Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:37 28.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема До вси4ки разведени...една приказка  
Авторeuropa (Нерегистриран)
Публикувано26.02.04 17:43



Имало един принц дето бил от знатен род пък бил хубав и интелигентен.Живеела една съвременна жена с кариера на журналист,красива и амбициозна с един брак зад гърба си,тоест разведена.Един ден по сте4ение на обстоятелствата се срещнали и искрата пламнала помежду им.Никой не подозирал, до момента, в който се сгодили. И така тази жена ще стане царица.
Изводът_ мили разведени жени не се подценявайте,щастието може да кацне и на вашето рамо.
Това важи и за мъжете от този клуб.




Тема Re: До вси4ки разведени...една приказканови [re: europa]  
Автор Пepceфoнa (жена)
Публикувано26.02.04 18:06



Много странно-аз изобщо не се чувствам нещастна при мисълта за развод.
Смятам, че нещата винаги се подреждат добре.
И че всяко зло е за добро.
Обаче непоетите отговорности ми се пишат на д-то.
Та сега се опитвам да установя какви са ми отговорностите, за да изпълня своята част от сделката и да замина напред с чиста съвест.
Но бъдещето определено е много по-добро от миналото. Винаги.



Тема Re: До вси4ки разведени...една приказканови [re: europa]  
АвторMapиaнa (Нерегистриран)
Публикувано26.02.04 19:04



Тази жена ще стане царица но не съм убедена че това е нещо хубаво за нея. Досега е била журналистка, имала е право, че и задължение да изказва мнение. Сега вече е кукла - трябва да ходи тук-там, да се усмихва и да казва предварително подготвени речи без отклонения. Когато обявяваха официално годежа тя си позволи да прекъсне принца (всъщност той я прекъсна докато говореше и тя го помоли да я остави да довърши) и я скъсаха от критики. Освен това католическата църква я кара да дава писмени обяснения защо като се е женила първия път не е сключила църковен брак. Да не говорим за бившия съпруг, който от никому неизвестен писател изведнъж стана много търсен и издаван писател. Въобще като гледам истерията покрай тая кралска сватба почвам да разбирам какво е съсипало принцеса Даяна.
А на разведените пожелавам много щастие. Хубаво е че го има тоя клуб, да сте живи и здрави и да намерите каквото търсите в живота. Никога не се знае дали няма да се присъединя и аз някой ден



Тема Re: До вси4ки разведени...една приказканови [re: Mapиaнa]  
Автор SNAPE FOR EVER (непознат)
Публикувано27.02.04 15:13



Е, не мисля че принцеса Даяна беше чак толкова съсипана... имала си е и тя своите звездни мигове и своите паденийца
Ако трябва да взема отношение бих казал че откриването на конкретна преписка би могло да съсипе която и да е жена и много жени са изживели подобно нещо но... не са били принцеси все пак

Пусть вечно мой друг защищает мне спину,
Как в этом последнем бою.


Тема Re: До вси4ки разведени...една приказканови [re: Mapиaнa]  
Авторeuropa (Нерегистриран)
Публикувано27.02.04 19:44



Спомни си вси4ки онези филми,които свършват със щастлив край т.е. целувка. И филма свършва... и не ти обяснява за проблемите между двамата след това в продължение на съвместният им живот.



Тема За мене няма никакво значение,...нови [re: europa]  
Автор Trendi ()
Публикувано27.02.04 19:54



... дали тя е принцеса или обикновен човек.

Стига ми просто да я има.



Тема Re: До вси4ки разведени...една приказканови [re: europa]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано27.02.04 20:49



chestito



Тема Re: До вси4ки разведени...една приказканови [re: europa]  
АвторMapиaнa (Нерегистриран)
Публикувано27.02.04 21:09



Да, това е т. нар. "мит за романтичната любов", който (цитирам) "е една ужасна лъжа. Може би тази лъжа ни е необходима, за да се влюбим, оженим и продължим рода. Но аз като психиатър всекидневно съжалявам за страшното заблуждение и страдание, което този мит насажда. Милиони хора губят огромна енергия в отчаяния си и безполезен опит да оприличат реалността на живота си на нереалността на мита" (Морган Скот Пек, Изкуството да бъдеш бог).
Но това е друга тема. Аз лично гледам да съм реалистка и даже и филмите ги предпочитам да са за проблемите на истинските хора а романтичните приказки ги оставям за други времена. Понякога да видиш лудостта на другите на екрана действа много успокояващо.



Тема Казваш, че си психиатър?нови [re: Mapиaнa]  
Автор Trendi ()
Публикувано27.02.04 21:16



Интересно.....! С какво лекуваш твоите пациенти? С антидепресанти ли? Ако съм те разбрал правилно ти отричаш една от най-красивите надежди на хората.

СРАМОТА Е ЧОВЕК С ПОДОБНИ РАЗБИРАНИЯ ДА "ЛЕКУВА" ПСИХИЧЕСКИ ЗАБОЛЯВАНИЯ И ТРАВМИ!

/Ще се радвам, ако не съм те разбрал правилно!/



Тема Re: Казваш, че си психиатър? [re: Trendi]  
АвторMapиaнa (Нерегистриран)
Публикувано27.02.04 21:26



Сакън сакън сакън
Не съм психиатър! Човека написал книгата е психиатър! Между другото на мен ми е помогнала в не един и два трудни момента, и не, не разбивам никакви илюзии, само нямам илюзията че любовта е "подарена" и "вечна" и т.н. Въпрос на определение за любов впрочем, сигурна съм че и ти си на моето мнение за "романтичната любов", т.е. влюбването. А другото, онова което ни кара да останем с човека до нас и да обичаме и да вървим напред, не е романтична любов, а всекидневно положеното усилие, дисциплина, не е вече само емоция а осъзнат избор.
Ама така ми се пада като пиша неригистрирана и не мога да си редактирам мненията. Не ми се връзвай, имаш повече опит в живота от мен, на младостта е простено да е по-крайна и безкомпромисна и после живота ни опровергава...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.