Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:59 08.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема NIKOI CHUVSTVAL LI SE E TAKA UZASNO?  
Авторsamotna (Нерегистриран)
Публикувано28.02.04 12:34



Здравейте мили хора,


Зная, че не сте кошчета за душевни отпадъци, но наистина няма на кого да го кажа, чувствам се ужасно зле. Гадно ми е, самотно ми е, а и май ще заформя кошмарна депресия. Помагайте, моля Ви. На 30г. съм, а сякаш животът е свършил !



Тема Re: Повечето от нас са [re: samotna]  
Автор Mama NettyМодератор (блондинка)
Публикувано28.02.04 12:52



минавали през периоди на депресия.
Но какво се е случило?
Ако си в състояние да го разкажеш, може би ще успеем да те убедим, че не е толкова ужасно.

Пък и си само на 30 години - блазя ти!
Аз съм вече почти на 38. Искаш ли да си сменим годините и да видиш ,как ще я разпердушиня тази депресия, дето те е налегнала...ама ха!

Кажи, какво се е случило?

Qui scribit, bis legit.

Редактирано от Mama Netty на 28.02.04 12:53.



Тема Re: NIKOI CHUVSTVAL LI SE E TAKA UZASNO?нови [re: samotna]  
Авторeuropa (Нерегистриран)
Публикувано28.02.04 13:24



Не се предавай и наистина ако искаш разкажи ни какво те измъ4ва.И аз само до преди няколко дни се 4увствах ужасно самотно,но хората тук,а и околко мен ми помогнаха да преодолея този момент.



Тема Re: NIKOI CHUVSTVAL LI SE E TAKA UZASNO? [re: samotna]  
Автор Trendi ()
Публикувано28.02.04 13:29



Здравей!
Мисля, че ти вече излизаш от депресията щом ни пишеш. Тука всички имаме някакви проблеми и всеки изживява някаква своя депресия. Опитваме се взаимно да си помогнем, но стремежа да помогнеш на другите със съвети и мнения е много по-полезно в такива случаи. Поне при мене е така. Иначе съвет винаги ще получиш и можеш да бъдеш сигурна, че в почти всички случаи ще е добронамерен и искрен.

Бих ти предложил да си направиш някаква регистрация и да участваш в клубната ни дейност. Не се притеснявай за анонимноста. Пак ще я запазиш и с регистрация. Но това ще ти даде освен техническите удобства при влизането в клуба и някаква съпричастност, която е много важна. Ти ще бъдеш член на някакво общество, което аз лично много уважавам. Не че нерегистрираните са втора ръка посетители. Те също са като нас. Но вътрешното усещане е много по-различно. Изказвай мнението си по темите, които смяташ за интересни и не се притеснявай, ако другите не са съгласни с тебе. Просто влез в средата и се радвай на шегите, потопи се в поезията, която ще срещнеш тука, възмути се от позицията на други хора, давай съвети където можеш.... Всичко това помага невероятно много. Ние ще сме ти приятели и ще те приемем с радост. Знаеш ли че преди да започна да влизам в клуба всичко около мене се беше срутило и нямаше никакъв смисъл. Сега виждам усмивките, шегувам се със случайни хора, срещам тяхната добронамереност.

Усещам известно притеснение в тебе относно възраста ти. Аз съм на 48 и мога да ти кажа, че наистина човек може да се чуства по-прекрасно от когато и да било в по-напреднала възраст. Та интересното в живота сега започва...

Хайде, ела!




Тема Re: NIKOI CHUVSTVAL LI SE E TAKA UZASNO?нови [re: samotna]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано28.02.04 16:16



Прочети темата за плажното масло. + ония 100 неща, които една жена трябва да направи през живота си .... И като направиш преглед на всички прекрасни неща, които още не са ти се случили може би ще осъзнаеш, че живота всъщнбост тепърва започва. :)))))))))))))))

Аз например днес за първи път играх боулинг и охохо да знаеш колко добре се представих.... В най-скоро време ще ида пак.

А следващото нещо от списъка ще бъде да се повозя на влакчето на ужасите и да пищя с всичка сила. оная точка дето да си купиш безумно скъпа и ненужна рокля за сега ще я пропусна.... за друг път. :))))))))))))))))))





Тема Re: NIKOI CHUVSTVAL LI SE E TAKA UZASNO?нови [re: Drona]  
Автор bubble (непозната)
Публикувано28.02.04 17:07



имам въпрос, Темата за плажното масло съм я чела и си я харесвам, щуротиите си ги правя...безумно скъпата и ненужна рокля и аз я пропускам , но не зная кои са тези 100 неща, които една жена трябва да направи през живота си -НИЩИЧКО!???!!!



Тема Re: NIKOI CHUVSTVAL LI SE E TAKA UZASNO?нови [re: samotna]  
Автор bubble (непозната)
Публикувано28.02.04 17:13



ела в клуба, обещавам ти , че ще се почувстваш много по-добре, самото присъствие на много топли хора, ще ти помогне...



Тема не бой се :)нови [re: samotna]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано28.02.04 18:45



На 30 изживях ужасна депресия, въпреки че имах сумати приятели, с които да споделя.
На 34 се сещам с насмешка за оня период... тогава имах чувството, че никога няма да свърши.

Нормално е, случва се от време на време. Между другото режима на хранене може да повлияе доста добре в такива случаи... ще опитам да издиря един линк и ще го постна тук.




Тема Re: NIKOI CHUVSTVAL LI SE E TAKA UZASNO?нови [re: samotna]  
Автор Moan (таквоз едно...)
Публикувано28.02.04 18:52



Мила, имай кураж. Ако нямаше лоши моменти, как щяхме да оценим хубавите? :)
И наистина, клуба много помага.


_________
Никога не позволявай Компромисът да унищожи мечтите ти!


Тема Re: NIKOI CHUVSTVAL LI SE E TAKA UZASNO?нови [re: samotna]  
АвторGreshnitza (Нерегистриран)
Публикувано28.02.04 19:26



ako iskash ,mi dai telefon da ti zvanna.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.