Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:09 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Как се справяте с натрапниците в живота си?нови  
Авторбяcнa (Нерегистриран)
Публикувано03.03.04 19:51



Аз вече не виждам как, освен ако не забравя за първите 7 години и добрия тон. Връзката ни е от 15 години, мина през всякакви възможни и невъзможни перипетии. И точно когато уж всичко вече е на път да се подреди, миналото се появява. Съвсем случайно разбрах от изпуснати думи в обща компания, че бившата му приятелка (чиито "чувства" бързо-бързо се изпариха, когато разбра, че той има финансови проблеми) е започнала да го търси с повод и без повод, след като е узнала, че вече си е стъпил на краката.

Не искам да се правя на пъдар, ама това минава вече всякакви граници. Само като си помисля, че за "потъването" му и тя има немалък принос и полудявам.

Знам как изглежда отстрани, сигурно доста пресилено, но само аз си знам какво сме преживели покрай тази история. Как да се справя с това? Съжалявам, ако звуча прекалено истерично или пък досадно..



Тема Re: Как се справяте с натрапниците в живота си?нови [re: бяcнa]  
АвторEdna (Нерегистриран)
Публикувано04.03.04 00:09



ti ne triabva d as espraviash, a toi triabva da s e spravi. ako toi go dopuska, ti kakvo mojesh da napravish?
edna vrazka ako se vliiae ot vanshni faktori, kakvito i da sa te, znachi ne e stabilna.
predstavi si obratnata situatzia - poiaviava se niakoi v tvoia jivot - priatel bivsh ili nov, tvoite roditeli, sestra ti, brat ti , priatelkata ti, sasedkata ili koito iskash. ti shte pozvolish li tova da destabilizira vrazkata ti?



Тема Всичко е О.К. - това е първото,нови [re: бяcнa]  
Автор Stefan (хич ме няма)
Публикувано04.03.04 00:14



което трябва да си внушиш. И то трябва да означава, че ти си победителката. Предимствата са на твоя страна. Ако заживееш с психиката на победителка - това ще ти реши всички проблеми. Нормално е мъжът да преживее увлечение по време на брачния си живот. Нормално е също и за момичетата. Трудното е да се въздържаме от глупости. Такава е и дилемата пред теб - обвързани сте по хиляди начини с твоето момче - трябва да останете заедно в името на... (хиляди неща, които се въздържам да изброя)!!!

И понеже си жена - разбирай: хитруша - сложи контрол върху имотите и парите на твоя юнак и дай на гастрольорката да разбере, че държиш обекта на нейните желания под своя опека (сиреч в джоба си). После си събери реколтата с чиста съвест!


Love should be everything or not at all...

Тема Re: Всичко е О.К. - това е първото,нови [re: Stefan]  
АвторEdna (Нерегистриран)
Публикувано04.03.04 00:58



mnogo mi haresa tvoiata praktichnost



Тема Re: Всичко е О.К. - това е първото,нови [re: Stefan]  
Автор Ckpитa ()
Публикувано04.03.04 09:14



А ти знаеш ли колко е трудно да се управляват парите на мъжа.Ако той въобще разреши някой да управлява НЕГОВИТЕ пари.
Исками се да ти кажа да не се притесняваш от бившата,защото всичко е приключило и повечето хора не продължават вече минала връзка.Но при мен се получи точно обратното.Три години бяхме разделени и след това отново се събрахме.Мисля че трябва да не му остава много свободно време и няма да залитне.



Тема Всевъзможни трикове знам и прилагам успешно [re: бяcнa]  
Автор ASSASSlNМодератор (ветеран)
Публикувано04.03.04 12:40



в битката ми с разни-разнообразни ватрапници и натрапнички, интриганти и злобари...

Я, уточни

Женени ли сте или не?
Деца имате ли?
Какво е семейното положение на натрапницата?
В какво се е състояло приятелството й с твоя мъж?

Пиши и се усмихни?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.