Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:11 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Секс, секс.... и пак секс + паринови  
Автор Trendi ()
Публикувано26.03.04 21:46



Много теми имаше в клуба, в които всичко се въртеше около секса. В някои ставаше дума за изневери, а в други - за сексуални предпочитания. Не бяха малко и темите за пари. Наистина парите и секса са неща, които съпътстват човека почти през целият живот. Но нима те са основното? Изглежда от допълнения към по-приятно и леко преминаване през живота се превръщат едва ли не в самоцел. Ако е така може би ще трябва да се сложат някакви нормативи и лимити, под които живота не си струва? Абсурдно и нелепо е, нали? Ама в крайна сметка нещата все в тази насока се въртят.

Предпочитам да съм извънземен.




Тема Re: Секс, секс.... и пак секс + паринови [re: Trendi]  
Автор Mama NettyМодератор (блондинка)
Публикувано26.03.04 21:57



Не съм съвсем сигурна, че разбирам, какво искаш да кажеш...Усещам само, че си недоволен, леко раздразнен и натъжен... вероятно има конкретен повод, права ли съм?

Колкото до поставянето на някаква граница за парите - то и сега има долна граница - минимална работна заплата, минимален осигурителен доход, потребителска кошница и прочие категории-... ти за горна граница ли питаш?

Виж, границите при секса са много по индивидуални.
На някои им е необходимо ежедневно при това секс
с" качествено тяло", както се изразяваше един мой бивш партньор....
а на други им стига и 2-3 пъти годишно...
Аз лично смятам, че 3 пъти седмично е добра цифра за човек под 40 години...

Qui scribit, bis legit.

Редактирано от Mama Netty на 26.03.04 22:02.



Тема Re: Секс, секс.... и пак секс + паринови [re: Mama Netty]  
Автор Гинec (Нов)
Публикувано26.03.04 22:10



А за над 40 ??? Колко пъти месечно??? Или годишно,според теб-модераторкеййй!!!

Обичта може да дава много повече свобода, отколкото Любовта е способна да отнеме.


Тема Re: Секс, секс.... и пак секс + паринови [re: Trendi]  
Автор Moan (таквоз едно...)
Публикувано26.03.04 22:11



За съжаление е така. Докато човек е млад преимущество има секса, после парите...

Често ми се случва да изтъкна пред мой познат, че предпочитам да следвам принципите си, дори това понякога да се окаже неблагоприятно финансово /и не само/ за мен. А той ме пита: 'Утре принципите ли ще те хранят?'...

_________
Никога не позволявай Компромисът да унищожи мечтите ти!


Тема Re: Секс, секс.... и пак секс + паринови [re: Гинec]  
Автор Mama NettyМодератор (блондинка)
Публикувано26.03.04 22:18



Честно казано не знам... колко пъти трябва да го правим, ако сме над 40 години / аз още ги нямам/, но то си зависи и от партньора. Ако той е по-млад или по-стар от тебе... и от физическата му форма, от това в кой етап от връзката сте...много неща.

Важното е да я има тръпката, привличането, магията...и доверието в това, че другият ти дава най-доброто от себе си, за да получи най-доброто от теб...
Ето, че пак се размечтах... пусто да остане...

Qui scribit, bis legit.


Тема Една специална тайнанови [re: Trendi]  
Автор Xeй Живoт! (enjoy the life)
Публикувано26.03.04 22:28



Във всеки един от нас има едно НЕЩО, което аз за улеснение наричам калориферчето.
Това е особен източник на радост, който, ако не се използва, просто ръждясва.
Може да се пусне в действие съвсем съзнателно - представи си една топлинка, която се запалва вътре в теб.
Ако я палиш тая вътрешна печица редовно, в един момент тя започва да си гори постоянно. Понякога, като се опиташ да я запалиш, минават по няколко часа от момента на опита. После изведнъж те обхваща почти неконтролируема радост. Навън вали, нямаш пари, а трябва да купиш лекарства на детето си... и изведнъж разбираш, че животът е най-хубавото нещо, което притежаваш, каквото и да ти се е стоварило на главата... Така че сексът или парите просто стават част от най-смешните и маловажни неща... калориферчето те топли.
Повярвай ми. Специалната тайна е, че наистина ВСЕКИ ЕДИН го притежава. Само дето някои го забравят, а други никога не разбират за съществуването му!



Тема Re: Една специална тайнанови [re: Xeй Живoт!]  
Автор Mama NettyМодератор (блондинка)
Публикувано26.03.04 22:36



Знам за какво говориш.
Точно последната година след развода се упражнявах / успешно/ да паля тази топлинка... сега тя така се е разгоряла... че вече почва освен мен да топли и околните...

Qui scribit, bis legit.


Тема ми ти уцели!:)) [re: Mama Netty]  
Автор kate_ (дива)
Публикувано26.03.04 23:20



на лекция по АГ преподавателят (вече не помня кой от всичките професори/доценти беше) ни каза, че според определението на СЗО под "редовен полов живот" се разбира секс поне 3 пъти седмично. (т.е. >=3)

Когато това го казах на един познат гинеколог, той изпротестира, че "явно жена го е написала това определение", според него 1-2 пъти било предостатъчно...



====
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don't.


Тема Зелен: Секс, секс.... и пак секс + паринови [re: Trendi]  
Автор option (gin&soda)
Публикувано27.03.04 00:09



Утре с зелена мартеница! ?Вдругиден- зелено човече!Хаирлия да е!
Света е зелен! А ниякои извънземни са мнооооого ЗЕЛЕНИ!!!




Тема Re: Секс, секс.... и пак секс + паринови [re: Trendi]  
Автор _europa_ (aaa migo...)
Публикувано27.03.04 14:39



Според мен вси4ки ние сме подвласни на хормоните вътре в нас.И понеже не са в еднакви коли4ества при вси4ки,а и зависи от възрастта разли4но е и желанието (за секса говоря).що се отнася до парите те ни дават възможност да живеем.Лошото е,4е когато са цел и се мисли само как да ги имаш в пове4е,а и никога не стигат, става много трудно.

Paise zemio,shop te gazi!!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.