Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:53 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Fenomenat "stara moma"  
АвторNemomak (Нерегистриран)
Публикувано16.03.04 14:33



Ne moje da se otreche che si e realen.
I az predi si misleh che e izmislitza,otjivelitza i obida za jenite no sega se ubedih che e viarno.

Imam tri poznati na 37,neomajeni i s kariera.
Biaha hubavi momicheta no sega zapochnaha da izkukudiakvat.
Egotzentrichni,panikoisvat se che niamat detza,a pak v sashtoto vreme mnogo vziskatelni ot kogo.
Adski zavijdat na semeinite si vrastnichki a po mladi i sveji jeni napravo MRAZIAT.
Mraziat i majete.
Tipichno nali?
A vazrasta spored men sled koiato edna atraktivna sigle jena se pravrashta bavno no sigurno v zmei gorianin-stara moma e 35.
Predi e bilo 25.sega 35(blagodarenie na kosmetikata i fitnesa)
Inache -razlika niama.



Тема Re: Fenomenat "stara moma"нови [re: Nemomak]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано16.03.04 14:41



Ами аз съм на 35 и за момента се чувствам страхотно. Ще видим след години, но ако се омъжа, едва ли ще избегна остаряването



Тема Re: Fenomenat "stara moma"нови [re: XXL]  
АвторNemomak (Нерегистриран)
Публикувано16.03.04 14:46



Abe vsichki ostariavat ama moje bi kato imash detza ne mrazish po mladite.

sigurno tova e prichinata



Тема Re: Fenomenat "stara moma"нови [re: Nemomak]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано16.03.04 14:48



Що да ги мразя бе, аз много ги обичам, и чуждите деца обичам, ама да не са ми нонстоп на главата



Тема Re: Fenomenat "stara moma"нови [re: XXL]  
АвторNemomak (Нерегистриран)
Публикувано16.03.04 18:59



Ne detzata ma dushko.
DEVOIKITE.
Tiah mraziat.
Lele kakvi komentari sam chuval samo po adres na mlada kolejka !
Ili pak po adrez na mlada dvoika mladojentzi.

Iaka zloba ti kazvam.Trapki te pobivat.
A ne biaha takiva.No stavat.S vsiaka izminala godina-vse poveche.

Ne mi se misli kak shte sa na 45. Niakoi poznava l i takiva stari momi.



Тема ами познавамнови [re: Nemomak]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано17.03.04 09:59



една колежка на баща ми... нещо подобно на това, което казваш.
Само че взе, че роди едно дете, като стана на 41 години (баща не се споменава в случката) и изведнъж се оказа, че е много готин човек. Коренна промяна в поведението на 180 градуса.

Много малко жени не изпитват вътрешна необходимост да станат майки... май от това идва цялото това депресивно поведение.
Ама да ги пита някой какво им пречи да си родят по едно, като видят, че принца нещо го е хванала липсата, а годинките минават. Сега поне никой не смята самотната майка за нещо нетипично.




Тема Re: Fenomenat "stara moma"нови [re: Nemomak]  
АвторRe (Нерегистриран)
Публикувано17.03.04 11:44



Imam priatelka na 21 godini, koiato dori ne e celuvala momche. Stanala e ujasno zlobna i e myka da se obshtuva s neia, a predi beshe super!



Тема Re: Fenomenat "stara moma"нови [re: Re]  
Автор option (gin&soda)
Публикувано18.03.04 01:03



Mnogo li e grozna??
ima li niakvi nadejdi da i namerim edin polusliap ili e kato hipopotam i se skiva ot 100km? ako ne e super grozna ,a prosto ima kompleks ot tova che e na edva povtariam edva 21 ,to az se naemam da ia zaveda edna vecher kadeto i da e , za da se pochustva po razlichno. samo dano e dobre psihicheski , shtoto shte sym porednoto razocharovanie: dobre izglejdasht oligofren s mantalitet na 12-14 godisho srednostatistichesko AKI.s pretencii kym jenskata chuvstvenost otnosno sobstvenata mu myjestvenost i neprekysnato jelanie da se izraziava vyzhishtenie primeseno s lek uplah ...... I sichko tova 4me?????
gorkoto momiche!

moje bi e taka! a moje bi ne!?dali da proveria!?


Тема Re:нови [re: option]  
Автор CondAmn (заливче)
Публикувано18.03.04 21:03



И аз познавах една такава, но си беше доста красиво момиче. Беше малко странна. Търсеше нещо специално за себе си. Искрено се надявам да го е открила

Qui aime bien, chatie bien.


Тема Re:нови [re: CondAmn]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано07.04.04 09:50



Ami,
Az se omajih na 30. V ochite na vsichki sasedi bjah veche "stara moma". Samo, che az ne stradah, nito ot tjahnoto mnenie, nito ot lipsa na majko vnimanie. Daje si mislja, che mojeh oshte malko da si pojiveja. Takmo si bjah izvoljuvala polojenie v rabotata, finansovo nezavisimost, patuvanija, i vsichko kakvoto mi hrumne i izvednaj se pojavi Toj. Togava mi izglejdashe bezupreche, sega s dosta nedostatazi, no ne neprejivimi. Zapochna se saobrazjavane i kompromisi. Taka che ne biva da stavame robi na obshtestvenoto mnenie, a da se chuvstvame udobno v sobstvenoto si tjalo i da se nauchim da si vzemame sami reshenijata, kasaeshti nashijat sobstven jivot.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.