Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:23 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: момичета бе :)нови [re: Greshnitza]  
Авторrpeшka нa eзиka (Нерегистриран)
Публикувано29.02.04 22:50



Разбира се, че не трябваше да използва думата "преследващи". Точната дума е "прелъстяващи".



Тема Re: До ВодоБлейканови [re: kate_]  
Авторлopи (Нерегистриран)
Публикувано29.02.04 23:44



някой би ли дал линк за тази тема на Mesmerisa/може би самата тя би я пуснала пак/ от женския клуб, темата беше страхотна, аз не си спомням заглавието, но съм убедена, че в този клуб също би била на място.



Тема Ммм, да.нови [re: лopи]  
Автор kate_ (дива)
Публикувано01.03.04 00:36



Страхотна беше. Аз я четох онази вечер отново.
Все едно аз съм я писала.
Но няма да я пусна. Ааа - не.
Стига толкова, без мен.
Помолете си авторката.


====
You're much better than this. Don't think you are KNOW YOU ARE.


Тема лори,нови [re: лopи]  
Автор Mesmerisa (deep & dark)
Публикувано01.03.04 09:02



Линк по темата не може да се измъкне май вече, защото отдавна е потънала дълбоко в архивите.

Много се радвам, че ти е харесала - аз си пазя текста и мога да ти го пратя на мейл или лична бележка, ако се регистрираш. Но не бих я пуснала повече в който и да било форум по две причини.

Първо темата вече не е така изгарящо важна и мъчителна за мен - а все пак човек когато пуска тема, го прави, защото иска да получи обратна връзка някаква или поне да изрече пред някого това, което го измъчва. Пък аз нямам вече нужда от това. Ако изобщо им смисъл да се публикува пак, то е по-скоро в клуб Литература например - просто като художествен текст, а не като реален проблем.

И второ, когато я бях написала преди около година, всъщност получих в отговор главно агресия - обвинения, обиди и много лоши думи. Сигурно разбираш, че нямам никаква сериозна причина да се подложа на всичко това отново - при това съвсем доброволно, и то вече знаейки "как реагират хората" на подобни признания. Надявам се, че ме разбираш.

Впрочем Честита Баба Марта на теб и на всички.



Тема Da ne si posmialaнови [re: kate_]  
АвторNeznaen (Нерегистриран)
Публикувано01.03.04 09:21







Тема Ne ti li se e sluchvalo daнови [re: rpeшka нa eзиka]  
АвторGreshnitza (Нерегистриран)
Публикувано01.03.04 10:39



..."prelastish" niakogo bez izobshto da si go iskal???

Ne znam zashto ,no pri men samo taka stava,vsichki maje koito sa "hlatvali " po men ,deto sam gi" svalila" e stanalo ne po moia volia.

I obratno,sluchvalo mi e az mnogo da si "padam" po niakogo,da go haresvam ,a toi da ne reagira.

Pri men taka stava,i zatova si i mislia che si e taka.

ama moje pak i naistina da ima aktivni "prelastitelki",znam li




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.