Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:26 14.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Nikoga poveche samota! boli li?  
Автор option (gin&soda)
Публикувано09.03.04 04:22



Interesno e tuk!
moje li i az da uchastvam v tarapanata!?
toku vij sam nauchil neshto!
a sled razvoda boli li? shtoto sega e dosta gadno!

moje bi e taka! a moje bi ne!?dali da proveria!?


Тема Re: Nikoga poveche samota! boli li?нови [re: option]  
Автор think1 (непознат )
Публикувано11.03.04 14:35



Сигурно боли. Но вероятно по друг начин.
Вече от 12 години при мене е ясно, че трябва да сменя болката. Не го направих и сега се чудя защо не съм. Събирам кураж да го сторя. Предполагам, че новата болка е само подмножество на старата.



Тема Re: Nikoga poveche samota! boli li?нови [re: option]  
Автор erika (kysokoska)
Публикувано12.03.04 12:25



То и после е гадно, ама по друг начин



Тема Re: Nikoga poveche samota! boli li?нови [re: option]  
Автор option (gin&soda)
Публикувано13.03.04 02:35



oshte ne sum oficialno razveden , ot 7-8 meseca ne jiveem zaedno, podmiatame si deteto, i moita blagoneverna, i duma ne dava da se kaje za niakvo budeshte, az sam izcherpan za neia! mai samo razvod mu e maikata. a za deteto mai samo na men mi puka!?
zashto li? ebati, kato che az sam sum si go rajdal!! 1 godina mu biah maika i bashta ednovremenno, dokato TQ milata 'raboteshe' v germania! sega napravo se razkusvam, shte mi se da ne sam jiv,fak mamkamu! e imam si nova priatelka, i tia me obicha mai, ama ne e tova! pak mi e poveche krivo.

moje bi e taka! a moje bi ne!?dali da proveria!?


Тема Гледам, приятелю,нови [re: option]  
Автор Xeй Живoт! (enjoy the life)
Публикувано14.03.04 09:12



че съвсем си изперкал. И да ти кажа, това не е начинът. Няма да ти мине, ако се запиваш до среднощ и зацикляш в една точка.
Знам, че най-баналният съвет е *гледай напред*, ама това е единственото нещо, което можеш да направиш. Станалото станало, не можеш да върнеш нещата - затова се концентрирай да запазиш доколкото можеш, това, което ти е скъпо. Контакта с детето. Доколкото схващам, жена ти няма да има нищо против, ако го вземаш често-често, т.е. - условие при развода за *свободен режим на свиждане*; тя едва ли ще се противи на такова нещо, защото за нея ще е някакво облекчение. В един момент може да се окаже, че детето постепенно и неусетно заживява всъщност с теб - както знаеш, това не е лесно, но пък си е голяма радост
Жалко е, че така се е случило, но се е случило, приеми нещата.
Съветът ми е - леко, леко, леко, стъпка по стъпка вземи това, което искаш да съхраниш, нямам предвид детето, то не е вещ, ами любовта и контакта с него.
И - !!!! - щом имаш дъщеря и държиш на нея - и дет се вика, може да се случи така, че ти да я отглеждаш - НЕДЕЙ да псуваш на всяка втора дума.



Тема Re: Nikoga poveche samota! boli li?нови [re: option]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано14.03.04 09:33



Не реви, слънце, на зазоряване.....

Никой не е умрял, и нищо не е безвъзвратно загубено.





Тема Re: Nikoga poveche samota! boli li?нови [re: Drona]  
Автор option (gin&soda)
Публикувано18.03.04 00:48



Boli mamka mu!
shto me lyjete?
ne moje li da se izbiaga be?. shto ne se poglednete vsichki. polovinata ste kato jena mi polovina kato men. e ima i ikliucheniq! :)
dano da ima ednooki tuka za da vodiat nas slepite!
i gospd da nie na pomosht. fakmamkamu!
Blagodaria vi obache shtoto ste mi milichki i vi haresvam vsichi,pyk bilo to kuchki ili pesove, obache me tyrpite!
%) i pak vi kazvam: nechetete tui deto e napisano s rykata na alkohola, shtoto to se chete samo s prevodach. pyk nikoi niama da vi prevejda ako ne vi kaje NAZDRAVE.
sorry & HE cry.

moje bi e taka! a moje bi ne!?dali da proveria!?


Тема Re: Nikoga poveche samota! boli li?нови [re: option]  
Автор Moan (таквоз едно...)
Публикувано18.03.04 04:24



Тя болката си е една и съща, ние се променяме.
А един лист хартия нищо не значи, нито когато се жениш, нито когато се развеждаш. Само дето за тези неща не си давах сметка когато му беше времето :)

Това, което Хей Живот! казва е така, но за да гледаш напред , трябва първо да откриеш посоката. И целта...

_________
Никога не позволявай Компромисът да унищожи мечтите ти!


Тема Re: Nikoga poveche samota! boli li?нови [re: option]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано18.03.04 13:30



слънце,

мъжът дето живяхме заедно години почина щото беше неизлечимо болен.... бих дала много, ама много, да е с друга, но жив.

За това недей се лигави .... или поне .... не пред мене.



Тема Re: Nikoga poveche samota! boli li?нови [re: Drona]  
Автор option (gin&soda)
Публикувано19.03.04 20:06



Джина ми беше повече от содата.
Ще опитам да не го правя пак!

moje bi e taka! a moje bi ne!?dali da proveria!?



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.