Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:58 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Тема не е лошо да се сподели.нови  
Автор redsuzi ( новак)
Публикувано07.03.04 19:57



Би ли повлеало това,да се разведете,
при положение,че сте разбрали,че детето ви е хомосексоалист или лезбийка?
И въобще как реагирате на това като цяло?

не е богат този който има пари, а е богат този който ги харчи.


Тема Re: не е лошо да се сподели.нови [re: redsuzi]  
Автор Гинec (Нова)
Публикувано07.03.04 20:20



Че какво общо има между сексуалната ориентация на детето ви и вашият брак?Защо да се развеждате по тази причина?

Обичта може да дава много повече свобода, отколкото Любовта е способна да отнеме.


Тема мдамнови [re: Гинec]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано07.03.04 23:45



и аз това се чудя.




Тема Re: не е лошо да се сподели. [re: redsuzi]  
Автор RAYAR ()
Публикувано08.03.04 13:15



Това не би повлияло (от моя страна) на брака ми.
Щом този е начина, който прави детето ми щастливо, ще се съобразя с него. Може би ще го посъветвам да иде с половинката си в чужбина, където тези съжителства и бракове се приемат като нещо нормално. Смятам, че в България това не се приема достатъчно свободно все още.



Тема Re: не е лошо да се сподели.нови [re: redsuzi]  
Автор Mama NettyМодератор (блондинка)
Публикувано08.03.04 18:40



Не, не би ми повлияло изобщо.

Qui scribit, bis legit.


Тема Re: не е лошо да се сподели.нови [re: redsuzi]  
Автор Haдя-Haдя (Двойната Надя)
Публикувано08.03.04 23:52



Мисля, че би повлияло единствено ако човек е ядосан от това разкритие и започне сляпо да си го изкарва на околните или започне да обвинява половинката си....което според мен си е тъпо... Обърнатата сексуална ориентация не е престъпление и човек по-скоро трябва да подкрепи детето си и да му даде каквото може като топлина в семейството, за да го накара да се почувства добре и сигурно. В този смисъл е добре ако семейството остане солидарно и дори още повече се сплоти.



Тема Re: не е лошо да се сподели.нови [re: redsuzi]  
Автор lady_boss (непознат)
Публикувано09.03.04 11:07



Уви, вече съм разведена и не мога да кажа дали би повлияло. Само мога да заявя, че каквато и да се окаже сексуалната ориентация на детето ми - ще я подкрепя. Тя е още малка и няма да ми е приятно, ако разбера ,че си пада по жени /да не дава Господ/, но... Дете ми е и ще искам да знае, че винаги ще бъда до нея и винаги ще може да разчита поне на мен.



Тема Re: не е лошо да се сподели.нови [re: lady_boss]  
Автор redsuzi ( новак)
Публикувано09.03.04 17:05



Хубаво казано от всички!
Аз също така расъждавам.

не е богат този който има пари, а е богат този който ги харчи.



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.