Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:42 28.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Скочиха разводите в Пловдив  
Автор ASSASSlNМодератор (стар клубар)
Публикувано15.04.04 09:46



след намаляването на таксата за подаване на молбата от 100 на 10 лева. Само за първите три месеца кандидатите да хвърлят брачните халки са 582-ма, съобщи шефът на Районния съд Станислав Георгиев. През цялата 2003 г. бракоразводните дела са били 1143. При постановяване на решението окончателната съдебна такса стига до 40 лв,, а при споразумение между съпрузите е едва до 15 лева.

Вестник "24 чаши" 14. април 2004, страница 7., колона 1.



Тема Re: А представяш ли си...нови [re: ASSASSlN]  
Автор Moan (таквоз едно...)
Публикувано15.04.04 11:50



... ако стане като в Дубай?

...По законите на Шериата мъжът може да се раздели със съпругата си, ако й каже три пъти поред, че иска развод. Сега това може да стане и с едно изпращане на SMS с такова съобщение...
Според Абдел-Салам Дарвиш, специалист по въпросите на религията, за да бъде разводът законен, мъжът трябва да го съобщи задължително на жена си. За електронния развод трябва да бъдат спазени четири условия:
- отправителят да е мъж
- да иска да се раздели с жена си или само с някоя от многото си жени
- съобщението да бъде недвусмислено
- жената задължително да го е получила
Ако всички тези изисквания са налице, разводът се регистрира като законен акт.

___
А ей

аз му викам работа:

_________
Никога не позволявай Компромисът да унищожи мечтите ти!


Тема евтинко ми се струва :)нови [re: Moan]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано15.04.04 12:36



само на цената на един смс :)))

Да му мислят адвокатите по бракоразводни дела ;))))




Тема И в Малайзия било таканови [re: Moan]  
Автор ASSASSlNМодератор (стар клубар)
Публикувано15.04.04 12:45



Достатъчно било мъжът да изпати SMS и готово.

Хе-хе-хеее! Представяш ли си. Аз си седя с теб и си пием биричката. По някое време констатираме, че се харесваме. Айдеее, прас-прас едно SMS-че до изгората ми:

- Извинявай миличка, ама ми писна от теб, намерих си ново гадже. Бъди щастлива и ме забрави.



В Християнския свят тая работа няма да стане, ама се сетих за една миналогодишна тема, в която възникна предложението за разво по Интернета. Хи-хи-хиииииии, голям майтап падна. Ще взема да я пусна пак.



Тема Re: А представяш ли си...нови [re: Moan]  
Автор Гинec (Жена,бе!)
Публикувано15.04.04 21:35



МалейййййййййТи ме смая стази новина за нашумялото убийство.Не гледам телевизия и не чета вестници.Тази сутрин във автобуса за пръв път чух за това,а сега се смаях от новината.Ма как ги възпитаваме тез деца и какво става с тях?

Обичта може да дава много повече свобода, отколкото Любовта е способна да отнеме.


Тема Re: А представяш ли си...нови [re: Moan]  
Автор option (gin&soda)
Публикувано15.04.04 22:35



Представи си колко SMS-а триабжа да прати султана на Бруней!



Тема Re: Амчи той...нови [re: option]  
Автор Moan (таквоз едно...)
Публикувано15.04.04 22:57



... има 15-ина - 20 млрд. USD... Да праща!


_________
Никога не позволявай Компромисът да унищожи мечтите ти!


Тема Re: Скочиха разводите в Пловдивнови [re: ASSASSlN]  
Автор El sinselador (ученик)
Публикувано15.04.04 23:46



Да.Ама на мой познат който се разведе февруари (оттогава му е решението) му натресоха 47 лева на калпак при взаимно съгласие а те с жена му дори нямаха адвокат.Да не би да са им натресли по 47 лева за обида на съда че се развеждат без да хрантутят разбойници?

...от доста време се уча... все още се уча... и колкото повече уча, толкова по-малко зная...


Тема Re: евтинко ми се струва :)нови [re: Hell]  
Автор Cтpeйнджъp (1-ва съпруга)
Публикувано15.04.04 23:55



Сакън :))) веднага ще се вдигнем на бунт цялото съсловие :))





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.