помещението, в което се съхранява жената е около 20 градуса.
Жената трябва редовно да се извежда, тъй като се нуждае от движение и чист въздух.
За да изработите условни рефлекси у жената, трябва да постъпите както при другите домашни любимци: за да изпълнява командите ви, отвреме-навреме й обещавайте да й купите нещо.
Жените, както и котките, обичат да напускат дома, но по правило - винаги се връщат!
Жените не търпят в къщата друг представител от своя вид и често го нападат. Този екземпляр светкавично бива нахапан и изподран, като при това съществува риск и за онзи, който го е домъкнал в къщата! Рядко някоя жена ще се съгласи да бъде отглеждана в аквариум или терариум, затова е най-добре да я съхраняваме в сухо и проветриво помещение!
Жените отделят много време в близане на козината си и пощене за въшки. Когато ги видите, че правят това – не им пречете! Защото жена с чиста козина и без въшки изглежда и се чвуства значително по-добре! Учените до ден днешен спорят - може ли жената да мисли или не, но до единно мноние по въпроса още не се е стигнало!
Младите екземпляри имат доста по-активен начин на живот, като често сменят местообитанието си, докато старите все по-рядко напускат къщичката си.
В изборът на жена трябва да се вземе в предвид не само екстериора, но и характера на екземпляра. В никакъв случай не дразнете непозната жена, защото може да ви се ядоса и дори да ви ухапе!
Когато разхождате жената е необходимо да я държите изкъсо. Защото в противен случай – може да се изплъзне и да избяга. Нашийници за жени се използват рядко.
Отчетете факта, че – попаднала на свобода - жената може да се размножава безконтролно.
Процесът на облагородяване на жената е започнал още в каменната ера, когато мъжете отивали на лов, хващали си диви жени, след което ги опитомявали.
Жената смята мъжа за собственик на къщата и затова му се подчинява. Ако започне да смята себе си за собственик, то значи вече е непригодна за по-нататъшна експлоатация!
Ако гаранционният срок е изтекъл, препоръчваме ви да я замените с такава, която по-добре ще изпълнява командите ви!
На свобода жените бързо подивяват.
И днес често се срещат диви или подивели екземпляри, които лесно може да познаете по очите!
Жените имат множество недостатъци, които ги правят негодни за дълга експлоатация. Жената рядко ще се хвърли в блатото, за да донесе простреляната патица и с неохота ще изтича да върне хвърлената пръчка.
Добре дресираната жена се изправя на задни лапи и издава радостни звуци при завръщането на стопанина вкъщи, облизва го от главата до петите и енергично маха с опашка!
При правилна експлоатацията жената ще ви служи дълги години, при това – без ремонт и без замени!

Усмихвай се - това кара хората да се чудят какво мислиш.


Тема Re: Вицове по тематанови [re: Ryan]  
Автор ПEPЛA ()
Публикувано07.08.04 13:22



Образователен курс за жени

Тема на курса: ''Как да се доближа до мъжкото съвършенство?''
Педагогическа цел на курса: Да се приучи жената към елементарно оцеляване.

ПРОГРАМА:
Задължителен Модул
1. Как да живея без да говоря (3000 часа).
2. Как да използвам думата ''искам'' възможно най- рядко (3000 часа).
3. Как да живея без майка си, когато съм омъжена (1500 часа).

Модул 2: Живот с мъжа. Всички дисциплини са по 500 учебни часа.
1. Консумирането на бира НЕ е престъпление и кръчмите не са пълни с жени, с които мъжът изневерява.
2. Дупките на чорапите, боксерките и фланелките са резултат от протриване, а не от личностна деградация
3. Хъркането е физиологичен процес и не зависи от характера на мъжа.
4. Подаряването на цветя- един безсмислен акт (Лекция на д- р Фройд)
Модул 3: Свободно време (Всички дисциплини са по 600 учебни часа).
1. Риболовът е тиха и приятна почивка, а не смяна на мястото за обсъждане на семейните проблеми.
2. Дрехите служат за обличане и предпазване от студ и слънце.
3. Телефонът е средство за комуникация, а не за безкрайни разговори с приятелките.
Модул 4: В колата (Всички дисциплни са по 200 учебни часа).
1. Начални познания за автомобила: отваряне на вратите и слагане на колан.
2. Бензинът в резарвоара на колата- самозараждане или магическо въздействие?
3. Мога и да не говоря за знаците, светофарите и тировете в насрещното движение, докато ъспругът ми шофира.
Модул 5: Въведение във футбола (Всички дисциплини са по 500 учебни часа).
1. Различните цветове на фланелките на играчите показват, че те са от различни отбори (Лекция с демонстрации от Роналдо).
2. Съществуват и интелигентни футболисти (Лекция от Янко Златков).
3. Гледането на футбол може и да е интересно (Демонстрации с диапозитиви).
4. Футболната топка- втората любима вкъщи?

НИВО 2: За напреднали.
Поради срещаните трудности обучението е индивидуално.
ТЕМА 1. Как да паркирам, без да ожуля колата (Курс с демонстрации от Михаел Шумахер).
ТЕМА 2. Клюкарстването : вродено или хронично заболяване (Лекция на психиатъра д- р Янчев).
ТЕМА 3. Как да купуваме здрави обувки, игнорирайки външния им вид.
ТЕМА 4. Дамската чанта- има ли алтернативи или защо само една чанта не е достатъчна? (Демонстрации от Пиер Карден).
ТЕМА 5. Крушките в къщи: тези непознати, сменящи се механизми с кратък живот (Уводен курс по смяна на ел. крушки от инж. Матев)
ТЕМА 6. Фундаменталните разлики между отверката и ножа.
ТЕМА 7. Как да забием пирон, без да си ударим пръста.
ТЕМА 8. Домакинстването не загрозява жената и не разваля фигурата (Курс с примери от ежедневието).
ТЕМА 9. Как да не ревнувам мъжа, ако той се прибере късно и веднага заспи след вечеря (Уводен курс по физиология на мозъка и нуждата от сън).
ТЕМА 10. Планиране на бъдещи действия или как първо да мисля, а после да действам (Уводен курс по планиране на финансови средства на Ричард Марчинко).
ТЕМА 11. Как да не се подвеждаме по лъскави опаковки (Курсове с диапозитиви от доц. д.и.н. К. Стоилов).

Усмихвай се - това кара хората да се чудят какво мислиш.


Тема Re: Вицове по тематанови [re: Ryan]  
Автор ПEPЛA ()
Публикувано07.08.04 13:24



по-пълна версия

Образователен курс за жени



Тема на курса: "Как да се доближа до мъжкото съвършенство?"

Педагогическа цел на курса: Да се приучи жената към елементарно оцеляване.

НИВО 1: За начинаещи

Модул 1: Задължителен

Как да живея без да говоря. (3000 часа)
Съпругът ми не е мой татко. (1500 часа)
Как да използвам думата "искам" възможно най рядко. (3000 часа)
Как да живея без майка си когато съм омъжена. (1500 часа)

Модул 2: Живот с мъжа. Всички дисциплини са по 500 учебни часа.

Консумирането на бира НЕ е престъпление и кръчмите не са пълни със жени, с които мъжът изневерява.
Дупките по чорапите, боксерките и фланелките са резултат от протриване, а не от личностна деградация.
Посрещането със салата и ракия на масата не унищожава семейният живот.
Хъркането е физиологичен процес и не зависи от характера на мъжа.
Разпределението на територията на леглото или защо мъжът спи повече.
Как да вървя из апартамента без да се блъскам в мебелите.
Космите в канала на банята водят до запушване и трябва да се изваждат своевременно.
Живот без ежедневен душ. Специален курс с гуруто от Хималаите Хамакратати.
Подаряването на цветя-един безсмислен акт. Лекция от д-р Фройд.
Мъжът може да прегръща и свои далечни братовчедки, които съпругите не
Модул 3: Свободно време. Всички дисциплини са по 600 учебни часа.

Риболовът е тихо и приятна почивка, а не смяна на мястото за обсъждане на семейните проблеми.
Дрехите служат за обличане и предпазване от студ и слънце.
Телефонът е средство за комуникация, а не за безкрайни разговори с приятелките.

Модул 4: В колата. Всички дисциплини са по 200 учебни часа.

Тайните на скоростите. Курсът е специално адаптиран за жени от преподаватели за дома за умствено изостанали деца в Горна Баня.
Бензинът в резервоара на колата-самозараждане или магическо въздействие?
Мога и да не говоря за знаците, светофарите и тировете в насрещното движение докато съпругът ми шофира.
Начални познания за автомобила: отваряне на вратите и слагане на колан.

Модул 5: Комуникативни способности. Всички дисциплини са по 350 учебни часа.

Всеки предмет отговаря на определена дума или как да се опитам да премахна от речника си паразитните неопределителни думи "онова", "това", "там", "тук" и пр.
Изречението има начало и край.
Махането на ръце, бърченето на нос и ; въртенето на очите не спомагат за по-добрата комуникация.
Мога да говоря и без да се лигавя и променям гласа си.
.Мърморенето рядко постига целите си.
Как да говоря без "Нали разбираш?", "Сещаш се, нали?" и пр. вметнати изрази.
Плачът и врещенето:тези невъзможни аргументи при спорове.
"Готвене, дрехи и обувки" или забранените теми в присъствието на хора. Уводен курс от д-р Цоневски.
Модул 6:Хуманизъм и толерантност. Всички дисциплини са по 600 учебни часа.

Приятелите на мъжа ми не са простаци и деградирали типове.
Свекървата е майка на мъжа ми, а братът на мъжа ми не е малоумен пубер.
Тези странни хора роднините: основен курс по психология на общностите.
Аз съм женена за съпруга си, а не майка ми.
Модул 7: Въведение във футбола. Всички дисциплини са по 500 учебни часа.

Различните цветове на фланелките на играчите показват, че те са от различни отбори. Лекция с демонстрации от Роналдо.
Съществуват и интелигентни футболисти. Лекция от Янко Златков.
Гледането на футбол може и да е интересно. Демонстрации с диапозитиви.
Футболната топка- втората любима в къщи?
Модул 8: Въведение в разказите за казармата. Всички дисциплини са по 400 учебни часа.

Мъжът след казармата или защо жените са толкова харесвани.
Ротата- основно понятие в приказките за казарма.
Ротният командир е като шефа, само че е много по-гаден.
"Ей, кирка! Ще те сдухам!". Уводен курс по казармен жаргон.
Модул 9: Лечение от сапунени сериали. Терапията се води от добре подготвен екип от психиатри. Часовете са съобразени с индивидуалните характеристики на пациентите.

Героите в сериалите не са истински.
В "Далас" няма нищо вярно.
Осваидо Риос е тъпак и грозник.
Модул 10: Как да станем по-съвършени в леглото. Всички дисциплини са по 250 учебни часа.

Научно доказателство, че сперматозоидите не са отровни. Упражнения в лаборатория.
Мъжкият член не е облечен кокал. Посещение на моргата и дисецкции.
Главоболието- неуместното оправдание. Терапия на психиатъра д-р Хайнеман.
НИВО 2: За напреднали.

Поради срещаните трудности обучението е индивидуално.

Как да паркирам без да ожуля колата. Курс с демонстрации от Михаел Шумахер.
Мъжете си падат и по не толкова слаби жени. Изкуствоведски преглед на творчеството на художници и скулптори от различни епохи, водещ- Кенет Кларк.
Живот без диети. Курс на Махариши.
Болта и гайката са като мъжът и жената. Уводен курс с демонстрации.
Клюкарстването: вродено или хронично заболяване? Лекция на психиатъра д-р Янчев.
Как да купуваме здрави обувки, игнорирайки външният им вид.
Дамската чанта- има ли алтернативи или защо само една чанта ни е достатъчна?. Демонстрации от Пиер Карден.
Крушките в къщи: тези непознати сменящи се механизми с кратък живот. Уводен курс по смяна на електрически крушки от инж. Матев.
Умствени упражнения за заучаване на посоките "наляво" и "надясно". Специализиран курс за новобранци от малцинствен произход, водещ-майор Иванов.
Фундаменталните разлики между отвертката и ножа.
Как да забием пирон без да си ударим пръста.
Умствени упражнения: как да запазим мълчание, когато мъжът каже, че повредата е в карбуратора.
Негативните отражения върху организма при сдържане на пръднята и уригването. Лекция с видеофилм на проф.Стефанов, завеждащ отделението за гастроентерология на Университетска болница.
Бъркането в контакта със шиш може да доведе до смърт. Уводна лекция за електричеството от инж.Чорбански.
Как да ходя по улицата без да си правя контузии и фрактури по черепа. Курс с видеокамера.
Последното научно откритие: готвенето, чистенето и прането са женски занимания от дълбока древност до наши дни. Исторически преглед от д-р Петков.
Домакинстването не загрозява жената и не разваля фигурата. Курс с примери от ежедневието.
Как да не ревнувам мъжа, ако той се прибере късно и веднага заспи след вечеря. Уводен курс по физиология на мозъка и нуждата от сън.
Мозъчния дефект, наречен истерия. Курс по медитативни практики.
Повечето червило по устните не намалява размера на задника. Уводен курс по моден дизайн, водещ- доц.Владимир Стойков, водещ на предаването "От игла до конец".
Гледането на карти и кафе е ненаучен метод. Уводен курс по теория на вероятностите и демонстрации със зарчета.
Псуването и ругаенето не се признак на деградация и простотия. Лингвистичен курс.
Могат ли коня и кокошката да тичат еднакво бързо. Лекция на бившата феминистка Клаудия Шифър относно равноправието между мъжа и жената.
Само истинските дами заслужават джентълменско отношение. Уводен курс по обноски.
Хобито и детската игра са различни неща. Посещение в музей и детска градина.
Мъжа също има право на достъп до банята. Терапия с видеокамера.
Планиране на бъдещи действия или как първо да мисля, а после да действам.
Уводен курс по планиране на финансови средства от Ричард Марченко.
Как да не се подвеждаме по лъскави опаковки. Курс с диапозитиви от д-р по икономика К.Стоилов.
Неоперативно премахване на пеньоара и ролките за къдрене-представяне от д-р Гълъбов на върховите постижения на група руски учени от Дубна.

Усмихвай се - това кара хората да се чудят какво мислиш.


Тема Re: Вицове по тематанови [re: Ryan]  
Автор ПEPЛA ()
Публикувано07.08.04 13:26



Образователен курс за мъже

Тема на курса: ''Да стана интелигентен, колкото жената'' (т.е. да бъда перфектен).
Педагогическа цел: образователен курс, който позволява на мъжете да развият тази част от мозъка си, за чието съществуване не подозират.

ПРОГРАМА:
4 модула, от които един задължителен.
Модул 1: Задължителен курс.
1. Да се науча да живея без мама (2000 часа).
2. Моята жена НЕ е моята майка (350 часа).
3. Да проумея, че футболът е просто един спорт, че Роналдо е само един кретен и т.н. (500 часа)

Модул 2: Живот по двойки.
1. Да имам деца, без да ставам ревнив.
2. Да престана да ругая, когато жена ми се среща със своите приятели (500 часа).
3. Да не чуркам извън и по тоалетната чиния (100 часа практически упражнения с видео).
4. Как да стигна до панера с мръсни дрехи, без да се загубя (500 часа).
5. Как да преживея една настинка, без да агонизирам.

Модул 3: Свободно време.
1. Да гладя бързо (една риза в рамките на два часа: практически упражнения).
2. Да храносмилам, без да се оригвам, докато мия чиниите (практически упражнения).

Модул 4: В кухнята.
За начинаещи: Електроуредите:
ON- включено
OFF- изключено
За напреднали:
Моята първа бърза супа, без да прегоря тенджерата.

НИВО 2: За напреднали.
Поради срещаната трудност във възприемането на материала, групите са съставени от максимум 8 човека.
ТЕМА 1: Ютията: от пералнята до гардероба- този мистериозен процес.
ТЕМА 2: Рисковете при напълването на формата за лед (демонстрация с диапозитиви).
ТЕМА 3: Последно научно откритие: готвенето и изхвърлянето на боклука НЕ води до инпотентност (практика в лаборатория).
ТЕМА 4: Защо подаряването на цветя на жена не е престъпление, въпреки че си женен за нея.
ТЕМА 5: Тоалетната хартия: ''Дали рулото с тоалетна хартия се ражда в тоалетната?'' (Обяснения върху темата за спонтанното зараждане).
ТЕМА 6: Как да зашия копчето на ризата, без да се убода. (Телеконференция на Харвардския университет).
ТЕМА 7: ''Мъжете, които шофират могат да искат информация от минувачите, когато се загубят, без риск да изглеждат безпомощни?'' (Свидетелства)
ТЕМА 8: Приготвяне на багаж:''Вродено некомпетентност или прогресивна умствена неспособност?''
ТЕМА 9: Пералнята- тази странна непозната вкъщи.
ТЕМА 10: Фундаменталните разлики между коша за мръсни дрехи и пода (упражнения в лаборатория за музикотерапия).
ТЕМА 11: Мъжът на мястото до шофьора: ''Генетически възможно ли е да не коментирам и да не жестикулирам конвулсивно, докато тя паркира?''
ТЕМА 12: Съдовете след закуска: могат ли сами да левитират до мивката? (директни упражнения с Дейвид Копърфийлд).
ТЕМА 13: ''Може ли да бъда личност, без да държа под постоянен дистационното управление?'' (хипотетична демонстрация).
ТЕМА 14: Умствени упражнения с цел, когато ми се казва, че нещо е в чекмеджето или гардероба, да не питам ''кое е чекмедже?'' или ''какво е гардероб?'' (практически упражнения).

Усмихвай се - това кара хората да се чудят какво мислиш.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.